• Samo Dinamo
    151
    Meni je to prevažno kao navijaču, ali moj gradonacelnik nek se bavi svojim poslom, a omogućavanje izgradnje stadiona je jedan od najhitnijih. Treba netko poginuti od komada betona ili da ga tramvaj pokupi pod sjeverom?
  • Nino Bule
    13.8k
    Price za malu djecu, nijedan gradonacelnik osim milana bandica ne bi dao tako vrijedno zemljiste OSUĐENOM kriminalcu, ja to isto zahtjevam od bilo koga tko je na vlasti, zm u klubu = zatvaranje pipe i obustava svakog oblika suradnje s dinamom
  • Samo Dinamo
    151
    Nema problema, ne mora biti koncesija Dinamu ili mamićevcima. Neka grad nađe investitora, kredit, leasing, javno privatno partnerstvo ili kaj već i onda iznajmljuje zaintereiranima, znači Dinamu sa ili bez mamićevaca. Mi dobijemo stadion, mamićevci nemaju u rukama vrijednost od 100M a gradonačelnik je malo manje retardiran.
  • NitkoBitan
    17.6k
    i onda iznajmljuje zaintereiranima, znači Dinamu sa ili bez mamićevaca. Mi dobijemo stadion, mamićevci nemaju u rukama vrijednost od 100MSamo Dinamo

    Pa nije ni sada Maksimir Dinamov stadion, to je gradski stadion. Boli ona stvar Mamicevce oce stadion biti njihov il gradski, samo da se na njemu igra i da izvlace lovu iz kluba.
  • Patak
    2.9k
    Evo kako ja zamišljam tu cijelu priču. Netko je basketašu došao s genijalnom idejom. Veli mu, slušaj imam genijalnu win win ideju. Možeš nekom svom dat da ti izradi idejni nacrt Kranjče, to će ti dobro odjeknuti u javnosti, s time ćeš si priskrbiti malo potrebnog pozitivnog PR-a jer što ako ti uskoro divlje svinje dođu na trg Bana Jelačića a ni travu nisi sposoban pokositi, moraš to kompenzirati s nečim pozitivnim. A usput i svojim kompićima osiguraš posao, imaju referencu i osigurano poslovanje od par mjeseci. Pita basketaš, pa to mora na javni natječaj, ne? Kaže mu ovaj idejni ne, izvedbeni da, ali to ionako ne namjeravaš raditi, briga te.

    Basketaš dalje - a kako ćemo se izvući iz toga da ne namjeravamo graditi stadion? Ovaj pametniji koji mu je došao s idejom mu veli - pa u pogodnom trenutku kažeš da si odustao jer su se mamićevci ponovo približili klubu. A i izbori će doći pa možeš prodavati još lažnih obećanja i za idući mandat, ne bi bilo prvo. Eto kako...
  • Samo Dinamo
    151

    Upravo tako, ako su mamićevci u klubu, njima nije bitno je li stari ili novi stadion. Nadam se da ćemo ih se uskoro riješiti. Ali nama navijačaima je bitno da imamo normalni stadion, bezuvjetno! A ne uz određene uvjete, makar oni nama i odgovaraju. Pa ako se ne ostvare, jbg gledamo Dinamo i slijedećih 20 ili 50 godina na gradskoj sramoti i nadamo se preživjeti.
  • Aggro
    627
    Nisam siguran progovara li to iz vas dva mržnja prema dotičnoj političkoj opciji na vlasti ili odsutnost poznavanja hrvatskog jezika i uzročno-posljedičnog procesa ovoga što je @Nino Bule upravo vrlo pragmatički pojasnio.

