• San Lorenzo
    16.1k
    Brodić neće za nas odigrat 10 utakmica, ljudi daj se saberite...biti će u Varaždinu na posudbi, onda će iduću sezonu u Loksu, nakon toga će biti ustupljen Rijeci kojoj ćemo još biti zahvalni jer je preuzela njegov ugovor.
    Ovaj transfer je ruganje, blamiramo se cijeli prijelazni rok i nemožemo sklepati ekipu za ovu sezonu, ali smo sad, zadnji dan prijelaznog roka odlučili slagati roster za narednu sezonu...daj još Ćorića da dovedemo i predstavimo ga kao ulaganje u budućnost kad nagodinu izađemo Baturini u susret i prodamo ga za 6,3 milijuna u Antalyaspor.
  • The Undertaker
    5.5k
    Frigan nam je lani bio loš pa sada imamo Brodića i Kulenovića. Jedino što ima smisla je da Petko odlazi najkasnije na zimu a mi se punimo HNL avlijanerima.
  • Droljo
    8.2k
    Frigan nam je lani bio loš pa sada imamo BrodićaThe Undertaker

    Jel imamo? Nigdje nisam vidio da je potpisao
  • Marcinko
    599
    Kud se rok nije završio 31.8
  • The Undertaker
    5.5k
    Pitao sam da li je sigurno potpisao pa su ovdje rekli da jest. Ako nije, uklopio sam se u većinu naklapanja i lupetanja.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jel imamo? Nigdje nisam vidio da je potpisaoDroljo

    Možda je i u Varaždinu pao mrak, a ujutro će krenut dizat visinu odštete
  • Blueshadow86
    1.7k
    Jedva čekam da završi ova agonija od prijelaznog roka.
  • Droljo
    8.2k
    pa i ja sam popljugao
    Sad išao na dinamov web i sn i ništa :rofl:
  • SAS1987
    14.8k
    Nisam još odlučio ak su nam gori izlazni ili ulazni transferi :lol:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Frigan nam je lani bio loš pa sada imamo Brodića i Kulenovića.The Undertaker

    Rijeka je postavila cijenu od 5 milijuna eura s kojom se nasi nisu slozili, a i koliko se sjecam vecina nas na forumu nije htjela da se za Frigana da vise od 3,5-4 milje. Steta kaj Mamic vise nije u Dinamu. Frigan bi bio nas za 3 milje max, 2 Rijeci i 1 Misku ispod stola.
  • Fanboy
    2.7k
    Ako Rijeka dovede Gojaka u situaciji kada nam treba takav jedan igrač, onda stvarno nemam riječi...
  • Mihaljević
    10k
    Ne znam kako bi bez Gojaka preživili.
  • Jurki
    11.9k
    sad nam je vezni red dovoljno kvantitetom popunjen. I ne treba trpati jos igraca tu.
    A takvih viskova kak je Gojak imamo i previse.
  • Olmic
    3.7k
    Kak smo mi navijaci dinama razmazene pick… sad nam Gojak treba , a da je dosao bilo bi kaj ce nam on..ista stvar za brodica i sl…

    Rade bi u Dinamu gledao Brodica, Kulenovica, nego poluproizvode kaj sam uzimaju lovu u vidu drmica, emrelija i takvih
  • San Lorenzo
    16.1k
    Nisam još odlučio ak su nam gori izlazni ili ulazni transferiSAS1987

    Neznamo prodati, ali zato neznamo ni kupiti. :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions