• Nogo
    3.7k

    Meni je isto to bilo preloše.
    Znaš da prodaješ najbolje i ne vratiti Oršu je bio pucanj u prazno. Mogli smo Oršu i Ademija odmah vratiti.. i onda dalje krenuti u izgradnju.
  • Crni86
    3.8k
    da je orsa prije polomio krizne bi se uklapao u klupsku politiku, ovako jbga hahaha
  • Crni86
    3.8k
    mi pricamo ovdje da se cigane, a ne znamo kakvo je pravo financijsko stanje. Sta ako je npr neko ostavio neke kosture u ormaru? Pa stvarno ima neke istine u onome da financijski dinamo ne stoji bas najbolje? Jer i u onim odgovorima koje su poslali zoni se spominje kako su odoljevali ponudama klubova sve do 20.8. Te su time osigurali financijsku stabilnost kluba.
    Vdijet cemo financijske izvjestaje pa cemo moc procijenit da li su se ciganili.
  • Facke
    3.6k


    El znas zake je nama Orsic propal? Poanta ti je v tomu da su Southampton i Goztepe klubovi istoga vlasnika. Trabzonspor ti je Goztepeu poslal Altikardesa bez odstete.
    A za uzvrat im je Southampton popustil na cijene kaj se tice Orsica i Southanpton uopce vise nije stel s nama pregovarati.
  • Box
    28
    hahaha. Sam se zajebo. Sta je toliko dugo cekao sa ligamentima
  • Box
    28
    meni je ovo ciszo nagadjanje. Nesto se pita i igraca. Jel znamo da li su nasi pokusali prebiti tu ratu, da li su pokazali interes da ce se boriti za Oršu? Po meni nisu, i potpuno mi je logicno da u takvoj situaciji igrac ide da sebe osigura.
  • Facke
    3.6k


    Nije nagadanje nek je tak

    "Već pri dolasku ta mi je ideja prošla kroz glavu jer sam znao da ne želi ostati u Southamptonu. Nekako mi je izgledalo u početku kao nemoguća misija jer je Southampton imao velika potraživanja. No, pomoglo nam je što oni u Turskoj imaju partnerski klub Göztepe, gdje je naš Ivan Mance sportski direktor. To nam je pomoglo u realizaciji ovog transfera. Malo-pomalo, u nekim trenucima je to bilo neizvedivo, ali uspjeli smo na kraju. Jako sam sretan da je tu i da ću trenirati tako dobrog igrača.''

    Evo ti izjave Bjelice....
  • Logistika
    1.3k
    evo sta je svjetski nogomet,to je to. Nama je klub 15g pod vodstvom dva brata...i bio zatvoren sam u sebe.
    Dok se vani odvija nogometna politika i interesi. Ljudi misle transferi su igrač uzme tri ponude i bira kud će.
  • Box
    28
    pomoglo im je to sto Dinamo nije bio zainteresiran da se odrekne rate.
    Jos bi samo da iskomentiram temu "zaduzio klub"
    Pa nitko nije igrao za kifle, svi oni su igrali za par tisuca € prije dinama, punoljetni su i sami su potpisali visegodisnje ugovore. Klub mora misliti na sebe a ne da izlazi svakome u susret. Mogu oni nama svi biti dragi ali tu ne bi smjelo biti previse emocija pa da se igraci pustaju ispod cijene jer eto primadone ce biti nezadovoljne. Da se Jakica zakucalo na tribinu kad je silovao odlazak mislim da danas ne bi svako dolazio sa idejom da ga se treba pustiti ( osim u slucaju kada ponuda zadovoljava klub ).
  • Orc123
    8.1k
    Bude to ok sad...da se mene pita doveo bi nekog mladog potentnog l. Beka ili eventualno neko potencijalno dobro krilo, desnjaka...neki mladi igrac razvojni izvana na posudbu s orkupom ili za neku cifru do 2mil eura. Kad dodje Adwmi bit ce dosta veznjaka. . . L bek ili krilo + golman neki tipa Vidovskek ili Pandur ili Cavlina....sam Jakir je rekao da cwmo biri aktivni do kraja roka bez obzira na europu. Na zimu ako budemo npr. 1. U europi e onda treba dovwsti 2 kapitalca, top igraca, para cemo imati dovoljno! Ovaj Sosa moze ispasti top, idto tako moramo gledat takve mlade igrace od svukud ne samo Hrvatska i hnl.....Ovo sto cemo sad imati bir ce dovoljno za hnl i europu. Dobro je sto nemamo obaveze prema nekim igravima sljwdece sezonw i moci ce se napravit doselekcija.
  • Droljo
    8.1k
    Nije nagadanje nek je takFacke

    Ma molim te. Tko bi mene mogao natjerati da idem u tursku? Nitko!
    Se bum vas tužil!
  • Armagedon13
    959

    I sad Vi ne budite optimisti,do zadnjeg trena čekamo LB
  • marcio amoroso
    36.6k
    sam Jakir je rekao da cwmo biri aktivni do kraja roka bez obzira na europu.Orc123

    Rekao je da će dovoditi i pojačanja koja su samo za prvih 11 pa je doveo trojicu koja to nisu.
  • Noel
    6.4k
    Jakir je demagog. Govori što narod zeli čut. Na tome mu se bazira trenerska karijera. Sigurno nebi došao na prvu konferenciju i rekao dovest ćemo neke igrače al nisu to pojačanja nego više tek tolko da rasirimo kadar..
  • Georg Koch
    4.6k
    a mozda ga je uprava izigrala/ispala nesposobna 15.put?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions