• Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Jedino odšteta , al' je njih Krama dobro zadužio , on im je najbolji igrač ikadaPlavaSlavonija86d

    400 tisuća eura za posudbu, pa ako se pokaže ponuditi ćemo dodatnih 600 tisuća eura. Ne vidim razlog da odbiju.
  • OsamŠest
    2.7k
    Nikad prežaljeni Kramarić. E moj Zoki, da si bio bar malo pametniji..

    Jako se veselim ovom transferu ukoliko se dogodi!
  • Dadinho10
    55
    MR. LAŽNJAK... Isuse kako bi lomil gležnjeve po HNL-u.
    1684820462839,foto-kramaric-hoffenheim-102~_v-1x1@2dL_-029cdd853d61a51824ed2ee643deeae504b065c1.jpg
  • Ivdzo11
    3.3k
    Barisic i Kramaric, iako puno godina.... to su vec kapitalci
  • Nino Bule
    12k
    Samo se nadam da ni barisic ni kramaric nece dalica pitat za savjet
  • DiddyGuela
    1.3k
    Ovo senzacionalno otkrice vecernjeg je jedna od zescih nakupina govana koju sam procitao zadnjih tjedana.

    Sta uopce oni znaju ili otkrivaju u tekstu? Naslov je kao da je Krama na korak do Dinama.
    Realnost je da Krama ima ugovor do 2025. godine.
    Prvotimac je u klubu sto automatski znaci da ga klub ne bi pustio tek tako ili iz zahvalnosti kao mi.
    Procjenjena vrijednost na TMu mu je 8M€.
    Placa bi bila najmanji problem ako on i Dinamo imaju obostranu zelju.

    Ukratko, ne vidim kako je ovo izvedivo tokom ove zime... osim ako ne bacimo vrecu novaca pred Hoffenheim.
  • OsamŠest
    2.7k

    Zadužio je Hoffenheim.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Da. Treba uvest posebnu klauzulu u ugovoru "zaduzio" je klub - izlazna klauzula 500K€.
    Ko oni Mamić rikverc bosanci prije par godina... svi po 400K€. Tijuana klauzula.
  • Nino Bule
    12k
    Di ima zelje ima i nacina, on ako zeli pristat na milju eura place u dinamu moze ga se dovest, ima 32 godine i nitko nece za njega ponudit 8 mil eura, za neka 2-3 uz njegovo inzistiranje klubu da ga puste naš je, ali tu je najvece pitanje kolika je njegova zelja da dođe u dinamo
  • Time
    580
    Ovo bi vjerojatno bio naš odgovor na tovarsko vracanje perišića
  • mali M
    3.9k
    ja bi volio da jedan bivši igrač tako prelomi i vrati se jer to bi pokrenulo trend.. Teško je u vrijeme krimosa bilo bilokoga vratiti jer se nikome nije dalo dovoditi u kontekst s glavom, ali sad bi trebali lagano početi. Nisam ni ja siguran kolko je to baš izvedivo ove zime, ali ako se dogodi to bi bila baš bomba za nas.
  • austrijanac
    2.9k
    Nije dovoljno sto su nas lozili cijelo ljeto, nego i 15.9. nas jebu.
  • deda
    29.2k
    Ljudi ajd nemojte se bezveze rajcat. Nema istine u ovome. Bar ne još.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    zamislite na zimu dode Krama, osvajamo konferencijsku i hnl, idemo direktno u Ligu prvaka i na ljeto dolazi ni manje ni vise Luka Modric!
    Mislim da bi izgorilo sve ali doslovno :lol:
  • mali M
    3.9k
    Ljudi ajd nemojte se bezveze rajcat. Nema istine u ovome. Bar ne još.deda

    ostavi nas na miru!! :rofl: želimo i mi maštati!!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions