• IceMan
    1.6k
    Sad čitam da Makedonci objavili da Ademi ide u Zagreb na potpis. Na fejsu.

    Ima ko kakve info?


    Ajmo Fabrizio Vugrinec :grin:
  • Krizy
    38.6k
    Kakvih sve upisa ima, pomislio bih da su u prvih 11 Šitum, Bralić i Fućak (bez uvrede navedenima).
    Da nekim slučajem završimo treći jednu sezonu, mnoge osobe s ove teme bi prestale pratiti klub.
    Svakako da prijelazni rok nije odrađen idealno ali sada bar imamo širinu, iako manju brojku dokazanih igrača u odnosu na zadnjih par sezona.
    Uvjeren sam da će ovaj roster imati prednost na polusezoni a tada ćemo znati, nadam se i uprava, kakav filter treba napraviti.
  • ZyklonB
    0
    Padobranac gruhh tress
    Pozdrav svima
    Kako do sad jednom ne objave da Bruno ostaje, bome nam znaju čupati živce.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Arijan Ademi nece igrat za reperezentaciju zbog sitne ozljede. Vrlo je blizu da se vrati u Dinamo, klubovi se dogovaraju oko otkupnine. Kroz par dana Arijan Ademi bi trebo postat novi stari igrac Dinama!
  • Dinaminjo
    619
    Zna li tko ima li klub pravo ptijavit golmana za europska natjrcanja koji nije na popisu ako se netko ozlijedi?
  • Dinaminjo
    619
    zasto si napisao da Baturina ne ide sa u21
  • LovroZG
    1.3k
    Ak se dva golmana ozlijede/razbole na više od mjesec dana, onda klub ima pravo zamjene.

    Inače ništa do zime kad ćemo moć napravit tri zamjene u popisu koji smo jučer predali.
  • Droljo
    6.5k
    Špikiću samo podrška jer teško možemo kupit igrača sa takvim fizikalijama (junior f iznimka). Nevistiću dupla podrška jer nije u pola imao prilika kao neki.
    I nek ekspoldiraju. Kavi panduri, ivušići. Lol ili onaj slovenac što je neko pogledao 3 utakmice u europi i taj je sad top golman... Polako ljudi
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mi imamo Golmana i to je Nevistić i zasluzio je sa svojim strpljenjem da ga i mi istrpimo
  • gledatelj
    359
    Iako mislim da nam trenutno nije potreban gledao sam zadnje vrijeme Rijeku i Labrovic stvarno odlično brani.
  • Droljo
    6.5k
    gledao sam zadnje vrijeme Rijeku i Labrovic stvarno odlično brani.gledatelj

    Puno njih je gledalo rijeku i njihovi golmani su baš ubijali. Počevši sa nevistićem.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Labrović bi nam sjeo kao kec na desetku.
  • Mr Anderson
    6k
    Isuse bože, vratio se insajder iz teretane. S ekskluzivnim vijestima o kojima se pisalo prije par sati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions