• DZGIS
    1.2k
    Ajde profa, pokaži im zašto si profa i gospodin!
  • IceMan
    2.1k
    Ali ne kuzim zas Petko onda sam ne veli da ostaje.

    Kaj nas namjerno drzi u frizideru?
  • Fanboy
    2.6k


    Znači na tom forumu je bilo pun kufer Dinamovaca prije i ljudi su 90% poštenije komentirali i javno priznali kada je sudac sudio čak za njih pogrešno, objektivno i korektno. Kod njih je to nepoznat pojam, da je netko Livaju tako odvalio kao Perića i nije sudio oni bi zapalili aute sucima.
  • boem
    309
    To je njegov stil...
  • i more je plavo
    1.1k
    Hahaha.....sutra bu ludnica ovdje.

    Ko potpisuje, kad potpisuje, recite......hahaha

    Nek je jos sutrasnji dan prezivit, pa bu lakse.
  • Krulek
    461
    U katastrofalnom igračkom sivilu moramo istaknuti Mohu i dragog Boga koji nas je spasio.
  • Bruh
    956
    ma trolla lik... realno di će stariji je već a i zna da će tu uvijek biti prva postava igrao on loše il odlično
  • San Lorenzo
    16k
    Vi nakon ovakve pobjede gdje nas nije bilo nigdje 70 minuta, gubili 2-0, pobjedili 2-3 imate snage čitati šta tovari pišu?
    Nejašmićeva banana i Armenčev udarac po Periću su penali, lakat Bralića na Špikiću je penal koji nije ni gledan.
  • DZGIS
    1.2k
    CrneKese u smeću :shade:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Malo sam čitao komentare na snetu, pa oni nisu normalni svi redom....

    Šta konkretno nije bio penal ? Evo pokušavam biti objektivan, da ovo nisu igrali Dinamo i Osijek, već recimo Gvineja i Burkina Faso ...

    Lik igra rukom kao u odbojci, vidi se da je na crti makar rubno što je čist penal.

    Drugi je lik zamahnuo u promašio loptu, Perić ispružio nogu...

    Stvarno mi nije jasno, šta je tim ljudima. Gledam strane lige, ljudi čist normalno reagiraju iako zna biti svega. Kod nas kao da je birtijska liga, teško seljakljuk jer druge riječi nemam. Pa budi čovjek, reci igrači su napravili gluposti. Odmah zavjere, linije, crne kese, ovo ono. Suci se ne usude suditi očigledno jer se boje reakcije navijača i javnost.
    Strani sudac bi danas okunio 3 penala taj tren.
    Fanboy

    kažem...ja sam čak počeo osjećati susramlje.

    jbt lik ko zadnji debil igra rukom, očito...nogom stoji na crti!
    što da sudac napravi? čak mi je korektno što odmah nije sudio jer je teško u prvi mah prosuditi takvu rubnu situaciju, ne mislim da nije vidio igranje rukom jer su ga svi vidjeli...

    pokaže mu se snimak, vidi se da igrač stoji nogom na liniji, nema nikakvih filigrantskih mjerenja, čipova... što napraviti? da je to napravio igrač dinama, ja bi bio bijesan na njega, a ne na suca...jer je to krajnje idiotski potez igrača.

    drugi penal isto...lik zamahne, totalno promaši loptu i pogodi perića....jbg događa se.
    jel perić to izdramatizirao? jest! međutim...to je u nogometu sasvim legitimno jer tako skreneš pozornost.
    stvarno ne znam što je sudac trebao napraviti u ova dva slučaja osim dosuditi penale.
  • jp23
    2.6k
    Moharrami izdominirao, Emreli isto među boljima na terenu. Volio bih mirne glave sutra vidit analizu prvog poluvremena, i slike situacija gdje je Mika ispadao, da razumijem jel to do pozicioniranja prije, 1 na 1 ili 1 na 2 situacija.
  • San Lorenzo
    16k
    Tomas je idiot!
  • diebalo77
    212
    Čuj ovog Vampira
  • IceMan
    2.1k
    Ali koja je razlika izmedu penala Brodica protiv Rijeke i ne penala Spikica?


    Cuj ovog Tomasa :lol:
  • bbb medimurje
    3.2k
    Hahah pa kaje s ovim tomasom
    Apsolutno se vidlo sve cisto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.