• Juznjak
    3.8k

    Nisam bio rođen tad :rofl: , drago mi je da je tebi bilo lijepo. Evo i ja bih završio s raspravom. Na kraju krajeva, mi se skroz bezveze ovdje prepiremo kad se on ne želi vratit. On sad spominje da on neće moć pomoći Dinamu s 39/40 godina. Bitno da u istoj toj 39. godini može pomoć Real Madridu. I taj ugovor nije potpisan prije 4-5 godina, nego prije 3 mjeseca. Znači on misli da za 7-8 mjeseci može i treba pomoć Real Madridu u lovu na La Ligu i Ligu prvaka, a samo 3-4 mjeseca nakon toga nije u stanju pomoć Dinamu u HNLu. Dvije su opcije: ili je nevjerojatno glup ili opet laže i izmotava se. Ti izaberi sam u što ćeš vjerovat od to dvoje.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Modrić u 15 godina nije sve skupa pet puta spomenuo Dinamo. Izusti ime ''Dinamo'' jedino kada baš mora i kada ga novinari pitaju nešto konkretno o Dinamu kao što su to uradili jučer. Nije jedini takav, većina tih zvijezdi je brzo zaboravila koji ih je klub stvorio i gdje su ponikli.

    Jučerašnjim odgovorom je sve rekao: ''Možda mogu doći sa 40 godina ali me vjerojatno tad Dinamo neće željeti''. Drugim riječima:''Neću doći nikad.''

    Ovo što je on odgovorio je kao kad nekog mlakonju zoveš da ide pit sa tobom a on ti krene muljat da ga nešto baš počeo bolit stomak, da ionako neće bit dobro vani jer je petak, da je vruće, da mora sutra ujutro otrat tetku po lijek....
  • Ivdzo11
    4.2k
    Gojak prema Rijeci, jos samo bi nam on falio uz Brodica da se vrati
  • Sajla
    5.1k
    Modrić u 15 godina nije sve skupa pet puta spomenuo DinamoMaksim Maksimirski

    I nije jedini. Većina tih naših bivših igrača je još na godišnjem kad mi počinjemo sezonu - koliko ih je nekad došlo pogledati utakmicu na Maksimir, ili bar da pošalju poruku podrške preko društvenih mreža tj. kažu to onima koji to za njih rade? Od svih njih najviše se javlja Olmo... Ne treba od igrača ništa očekivati, gledaju svoj interes i to je to. A zašto bismo se tome čudili kad su "navijači" i gori od toga, osim realno mizernog broja.
  • Jaro
    7.4k
    ako ce moji upisi pomoci da i dalje zaobilazi dinamo, piaat cu ih dok god igra.
    A tebi, ak ti se svidja kak funkcioniraju i ak su ti uzori navijaci i klub iz Splita - bravo.
  • Armagedon13
    959
    Gojak u pregovorima sa Rijekom
  • Nousername
    664
    Modrić u 15 godina nije sve skupa pet puta spomenuo DinamoMaksim Maksimirski

    Modric je redovno znao stavljat Dinamo na story kad smo igrali Europu
  • Dudu9
    816
    Tesko da ce se Modric vratit iz razloga jer vec zivi 10god vjerovatno nakon karijere dobit funkciju u klubu, tamo djeca idu tamo u skolu itd vjerovatno zato i odbio SA, ako bude slucajno imao zelju dalje za igrat bira izmedu SA USA i brdo love ili nekom razlogu da zeli zivit u Hr sa obitelji to je jedina mogucnost da dode u Dinamo
  • jedan u nizu
    8.3k
    realno modric nikad nije bio veliki dinamovac.
    Veci dinamovci su mi kramaric, kovacic, pjaca, pd novijih gvardiol, olmo.

    mogu ocekivati da ce nekad gvardiol doci u dinamo, pa cak i olmo. za modrica nikad nebi rekao da ce se vratiti, unatoc njegovom obecanju.
  • Dadinho10
    55
    Pa normalno, da neće doć jer je čovjek Jordan... to je viša razina igrača.

    I pored svega ima šansu završit karieru u Realu što nije uspjelo ni Raulu, Casillasu, Ronaldu itd..

    Da se vrati i odigra jednu sezonu bi sigurno pomogao klubu puno i pokazao, da je "ljudina" i ja bi prvi kupil dres, al i da to ne napravi, ne treba ga vrijedjat i nezz šta.

    Al se slažem, da bi bilo glupo, da sad ide na primjer u S.Arabiju ko svi ostali..

    Sportski pozdrav.
  • Infinity
    16.4k
    Neka vrsta 'otpora' prema Modricu sigurno postoji, to se vidi i ovdje na forumu, ali siri krug navijaca ga uglavnom gotivi i gleda kao Boga. Gledaju ga kroz reprezentaciju, kroz tu zlatnu loptu, kroz osvojene Lige prvaka i sve sto je napravio u karijeri.
  • Dadinho10
    55


    Kroz neke "sitnice":
    - Zlatna lopta
    - Osvojene lige prvaka
    - Srebro, bronca na svjetskom
    - bezbroj drugih individualnih nagrada

    :):)
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ja ga isto ne gotivim sad ne znam kako, i puno ljudi mu zamjera što se ne sjeća ničega kada je trebalo,

    isto tako treba biti realan i reći da li bi svi drukali nekog svog ?

    jebiga, mi gledamo kroz prizmu da je pokrao naš dinamo
  • Dadinho10
    55
    Kaj točno misliš s tim, da je pokrao dinamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.