• NitkoBitan
    17.6k
    To se vjerovatno neće zvati lista BBB već ZZD ili DTSM ili nešto slično ali će se znati tko stoji iza njih.The Undertaker

    Ruski kapital... a mozda i Soroš.

    Mene zanima kako ce se zvati Zoriceva lista. Medugorski vitezovi ili mozda Tatini vojnici?
  • The Undertaker
    5.4k
    Svaki izbori su manipuliranje masom. Moraš nagovoriti što više ljudi da glasaju za tebe. Ne mora to nužno biti u negativnom svjetlu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Svaki izbori su manipuliranje masom. Ne mora to nužno biti u negativnom svjetlu.The Undertaker

    Briljantno. Kao i uvijek. Ne, stvarno, ti si moj idol. :clap: :up:
  • The Undertaker
    5.4k
    Dinamo ima, navodno, 35 000 punoljetnih članova.
    Koliko od njih poznaje Statut, zanima ih organizacija kluba, radne skupine, financijski izvještaji, uloga predsjednika itd...
    Ako ih je 10% , previše sam rekao. Kako ćeš ostale navesti na glasovanje?
    Tatta će obećati LP, stadion, mega pojačanja itd...
    "Navijačka lista" će obećati transparentnost, poštenje, zaštitu od pljačke, zaštitu od privatizacije, Dinamo kao javno dobro, itd...
    Već viđeno...
  • superhik
    11.1k
    Kako ćeš ostale navesti na glasovanje?The Undertaker

    Sama pojava i primisli demokratizacije kluba bi bila dovoljan povod kod mnogih ljudi bez ikakvih obečanja.
  • The Undertaker
    5.4k
    Hajduk ima oko 90.000 članova koji su ujedno i članovi udruge Naš Hajduk Na zadnju izbornu skupštinu udruge NH je došlo oko 150 ljudi a za članove NO Hajduka je glasalo manje od 5000 ljudi.
    Svedi to u naše okvire pa ćeš doći do realnih brojki.
  • Jaro
    7.4k
    PA dobro i kaj te tu sad smeta? Ako si clan, imas pravo dati glas, ti izaberes da neces nikome - i to je takodjer odabir.
    Kada si clan, a nemas pravo dati glas - onda je to nekako bolje ili?
    A postoje tisuce nacina kako animirati clanove na glasanje. Kako znas da ne postoji vec sad medju clastvom opcija koja nije ni mamiceva ni bbb i spremaju svoju listu i imaju prevagu iznad i jednih i drugih?
    Mozda imaju i multinacionalne kompanije iza sebe koje ce povuci kao sponzore i time dobiti jos 3 glasa?
    Ne znamo to, ali bez mogucnosti izbora, i mogucnosti manipuliranja masama necemo ni znati - jer bolje je dati da tamo upravlja neki Mamic, Mumija, Drot ili netko cetvrti slican...
  • PlavacZRima
    289
    Ja ne vidim problem,po tim brojkama bumo glasali sam mi sa zone,mi će mo krojiti budućnost Dinama ionako smo najpametniji ;) (šala naravno)
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa gdje si vidio da me smeta. Ne smeta me. Samo normalmo razgovaramo i važemo pluseve i minuse.
  • Sajla
    5.1k
    sjećam se da je deda prije mjesec dva napisao "kad ja preuzmem klub..." :D
    ali realno, ekipa sa zone bi teško bila lošija od ovih sada.
  • mniokl
    283
    Još se ne zna datum skupštine?
  • superhik
    11.1k
    mislim da si već nekoliko puta povukao paralelu sa Hajdukom i njihovim načinom upravljanja, ali on je potpuno drugačiji od ovog predloženog. Prvi je taj da ovdje u budućnosti se može pojaviti i druga, odnosno treća lista nevezana uz BBB ili Barišića, dok kod Hajduka imaš monopol Naš Hajduk
  • Mali Zeus
    13.2k
    Da se deda kandidira samo odavde bi imao 1700 glasova.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪The Undertaker mislim da si već nekoliko puta povukao paralelu sa Hajdukom i njihovim načinom upravljanja, ali on je potpuno drugačiji od ovog predloženog. Prvi je taj da ovdje u budućnosti se može pojaviti i druga, odnosno treća lista nevezana uz BBB ili Barišića, dok kod Hajduka imaš monopol Naš Hajduksuperhik

    Ono što on provlači, ali neće jasno napisati jest:

    Ulica vodi klub.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nije točno. NH formalno nema monopol. Ako se pojavi neka udruga koja okupi veći broj članova onda će ona preuzeti ulogu NH kod odabira NO. Vlasnički paket dionica im nitko ne može uzeti. U praksi se to sigurno neće dogoditi.
    Što će biti kod nas tek ćemo viditi. Po meni, imati ćemo Naš Dinamo ili kako će se već zvati ta lista, ona će imati potporu BBB i ta lista će dobiti prve izbore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.