• Logistika
    1.1k
    Nek dode da malo rasteretimo Mišketa ;)
  • Beowulf112
    301
    Tola rastura u slovanu..vec tri gola..prelako smo se mi njega odrekli...on ima igru prema naprijed...pao je u nemilost nakon sto je lose odigrao mi se cini protiv seville gdje je igrao nakon sto je dan ranije imao virozu
  • plavi72
    720

    Modrića je struka poslala u Bosnu !
    NE,Mostar je u Hercegovini s Bosnom nema ništa ,osim službenog naziva države.
    Volim Bosnu(sjeverno od Konjica do Save),imam puno prijatelja ,ponos je to mog hrvatskog naroda,ali Mostar je Bosna kao da za Zagreb kažeš Dalmacija(bili to zasmetalo Zagrepčancima ?)!
    Neka se nama vratio kapetan(da ne budem van teme) to je važno,još važnije da se naši vrate iz Grčke čim prije. :heart:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    nismo i ne rastura :lol:
  • Georg Koch
    3.7k
    nemoj bit poput politicara, drzavnika, novinara i zadrtih sportskih analiticara. Za njih je Cilic prilikom navodnog dopinga bosanac.
    A Cilic kad osvoji grand slam je proslavljeni hrvatski tenisac. (Cilic je nebitan, on je kao primjer ovdje, cak ga ne simpatiziram posebno zbog drugih stvari, istih i slicnih primjera ima na mase).
    U skladu s tim, zelim reci da Modric nije poslan na posudbu u BOSNU.
    Moze biti Hercegovinu, moze biti BiH. Nikako Bosnu.
    To je kao da netko navijacima dinama kaze kako su na sjeveru i zapadu Dalmatinci. Cak i gore. Osim iste mrznje, Hrvati se na sve moguce nacine obespravljuju u toj BOSNI(BiH) te osim sto teritorijalno zive tu, ne priznaju nista.
    Nemam nista protiv tebe, nista osobno, samo kazem jer to sve hrvate u BiH dobro dira.
    Zivio :)
  • Jurki
    8.8k


    Decki mislil sam na drzavu BIH.
  • mali M
    3.5k
    Iskreno momci, ja mislim da ćemo se iznenadit u Brodiću...
  • MolonLabe
    393
    Cisto da podijelim jedan info jer za ovaj slucaj imam informacije iz prve ruke inace nebi nista ni pisao. Ovaj Brodicev transfer je iskljucivo zbog konkurencije napravljen. Cak je u zadnji tren trebao i propasti zbog nekih stvari ali su u ugovor stavljene odredene klauzule.

    Sada, da li je to dobra taktika ill nije ne znam ni sam
  • Jaro
    5.7k
    Ako je istina onda je debilana... koka konkurencija? Pa nebi u Hajduk otisao. Rijeka i Osijek nisu konkurencija koja bi s Brodicem trebala ugroziti Dinamo.
    A taktika uzmi da konkurencija ne uzme - cisto bespotrebno opterecenje proracuna kao i svaki put do sad, jos od Nermina Sabica...
  • Georg Koch
    3.7k
    Brodolom golova!
  • Marcinko
    327
    Modrica je Dinamova struka poslala u Bosnu kao prosjecnog igraca pa nek se tam lopta. Pa posudba u Inter.. pa kad su skuzili o kakvom se igracu radi.. onda moze.Jurki
    Nemoj neke svoje tvrdnje braniti s izmišljenim tezama, da je Modrić bio prosječan igrač ne bi s nepunih 18 godina bio poslan na posudbu i tamo odmah uskočio u prvih 11 i bio među najboljim igračima BIH lige, te je te sezone od navijača proglašena najboljim igračem Zrinjskog, s fking 18 godina(imaju i na yt njegovi videji iz tog razdoblja pa pogledaj kakav je "prosjek" bio).
  • Mrvica
    3.3k

    Suzdržavao sam se zbog toga Bosna, ali izgleda da ti nisi uspio :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Neznam jel se pričalo o tome ali transfer kacavende u dinamo meni i nije toliko čudan. Mislim da naši vjeruju u njega ali ne vjeruju u lokomotivine odluke oko njegovog liječenja. Mislim da će kod nas dobit puno bolje savjete i tretmane nego bi tamo i vjerujem da ćemo imati nagodinu dva najbolja krila u hnlu.

    Znači, ja sam 100% siguran u otkup njegovog ugovora osim ako sw oporavak do 12.mjeseca ne zakomplicira i zaključi sw da je gotov s nogometom
  • DiddyGuela
    968
    "Transfer" Kacavende je sulud.

    Sluzebno, on je na posudbi kod nas do 19.1.2024.

    Trenutno se oporavlja od operacije kriznih ligamenata sto znaci da je out barem iducih 6 mjeseci. To je optimisticna prognoza uz nadu da ce operacija i rehab proci kako treba.

    Nakon isteka njegove posudbe (on je za to vrijeme na rehabilitaciji) mi imamo pravo otkupiti njegov ugovor za slicne brojke kao u transferu Stojkovica. Znaci radi se o nemalom novcu za Dinamo.

    Uzmi u obzir da smo preuzeli njegovu placu, mozda smo cak i platili neki novac za 6 mjeseci posudbe... znaci mi smo posudili igraca koji je prakticki izgubljen za ovu sezonu a u sve je jos ugrađena cifra za otkup igraca koji prakticki nece participirat u ozbiljnijoj minutazi ove sezone.

    Mi ne samo da ne znamo sta smo posudili, mi ne znamo ni sta kupujemo ako se odlucimo na kupnju s obzirom na njegovo zdravstveno stanje.

    A jos vece je pitanje sto ce se događati po isteku njegove posudbe. Moramo ga otkupiti? Ili ga vrcamo u maticni klub u sred rehabilitacije? Ili ide novih 6 mjeseci posudbe dok se on spremi za nastupe kod nas?

    Potpuno suludo. Ovo kad bi pokusao objasniti navijacu nekog prosjecno uređenog kluba mislio bi da mu prepricavas događaj iz neuspjesnog Football Manager savea.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Vjerojatno je neki rikverc u pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.