• Nogo
    3.6k
    Najači mi je dio da mu je uprava omugućila.
    Bojim se da je za ovoga i Jakir prvi put čuo neki dan u novinama.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ne, sigurno prati Urugvajsku ligu i Bolognu tako detaljno da primjeti rezervu rezerve. Ovo je toliko stihijski i neplanski da je za plakati.
  • Joza
    455
    Ako on dolazi tek u pon znaci to bi bilo to od transfera
  • Mihaljević
    9.8k
    C4tyeE9WAAIhQFP.jpg
    Ako će bit dobar kao zadnji iz Bologne , ne vidim problem...
  • Rex Ramae
    2.8k


    Jedna prigodna numera koja opisuje rad naše uprave.
  • Captain America
    17.7k
    preuzmi.jpg

    Povodom skorašnjeg liječničkog.
  • Infinity
    16.4k


    Imam jedini plan da nemam nista u planu.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Nažalost vikendom se ne radi pa ne možemo dovesti igrače vikendom, a što se tiče ponedjeljka, budemo vidjeli koliko se bude stiglo.
  • Noel
    6.2k
    Ako Jakir napravi igrača od ovog Sose treba mu dat medalju časti. Ako stvarno on inzistira na njemu onda vjv razmišlja na koji način će ga koristit i ima kakav takav plan. Kolko to djelovalo ludo al ja sam se prvi smijao kad je doveden napadač u Dinamo koji je igrao u bologni i talijanskim niželigašima i imao u 2 godine 0 golova.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ako stvarno on inzistira na njemuNoel

    Ma to ti je sad daj šta daš, nikakvo inzistiranje, pa gdje ga je on mogao gledati osim na youtubeu, sigurno ga nije htio dovesti u Rijeku pa da mu je zapeo za oko, neplanski, u zadnji čas, daj šta daš pa ak ubodemo super, ak ne ništa novo, ni prvi ni zadnji kako je krenulo.
  • The Undertaker
    5.3k
    Baš me zanima kako to netko u par treninga može viditi da li je netko dobar ili loš stoper ili bek. Igrač mora biti totalna truba da bi se to odmah snimilo.
    Što se tiče odabira igrača, vidili smo kako je prvo poluvrijeme protiv Sparte izgledala formacija sa Ljubom na beku. Puštali smo na sve strane. Mihajličenko se, za sada, pokazao solidnim bekom i treba biti prva opcija na toj poziciji. Trebaju mu naći rezervu i to može biti Perković ili neki bek za siromašne, nebitno otkud.
  • The Undertaker
    5.3k
    Dinamu nedostaje barem jedan stoper a možda i dva. Jakir vjerovatno uzima najbolje iz ponuđenog jer je preveliki rizik krenuti u sezonu sa ovim stoperskim parom klimavih noga. Najbolje je ne očekivati puno. Ovako je Hajduk dovodio pojačanja u Brbićevo doba. Šutalo, Drmić, Mihajličenko, Stojković, Kačavenda, Perić...Poliklinike oko Maksimira trljaju ruke.
  • Captain America
    17.7k
    Pitanje za ljude koji prate mlade kategorije, kakvi su stoperi u junirskoj ekipi? Isto tako, da li imamo buyback za Živkovića, Katinića i Gurlicu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions