• vjeko1701
    8.4k
    S pragmatične strane, njegov dolazak, barem na pola sezone da odigra pokoju minutu za klub može biti samo dobro. On je tako jako ime da bi se isplatilo na prodaji dresova i međunarodnoj promidžbi. Uz to bi vjerojatno sa sobom mogao povući pokojeg igrača iz trećeg plana u Madridu koji bi nama vjerojatno dobro došao.

    Sa strane svega ostalog, bojim se da je tu jednostavno previše toga, posebno vezanog uz suđenje Mamićima i da bi to podjelilo tribine.
  • Ali
    2.2k

    Frende moram ti reći da te mržnja odmakla od ljubavi prema klub.
    Moja parola je da uprave prolaze a klub ostaje. I nikad nisam navijao za upravu kluba, tako će biti i za 40 godina... tko danas se sjeća nekog g.Mraza (predsjednik 1982), a svi znamo za Mlinku, Cicu, Ćiru.... jednako su mi neinteresantni svi u upravi u cijeloj njegovoj povijesti. Igrači + trener i navijači na tribini. To je klub, ovi ostali su servis i prolazni su.

    A znao sam da ćeš spominjati klince i uzore, unatoč svemu on je idol klincima i dan danas, iako se nisu ni rodili u vrijeme kad je nosio plavi dres... i to nemožeš izbrisati.

    A ajmo malo i o licemjerju. Tko bi se od vas (nemislim pred tipkovnicom) kad stane pred suca pravio mangup i priznao sve sto mu se stavlja na teret i rekao "evo pucaj u prsa junačka..." i otišao u zatvor ili gdje već. Ili bi probao zaštiti sebe ?

    Ajmo u daljnju krajnost, što misliš kad ovih dana onih naših 100 junaka u grčkoj kojima dajemo svaku tekmu sa tribina i kroz medije podršku da izdrže, će u stenogram izjaviti: "Jesam kriv sam, priznajem da sam došao u grčku braniti navijačku čast Dinama ! Pristajem da 20 godina robije jer sam to radio jer volim Dinamo." Neće, nego će reći što im odvjetnici budu savjetovali. I to je normalno i toje ljudski. Pa i Sv.Petar koji je bio prvi sdesna je tri puta zanijekao pripadnost nekoj skupini..

    U konačnici, ja gledam njega kao igrača, jer je ovo tema o Dinamu. A to što igrači rade izvan terena je nebitno. Tko koga jebe, tko je se napio, tko je lagao. Pa mi pričamo o igračima, koji znaju ili neznaju, koji daju sve od sebe ili boli briga za dres za koji nastupaju.

    A možda i čita čovjek zonu, pa kad vidi da mu ljudi tu koji kažu da je smeće, izdajica ... kaj sve ne, kaže, zašto da se vratim... tamo me nevole. Što mi to treba, ako me žele doći ću, to i je po mom između redaka...
  • Juznjak
    3.8k

    Ne poznaješ me tako da je malo glupo reć da me mržnja odmakla od ljubavi prema klubu. Shvaćam ja što ti meni želiš reć i slažem se da bi stadion bio pun (vjerojatno samo prvu utakmicu ali na stranu to) i da bi nam on itekako mogao pomoći na više načina. Ali kakvu poruku šaljemo onda drugima? Da nas možeš gazit i pljuvat nam u lice ali ako nam slučajno malo zatrebaš dočekat ćemo te kao najvećeg heroja? Pa i Mamić da se nekim čudom vrati i bude alfa i omega kao što je bio isto bi mogao napunit stadion sa svojim stadom koje ga vjerno prati. Mamić bi vrlo vjerojatno i transfer rok bolje odradio za klub nego što su ovi napravili. Teško može gore od ovog. Hoćemo li onda priželjkivat i njegov povratak ili?
  • jedan u nizu
    8.3k

    ta ista osoba koju dizes u nebesa je doslovno sa jednom recenicom mogla spasiti klub od Glave i spasiti nebrojenu kolicinu novaca.
    Nebi imali drota, mumiju, Perasicu vjerovatno. Javno mijenje bi bilo protiv Mamica.

    Sve u svemu, da se nista od toga nebi ostvarilo, barem bi strpao jednog kriminalca u zatvor.

    Po meni, dzabe sve sto dobro napravis u zivotu, ako jednim cinom to kasnije ponistis.
    Uostalom, nije Modric majka tereza, nije spasavao zivote, doniorao milijune potrebitima bla bla. On je 'samo' jedan od najboljih veznjaka u povijesti nogometa, i najveci hrvatski nogometas.

    Da te pitam, da je recimo majka tereza pojavi na sudenju Sadamu Huseinu i spasi ga zatvora, da li bi rekao jbg spasila je zivote, cinila dobro kao malo tko u svijetu, pa sta onda ako je lagala za jednom Sadama.

    Niti je Maminjo Sadam, ali jos dalje je Modric od majke tereze.

    On nije mesija, i spasitelj naroda pa da mu neke stvari budu 'oprostene'. On je samo jako jako dobar nogometas.
  • Jurki
    11.7k
    jako dobar nogometasjedan u nizu

    Koji je trebal 2018.te umjesto na SP u Rusiji zavrsiti u zatvoru..da je RH normalna drzava..
    poserem mu se na sva priznanja i sve medalje koje je osvojio.. jer kad je trebal biti idol nacije.. pokazati muda.. on izjavi “ne sjecam se” :vomit:
  • Ali
    2.2k

    Za kraj samo jedan odgovor molim. Jesi li bio na stadionu Dinamo vs Munchen 1860 jedno ljeto kasnih devedesetih... ?
    Ako jesi , kako si se osjećao ?

    Ja sam bio oduševljen i vrlo sretan taj dan. Pa zašto nebi nekom danas mladom navijaču dinama uskratio taj osjećaj.

    Možda se ne sjećaš ali to je bila prva utakmica nakon spanjolske Robija Prosinečkog u plavom dresu. Jesam li bio ponosan što je igrao za mrskog rivala zvezdu, nisam, bio sam ljut. Ali se vratio vrhunski igrač u dinamo i poveo ga u nove pobjede. Što je negdje izjavio da mu je u Beogradu bilo lepo... nisam se osjećao da mije netko pljunuo u lice ili sto već.
    Naprotiv bio sam sretan kao i drugi 30+ tisuća... i jesu lii Silvio Marić i Dario Šimić kasnije bilibolji igrači jer su stasali uz takvw nogometne genijalce... jesu...
  • Jurki
    11.7k
    Niti Robi, Šimic ili Biscan kad su se vratili igrati u Dinamo.. nisu svjedocili u korist našmrkane nakupine govana koja je pobegel ko zadnja kurva prek granice da se spasi od zatvora.. e vidis a el grande Luka je svjedocio u njegovu korist.
  • Ali
    2.2k

    Jeli taj kriminalac svejedno osuđen ? Je.

    Što bi dobro za nogomet napravio da je otišao u zatvor skupa sa njim. Točnije on bi sjedio u Remetincu a ovaj organizator bi svejedno zbrisao u bih. A i od kud mi znamo tko je njemu sve i kako prijetio...
  • Ali
    2.2k

    Niti jedan od navedenih njje nikada ni bio pozvan kao osumnjicenik na sud radi Dinama da znamo kako bi reagirali.


    Ademia si slučajno preskočio ?
  • Jurki
    11.7k
    kakve veze ima Ademi sa sudskim procesom u slucaju antidatiranog ugovora između Dinama i Modrica?
  • Patak
    2.9k
    Naravno svi znamo što je ispravno i što je trebao reći, ali ja kad si postavim pitanje kako bi ja reagirao na mjestu Modrića tam u sudnici, a znam tko mi sjedi iza leđa bi postupio vjerojatno isto kao on. Realno, ne bih skupio hrabrost, svaka čast svima ovdje tko bi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Biscan je skupio muda i demantirao navode krimosa.
  • Jaro
    7.4k
    na ispitivanju u ovom drugom slucaju koji jos nije dosao na red.
    A neki tu zaboravljaju da Modric nije samo na sudu zastitio Mamica. On je doslovno omogucio pljacku. On je taj koji je novac dobio na svoj racun. I tu je zapravo glava bio u pravu - zasto nije on optuzen?
    Prosinecki ne da nije pokrao Dinamo, vec mu je taj Mamicev Dinamo pravnim manevrima izbjegao isplatiti po ugovoru zaradjeno...
  • Ali
    2.2k

    Tko je vratio Robija i dao ugovore Biscanu, Simicu, Maricu?
    Ako se ne sjećaš, podsjetit ću te Zlatko Canjuga. Jeli on buo kriminac, je li proganjao navijace...
    A sto mislis da je u Robijevom, Darijevom, Marinom i Igorovom ugovoru bilo sve čisto, da nisu imali "rikverc" klauzule, da nisu potpisivali pozajmice... svi unamo da jesu... jer je Caki bio mentor maminju...
    Pa svejedno niti jedan od navedenih nikada nije svjedocio na sudu protiv Canjuge...
    A svi su im na stadionu pljeskali kad su se vratili...

    Reći da Modrić nije dobro došao kao igrač u Dinamo kao jedini Hrvat osvajač zlatne lopte u povijesti, a istovremeno se veseliti dolascima nekog Mykhaluchenka, Maxima i Kaneka je kontra zdrave pameti.
    Ne kažem da bi on želio doći, ali sigurno mržnja prema njemu ne pomaže.
    A recimo istovremeno su ovi u Splitu digli u nebesa i napravili sve da se Livaja vrati u klub. Iu kojeg je otišao kao klinac bez ozbiljne utakmice i to je otišao baš zahvaljujući potpisu sa mrskim maminjom... ali shvatili su da vole klub i da im on može pomoći da osvoje barem nešto. Nisu debatirali skim je sve spavao, kome je prebacivao lovu... napravili su atmosferu da je dobrodošao kući....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.