• marcio amoroso
    36.6k
    Neće doći nikada i ne zamarajte se s tim. On je svršena i gotova priča što se tiče Dinama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kaj se mene tice ne mora doci.
    Ja nebi dao ni onom igralist pored Stadiona njegovo ime.
    On je najveci Hrvatski Nogometas svih vremena, o njegovom Karakteru se moze nedvojbeno raspravljat medutim on je Legenda Reala vise nego Dinama
  • Keyser Soze
    10k
    Modrić mi spada u isti koš kao i Lovren tak kaj se mene tiče nek završi karijeru bilo di osim u Dinamu.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja nebi dao ni onom igralist pored Stadiona njegovo ime.ZGBhoy

    Na tome se možeš zahvaliti indijskim nositeljima dinamovog tokena, oni ni ne znaju za nikog osim za Modrića od tih ponuđenih u izboru.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja bih volio da završi karijeru u dinamu. Značilo bi to dosta i za klub.
  • Juznjak
    3.8k
    Modrić je imao priliku pokazati ljubav prema Dinamu i navijačima Dinama. Sve što je trebao uraditi je bilo da bude čovjek i da ima obraza. On je učinio sasvim suprotno. Sve najgore mu želim izvan hrvatske reprezentacije. Pogotovo da doživi da se ničega ne sjeća.
  • ZGBhoy
    1.7k
    indijskim nositeljima dinamovog tokenaKeyser Soze

    Ah to sam vec i zaboravio da je to bila Token akcija....
  • LM1995
    1.8k
    on je Legenda Reala vise nego DinamaZGBhoy

    Netko tko je kao klinac od 22 godine otišao iz Dinama ne može ni u kojem slučaju biti smatran ikakvom legendom.

    Reala i reprezentacije da, ali Dinama nikako ne.
  • Captain America
    17.7k
    Niste svjesni što bi za imidž kluba značio povratak iz Reala nedavne zlatne lopte u Dinamo. To bi vjerojatno povuklo za sobom dolaske još nekih igrača jer ko ne bi želio odigrati sezonu s Lukom Modrićem. On bi i sa svojih 39 bio uvjerljivo najbolji vezni igrač u ligi. Šanse nisu velike, ali bi u klubu trebali o tome razmišljati. Taman da odigra sezonu u nadam se novom formatu Lige prvaka za kraj.
  • Dudu9
    816
    Pa lakše je Dinamu radi Modrica Kovačica i ostalih koji uspiju napraviti velike karijere, da dovedu mlade igrače tipa Olmo, sad na upravi i sportskom sektoru je da prepozna izvanredni talent i pokazu mu plan i program kako bi i oni mogli takvim putem, normalno da ce takav talent prije u uspješni takav klub nego u Hajduk di ce da propadne
  • Sajla
    5.1k
    čitam sad da je Modrić kao igrač Reala (!?) snimio video poruku za Ramosovo predstavljanje u Sevilli, čestitao mu na povratku kući i blablabla.
    znači, bravo Sergio, vidiš kako si ti dobar tip, odrekao se arapskih para, vratio se kući u svoj klub ovo-ono. ali nije to za mene, ja ostajem u Realu zauvijek.
    briga njega za Dinamo, prije će snimiti video za povratak Perišića u Hajduk nego što bi se vratio k nama. žao mi je sa strane marketinškog potencijala koji bi to imalo za klub, ali za ostalo mi je nebitno. potpuno sam ravnodušan prema tom tipu. tužan sam zbog toga, ali mislim da nijedan od naših aktivnih bivših igrača koji je ostvario uspješnu karijeru u velikim klubovima ne osjeća takvu pripadnost klubu zbog koje bi se vratio ovdje završiti karijeru ili na neki drugi način pomoći.
  • Juznjak
    3.8k

    Još je jadnije što mu je priča kao “ne znam koliko je Dinamu u interesu da ja dođem”. Dinamo je kriv znači.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cestitao je i Orioliku rodendan. Ocito ne postoji neka velika zelja na obje strane. Ovako objektivno teska i glupa situacija jer imamo igraca koji je osvojio Zlatnu loptu, koji bi za imidz kluba znacio puno, ali dogodilo se to sto se dogodilo..
  • Ali
    2.2k


    Sve najgore mu želim izvan hrvatske reprezentacije. Pogotovo da doživi da se ničega ne sjeća.

