• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ajmo redom

    ulazimo lose u tekmu, jedan faul u citavom poluvremenu, ne koristimo svoje sanse, primamo pogodak kiksom boska, demotivacija. vadi se mika, po nekima alibi potez, zao mi je decka realno, da li je reakcija opravdana, vjerujem da je, covjek daje sve od sebe, nije klasa, ali u tom trenutku nije bio dobar i jakir povlaci potez, isto se moglo sa sutalom napraviti.

    nadam se da ce jakir imati razgovor sa mikom i da ce se to ispeglati

    bulat fair playom stvarno okrece tu neku negativnu karmu i bas sam vjerovao da cemo okrenuti

    drugo poluvrijeme primamo gol i mislim da nikome nije bilo svejedno, svi smo vec poslali trofej u split. užas.

    ulazi emreli, dečko toliko osporavan, radnik, trudi se, voli dinamo više od pola svlačionice, nije neki finišer i stvarno mu fali tekmi i prilika, ali da igra koliko i špikić vjerujem da bi imao bolju statistiku. nije krilo, nadam se da će ga jakir znati iskoristiti

    e sada, prvi penal, ja ne znam kako sudac to odmah ne sudi, sudi očitu ruku čovječe pa na varu provjeri da li je ili nije penal. totalno amaterski. radimo preokret i nadam se da se tu lomi ova polusezona

    nevistic-loše, nadam se da bude došao sebi, teško je preuzeti rukavice nakon livija
    rile- pravi bek, mora tamo igrati, vidno potrošen, igrao sve minute ove sezone
    šutalo- težak, trom, biti će kikseva, treba istrpiti greške
    perić- ne znam, fini pametni dečko, volio bi da je malo agresivniji, da ima malo dilavera u sebi
    mikha- sve rečeno
    mišić - toliko puta prozvan, čovjek odradio svaku minutu sezone ,potrošen, igra ademijevu poziciju, uz to se spušta među štopere po loptu, još k tome razigrava, pravi dinamovac. navija nakon tekme, obožavam ga
    ljubo- mislim da bi mu bilo draže da ga žena vara nego ovo što mu treneri rade. odradio svaku minutu, svaka mu čast, obožavam ga
    bulat- fina lopta, fini pas, dobar ubačaj, po meni rotacija za hnl, nije moj tip igrača
    baturina- treba istrpiti njegove defanzivne greške, vjerujem da će ga jakir učiniti još boljim
    špikić- nemamo boljeg, iskreno ne bi mi igrao u prvoj županijskoj, totalno bezvezni lik koji je tu jer eto igra nogomet, nikakva povezanost sa dinamom
    petko- sve rečeno

    sve u svemu, loša igra, 3 boda su tu, dolazi bitna stanka, ajmo se rekuperirati fizički i psihički
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    iz nekog razloga ne vidi se moja objava tu , možda zbog dužine ? :chin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    trebalo mu je par minuta da se digne gore. pripaziti ću na dužinu u budućnosti :D
  • SAS1987
    14.7k
    špikić- nemamo boljeg, iskreno ne bi mi igrao u prvoj županijskoj, totalno bezvezni lik koji je tu jer eto igra nogomet, nikakva povezanost sa dinamomGražvydas Mikulėnas

    Špikić je jučer do izlazka bio ponajbolji igrać Dinama.

    bulat- fina lopta, fini pas, dobar ubačaj, po meni rotacija za hnl, nije moj tip igračaGražvydas Mikulėnas

    Ak popravi kretanje bez lopte i postane agresivniji će biti odličan igrač.
  • Jaro
    7.4k
    Zebecu je - kako smo doznali - rečeno da u VAR sobi imaju dokaz da se dodir lopte i ruke dogodio unutar kaznenog prostora, a on je išao gledati je li Nejašmićevo igranje rukom prekršaj ili nije, jer je to u samoj igri previdio. Zebec je dakle vidio igranje rukom, a penal je po svemu svirao nakon što mu je rečeno kako postoji jasan dokaz za takvu sankciju.