    Naime, grad Zagreb, odnosno politička platforma Možemo je prije izbora rekla da neće surađivati s vodstvom kluba oko izgradnje stadiona ukoliko ne raspišu izbore, odnosno usklade poslovanje sa Zakonima RH.
    Meni, kao i većini navijača Dinama, uopće nije bitno što je to neka prolazna politička platforma odlučila niti kako će se to odraziti na njihov politički imidž u gradu (oni vjerojatno računaju i na neku političku popularnost ovih poteza).
    Ono što mi je bitno je da se poslovanje uskladi sa Zakonom i da nema izvlačenja novca, i da se raspišu izbori, i da se završi više ova jebena ujdurma i otimačina.
    Kako su Dinamovi navijači tijekom godina iscrpili gotovo sve strategije u borbi s ovim probranim društvom iz kluba, jedna od posljednjih je uvjetovanje izgradnje stadiona.
    Premda vi mislite da se radi o političkom preseravanju (i to je možda slučaj), novi stadion bi na različite načine rasteretio vodstvo kluba i zagarantirao nekakve dodatne prihode pomoću kojih mogu sakriti svoje nečinjenje odnosno kriminalne aktivnosti još neko vrijeme. To je samo jedna u redu posljedica onoga što bi se dogodilo da se s ovim vodstvom kluba gradi stadion.
    Zato je posebno bitno da se ne da izgradnja stadiona dok se ne usvoji STATUT. To je gotovo jedina, a ako ne jedina, onda najjača karika koju navijači Dinama i građani grada Zagreba imaju u pogledu političke ucjene kriminalaca iz kluba.
  • Patak
    2.9k
    Mržnja je teška riječ, ali ne volim ih u istoj mjeri u kojoj oni ne vole moju obitelj, domovinu, vjeru, grad i sve one tradicionalne vrijednosti do kojih mi je stalo.
  • Aggro
    627
    Nije da se ne slažem s tobom, ali ne interesira me to u ovoj temi. Zapravo ne interesira me to u niti jednoj temi u kojoj ti to pokreneš. A pokrećeš to svuda. Ako ti ne paše Možemo, postoje načini da se protiv njih boriš, a da se Dinamo ne oštećuje pritom.
  • Jurki
    11.8k
    Zato je posebno bitno da se ne da izgradnja stadiona dok se ne usvoji STATUT.Aggro

    Ne zelim ni zamisliti da se pod njihovim upravljanjem klubom ide u izgradnju stadiona..
    nabili bi se enormni troskovi..da se gospoda namire.. a klub bi dobio skupo smece od stadiona.
  • Patak
    2.9k
    Moguće, uzeli su mi na zub obitelj pa priznajem da sam možda subjektivan, ali u okviru teme stadion Maksimir oni su na vlasti pa su komentari o njima opravdani, to je moje skromno mišljenje.
  • Samo Dinamo
    151

    Sve pet, ja samo mislim da stadion nije neka ucjena za njih. Jebe im se ako ne bude novi, mažnjavat će i dalje na starom ako ostanu u klubu. TT u stvari više ucjenjuje nas navijače i članove. Ili ćemo se izboriti za novu upravu ili i dalje gledamo Dinamo na poluruševini.
    Ali velik dio nas i živimo u Zagrebu, imamo pravo zahtijevati urednu infrastrukturu bezuvjetno.
  • Dudu9
    816
    Bandic nije ništa u 20godina napravio za stadion a sad se pljuje po TT jer bi valjda trebao u 2 godine mandata napravit stadion koji još nema ni rijesene pravno imovinske probleme se crkvom, možemo se nadati da će se kranjceviceva napravit i nakon toga dati u koncesiju zemljište maksimir Dinamu, tek onda problemi ko će to financirat
  • flexXy
    2.3k
    Mozemo inzistira na tome sa nece radit stadion ako mamicevci pobjede. Sto ako pobjedi barisiceva i perasicina klika koja je do jucer bila na strani zla, oni su valjda oke? Stadion se mora izgradit na trosak grada i potencijalno nekih sponzora a Dinamo ga moze dobit u koncesiju ako zele u zamjenu za sudjelovanje u izgradnji. Davat slobodne ruke oko stadiona milicevicu i slicnima mi je isti k ko mamicevcima
  • Samo Dinamo
    151
    Nitko ne veli da je stadion jednostavno izgraditi, ali ucjene i ultimatumi će objektivno velik projekt samo dalje odgoditi unedogled. Inače, mandat mu je 4 godine. Meni je Bandić netema, prošlo svršeno vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.