• vjeko1701
    5.9k
    Kraj? Čekaj sad kad laprdala otkriju "FC Without" filtar na transfermarktu, eto 3 članka dnavno.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Sportski direktor bi nam bio najveće pojačanje do sljedećeg prijelaznog roka, ovo sa Šimićem koji je sve, a nije ništa je bio epski fail.
  • Jurki
    8.7k
    izbrisi post dok to piskarala ne vide.
  • Mihaljević
    8.1k
    ORC123 za sportskog.
  • Orc123
    5.1k
    Slazem se, na racun akija dajem 2 za ovaj peijelazni rok...nadam se da cw neki dovedeni igraci dobiti priliku da pokazu da zasluzuju biti u Dinamu a ne da se jedni te isti isprobavaju a za koje se zna d nisu razina dinama. Marin, Menalo i slicni...ocekujem da Kaneko dobije priliku! Isto tako ocekujem da stoperi dobe priliku a da Sutalo dize formu na malim tekmama a ne na bitnim ko do sad.....nadam se da na zimu necemo opet pokupovati pola hnl i dovoditi jos rotacija! Na zimu se mora planski dovesti 2 -3igraca, posebice mislim tu na l. Beka, barem jedno krilo, a onda ako se naleti i na pravog centarfora ili vratara ili neku drugu poziciju koja cw nam trebati.
  • Jurki
    8.7k
    S obzirom da smo kratki na krilima tj nekvalitetni.. mozda nebi bilo lose da napravimo zaokret u samoj koncepciji igre i formacije.. na klasicni 442 ili na 41212 tj romb. Kvalitetnih veznjaka imamo dovoljno tak da nebi mozda bilo lose da tu pricu sa krilima zavrsimo.
  • bluepower86
    777
    Fascinantne su mi kritike na prijelazni rok a doveli smo -Ademija,Stojkovica,Kacavendu,Brodica,Kule se vratio,Vidovic +Bernauer,Kaneko.Odraden je tako kako je,sve u svemu ne mozemo
    bit nezadovoljni.Ali puno previse igraca da bih odma sve stimalo.Trebalo se na zimu pocet slagat ali sta je tu je.Eventualno da smo uzeli Frigana ispod cijene,ostavili Jankovica za rotaciju +doveli Belju na zimu,Zapera da pokrije 2 pozicije.
  • Captain America
    13.9k
    ajde nek im bude prosjek 1,51 i to nategnuto na racun AkijaJurki

    Razmišljao sam o ovome, al sam slab na Akija pa poklanjam 2.0.
  • LovroZG
    1.3k
    Prijelazni rok nije dobro odrađen jer smo postali kolodvor u trenutcima kad smo igrali PO EL. A ni nesrazmjer igrača po pozicijama koji je naveo Marcio ne izgleda dobro.

    Što se tiče samih igrača, za većinu igrača (Barnauera, Tibora, Vidovića i Kaneka) tek trebamo vidit dal su pojačanja il prinove, Brodić nas treba uvjerit da nije prinova, a Stojković i Kačavenda se trebaju oporavit i tek onda ćemo znat na čemu smo. Zasad imamo dosta upitnika iz ovog ili onog razloga.
  • Droljo
    5k
    bolje da smo ulozili u Akwakakatombui more je plavo

    Jedino ak je taj tamnoputi crnac...
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Na zimu se mora planski dovesti 2 -3igraca, posebice mislim tu na l. Beka, barem jedno krilo, a onda ako se naleti i na pravog centarfora ili vratara ili neku drugu poziciju koja cw nam trebati.Orc123

    Oh shit here we go again.
    Kraj prijelaznog roka sad krece bombardiranje do zime,lijevi bek,jedno krilo i jos jedan igrac sve ciljana pojacanja da budu.
  • Droljo
    5k
    Ako se brodića platilo 500k, ostaviš ga tamo gdje bude prva špica i gdje trpa pa ga za 6 mjeseci prodaš za 1.5 - 2 mil kao dinamovog igrača bez sekunde odigrane u dinamu. Kao nekad onog desnog beka iz lokomotive. Mešetarenje..
  • Crni86
    1.1k
    Na durstvenim mrezama se Luki zazelio sretan rodendan uz #imalobismisla. Ajmo Luka ispuni obecanje i vracaj se doma! Treba ga sad na svim drustvenim mrezama bombardirat ispod svakog novog posta s #imalobismisla
  • Droljo
    5k
    Vrime je? Pa nismo tovari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.