    u VARu su provjeravali jel unutra ili nije pomocu onih linija za ofsajde - nadam se da ce slika izaci - ali ionako nece pomoci pravednicima. Ali i dalje mi nije jasno kako HNL moze suditi netko tko sa 5 m ne vidi igranje s obje ruke visoko iznad glave!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ja u spikicu vidim siromasnog c.ronalda, toliki potencijal, mogao bi biti brutalan, ali fali nesto tu, mozda jakir izvuce to nesto

    Bulat, nizi igrac, fizicki slabiji, znaci mora biti playmaker ala LM10 ako misli igrati, ne znam kako drugacije da bude koristan
  • black on black
    14
    Gledam snimku i naš sektor izgleda kao da kipi od ljudi, a realno bilo je prostora za još valjda 20% karata, morali smo se spuštat niže da se atmosfera malo "zgusne".

    Stadion je nekako predimenzioniran u odnosu na broj stolica, i izvana i iznutra se čini kao da je moglo bit 15k+ kapacitet
  • nemapredaje
    3.3k


    Špikiću fali inteligencija, to nemre nitko izvući
  • masacusec
    3.6k
    Ova me tekma sinoć neodoljivo podsjeća na vinkovce 2009. kada smo okrenuli i dobili 4:3.
    Čitava naša tribina pala je u trans...
  • Logistika
    1.3k
    bas mi je zao sto nisam mogao ici. Ali sam jucer sa kolegom komm kako stadion igleda bas cudno...kao da moze jos 3000 stolica stati barem. Ali ljudi mi Slavonci maštrafimo ĉvarke uz kavicu. Mora to biti komotnije malo :) meni se isto vinilo da unas sektor moze barem jos 150 ljudi stati. Predimenzioniran,dobro si rekao.
  • deda
    32.7k
    Ljudi su se nabili dolje i na prolaze, da je svatko sjedio na svom mjestu to bi bilo to.
  • Boycie
    1.1k


    Kad svako stane ispred stolice ne mogu svi ruke raširit i navijat. Da je bilo 'ajmo svi purgeri moji' niko ne bi na nogama ostao.

    Nadam se nakon analize gdje će se sve potvrdit i pokazat da smo zakinuti za još situacija, nekoj reakciji kluba na ovo klošarsko neosnovano hračkanje i huškanje od strane Kuleševića, Tomasa i Osijeka. Svako si uzima za pravo stavljati Dinamo u pogana usta. Znam, nadam se samo...
  • Guinness
    2.2k
    Ljudi su se nabili dolje i na prolaze, da je svatko sjedio na svom mjestu to bi bilo to.deda

    Ne kužim baš logiku stavljanja stolica u gostujući sektor, pogotovo ako je odnedavno odobren "safe standing" čak i u UEFA-inim natjecanjima. Kad bi maknuli stolice i stavili to sigurno stajanje imam dojam da bi u gostujući sektor stalo barem još 200injak mjesta, ako ne i više.
    Ok, na stranu to što Osijek očito ima kompleks malog grada i kluba pa nikako ne mogu prihvatiti da gostujući sektor, a i cijela ta tribina, bude krcata ljudima iz Slavonije koji navijaju za Dinamo ili hajduk (a vjerojatno dobar dio njih i za Osijek istovremeno).
  • NitkoBitan
    17.7k
    Osjecani su dali Dinamu 650 karata za gostujuci sektor a sluzbeni kapacitet gostujuce tribine je 738 mjesta, mozda tu lezi jedan od razloga neispunjenosti. Ako je tocno da nisu dali puni kapacitet pitanje je uopce je li to po pravilima s obzirom da je gostujuca tribina odvojena ogradom od ostalih. Na Maksimiru je Dinamo duzan dati preko 5%, a mislim da su Osjecani takoder duzni dati cijeli kapacitet a ne striktno 5%.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.