• NitkoBitan
    17.2k
    zašto ne stave video, usporenu snimku i freeze frame, kako se to za zaleđa i radi? :wink:boem

    Pa jel ima netko tu snimku koja ih demantira?
  • boem
    309
    Koliko sam ja skužio, to je nekakva njihova klupska kamera.
  • deda
    32.6k
    Pa i ova slika upućuje da zaleđa nema.
  • vjeko1701
    8k
    Da se razumijemo, oni mirise krv nakon 20 godina i ne bi me cudilo da dode do utrcavanja u teren, prebijanja sudaca... Svaki aut ce se mjeriti mikrometrom, svaki zuti analizirati, sve kaj im nece biti po volji ce se pretvarati u hajku...Jugoslavija ce se invocirati na svaki penal za nas i protiv njih.

    Nema tu gospodstva, odmjerenosti, sportske casti... Imaju jedan, jedinstven cilj i apsolutan fokus na njega.

    Pad u KL nam je dosao ko narucen, treba nam jedna laganija euro sezona. Doma moramo biti jaki i fokusirani. Ova sezona bi ih mogla psihicki slomiti ako ju osvojimo jer mislim da je njima u glavama ako nece sad, nece nikad.
    1d
    vjeko1701

    Da se ponovim...
  • Benito
    842
    ne bi me ni čudilo da isti likovi vode i stranicu kluba i crne kesse...to su takvi bolesnici da me ne bi iznenadilo...teška psihijatrija
  • deda
    32.6k
    A i Tomasa treba opizdit kaznom zbog prozivanja Zebeca, ako itko treba prozivat Zebeca onda smo to mi jer on nije dosudi niti jedan penal već je reagirao nakon vara. A penal na Špikiću čak ni var nije reagirao. Dakle Zebec nije dosudio 3 penala za Dinamo. A trener Osijeka ga proziva. Ljudi su stvarno poremećeni u današnje doba.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa i ova slika upućuje da zaleđa nema.deda

    Upravo tako, na granici, a kaj je najbolje to nije trenutak dodavanja lopte nego bi to bio jedan frame prije kad je Erceg u svojoj polovici, ali naravno da neće staviti taj frame.
    Ali ponavljam, smijurija da ovakve objave ima službeni kanal kluba.
  • vjeko1701
    8k
    Ova manipulacija javnim misljenjem preko selektivnih video snimci nekako podsjeca na... Jugoslaviju. Trebali smo pozornije slusat Karoglana, lik nam je sve rekao prije skoro godinu dana.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Trebali smo pozornije slusat Karoglana, lik nam je sve rekao prije skoro godinu danavjeko1701

    Kaj sam propustio?
  • San Lorenzo
    15.5k
    Prošle godine su sucu razbili glavu u Koprivnici, u subotu rezervnom igraču Istre...šale na njihov račun nisu dozvoljene, pa je tako zbog glupaste fore o fritulama otkazan nastup leta 3 jer se nije mogla jamčiti sigurnost...službeni klub potpiruje vatru ovakvim manipulacijama...ja stvarno počinjem vjerovati da će neki balavac ispranog mozga jednog dana uletit u školu i napraviti nered zbog 'ajduka.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    #mentalnooboljeliljudi

    To je strašno koliko su glupi, nerealni, maliciozni, pokvareni i samodopadni...

    Epski je kad napišu... zato naših sudaca nema u europi.... eto, vi igrate europu u 3pm-e :monkey:
  • Krizy
    43.2k

    [NASTAVI NIZ] Jedno kolo, dvije linije, četiri boda, osam opravdanja…
    Nastavak niza: 18 sezona kmečanja -> 19 loading...
  • vjeko1701
    8k
    Neka samo oni tako rade, nikada ih nitko drugi nece tolerirari. Pa najbolji primjer Istra. Htjeli ove sezone neku laganu suradnju pa je to sve izdrzalo 3 tjedna.
  • superhik
    11k
    Potpuno je nevjerojatan argument da se takvi penali ne sude u takvim utakmicama, a posebno ne u 90+. I ulazimo u vremenski portal i vratimo se nazad u veljaču 2023. godine. U jebote, pa nismo ni trebali ići daleko.
    Utakmica Hajduk - Rijeka.

    "U 90. minuti Nikola Kalinić je pao u duelu s Dilaverom i sudac Čulina je dosudio penal iako je duel Kalinića i igrača Rijeke bio vrlo upitan.

    Livaja je rutinski realizirao penal nakon kojega je Hajduk jurnuo po izjednačenje i već u sljedećem napadu dosuđen mu je i drugi penal. Galešić je udario Livaju po nozi u šesnaestercu i Čulina je nakon pregleda snimke dosudio i drugi penal za domaćine. No Labrović je pročitao Livajin udarac i osigurao Rijeci veliku pobjedu."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.