    Sorry ali ovo nemogu biti riječi naviča dinama.

    Taj čovjek je nosio kapetansku traku NK Dinama, u svim utakmicama u kojima je nosio plavi dres je davao 120% sebe . Učinio nas navijače sretnima bezbroj puta (Ajax arena, samo kao jedna mozda najveca sekvenca..) .
    Sigurno najzaslužniji igrač za preokret Dinama u Europi. Sa njegovom generacijom i njegovim pristupom gdje nikome ne priznaje superiornost i uvijek daje maksimum je Dinamo danas u Europi to što je. Upravo on i Prosinečki su u novijoj povijest prekidali tu povijest ispadanja i tada smo vjerovali da smo "ukleti" i uvijek bi se negdje spopiknuli. Sa Robijem smo izbacili Celtic a sa njim smo izbacili Ajax i to su temelji koeficijenta sa kojima smo imali gard pobjednika i danas nam je gotovo normalno da igramo skupinu.

    A da ne spominjemo gard pobjednika u hnl, pa čovjek je predvodio Dinamo na takav način da je ubio i zadnju trunku nade hajduku da ce vidjeti pehar u svojim vitrinama. Čovjek je jednostavno gazio protivnike u hnl sa svojom ekipom. Imati 30 pobjeda od 33 kola , uz samo jedan poraz i to u ŠB... Naravno da je upravo on sa svojim gardom pobjednika bio inspiracija i Ademiju jer je ovaj vidio da se može i da nikome nesmijš prije tekme priznati da je bolji.

    Sa tim pogledom na nogmetnu igru je otišao u svijet i svugdje bio osoba kojoj se publika divila i ostala zapanjena rješenjima i borbenošću , nerijetko i na gostovanjima i kod mrskih rivala dobivao pljesak za svoje predstave.

    I u eri Messi, Ronaldo, Xavi, Iniesta, Van Der Vart, Deco, Kaka, Diego.... (nerijetko su mu ovi navedeni nakon utakmice morali stisnuti ruku i cestitati) je osvojio nagradu Zlatna lopta iz neke male Hrvatske koja je totalno marketinski neupotrebljiva...

    I danas gdje god se pojavi izaziva respekt. Evo neki dan su se druzili igraci sa navijacima u svim prilozima na TV od 15 djece upitanih svih 15 je reklo koje ime MODRIĆ !

    Ako si navijač Dinama i želiš klubu dobro i svijetlu budućnost, može nam biti nemjerljivo korisno da se jednog dana vrati u klub.
    Siguran sam da bi na prvoj pa makar i u srpnju u prijateljskoj utakmici staduon bio rasprodan do zadnjeg mjesta u kakvom god stanju taj Maksimir bio.

    O znanju nogometa i gardu pobjednika koji bi prenio na neke nove klince poput Baturine sutra nekog Vrbanića mislim da je bezpredmetno spominjati.
  • Juznjak
    3.8k

    Sve je to lijepo napisano. I ja sam tako razmišljao prije par godina. Ali on i Lovren su ispali takve pičkice da to nije istina. Sve što je svaki čovjek kojem je imalo stalo do Dinama tada htio od njih je to da govore istinu na sudu. Oni su lagali i zbog njih sad još uvijek traje naša borba i tko zna do kad će trajat. Gledaj to i s ove strane. Kad već spominješ djecu, bi li ti htio da ti dijete štiti osuđenog kriminalca laganjem na sudu? Bi li ti htio da ti dijete obećava stvari masi od 30000 ljudi i onda to ne ispunjava uz jako glupe izlike? Taj isti Modrić je prije 15 godina mnogoj djeci koja su se tada našla na stadionu obećao da će se vratit, a gledaj što danas govori. Je li to u redu? Je li bitnije biti dobar nogometaš ili dobar čovjek? Mislim da je bitnije prije svega da djeci budu idoli dobri ljudi i ljudi koji drže do svoje riječi. Blago nam se ako nam treba Modrić da napunimo Maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.