• Doktor Kunić
    3.4k
    Molimo se za pojačanja ali, molite se da ovaj sosa propadne.
  • Orc123
    7.9k
    Mislim da smo pre kriticni prema decku...ne vjerujem da ga Jakir tek tako odabrao i da nije bilo drugih opcija...ajmo se sad strpiti ta 3 dana pa cemo biti pametniji...nije Jakir njega bezveze odabrao! Ako se zaebemo dolazi na posudbu, mlad je i uopce mije bio los u Urugvaju. Ne bi ga Bologna bezveze dovela ...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Nadao sam se suprotnome, gledao sam videa i tražio još od doba dok je bio u Urugvaju. Tipični južno američki mesar, propuh u glavi, nogometna inteligencija minimalna, nadam se da sam u krivu. A i pitanje je kolko je on Jakirova želja...
  • Captain America
    17.7k
    Počinjem sumnjati u Jakirove kompetencije budući da je zapeo za tog drloga i Miereza.
  • rakurs
    220
    molite se da ovaj sosa propadne.Doktor Kunić

    Gledao sam sada sažetke pet utakmica koje je Sosa igrao u Bologni ove godine i samo se mogu složiti s ovime.. baš izgubljeno djeluje u svakoj utakmici, ispada iz pozicije, spor je, suparnički igrači ga otresaju kao staru krpu...

    Možda griješim što je i moguće s obzirom da ovo nije nikakva detaljna analiza s moje strane, samo neko zapažanje na osnovu tih par utakmica i onih nekoliko sažetaka koji su ovdje stavljeni.

    No, s obzirom na viđeno zaista mi nije jasno što vide u njemu, pogotovo s obzirom na izjavu Jakira na nekoj od njegovih prvih pressica gdje je rekao da će se dovoditi igrači, ali samo ako su pojačanja za prvu momčad, dakle pojačanja, a ne prinove.

    Sosa to nije.
  • Jura
    225
    Ako je to Jakirova želja neka se Mierez ukrca u Dinanov autobus za Zagreb
  • Olmic
    3.6k
    meni je Miha sve kaj bek treba radit, jbg igramo vise preko Mohe i Spike
  • Orc123
    7.9k

    Mika me podsjeca na Ristovskog, nema dribling ko moha ali ima moc ponavljanja, relativno stabilan u obrani...nije vrh bek ali definitivno bolji od Ljube tamo. Jakir je nakon utakmice protiv Sparte shvatio da Ljubo mora igrat u sredini i ne znam zasto i Bulat i Ljubo moraju biti u pevih 11...oni bi trebali nadopunjavati jedan drugog jer imamo sasvim dovoljno utakmica za to....
  • Nino Bule
    13.7k
    Meni je isto bzvz da je jakir trazio tog sosu ali odradio je stvarno top selekciju u rijeci, sve sto su pod njim doveli izgleda korisno, i banda i veiga i ivanovic i pasalic
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije problem Sosa , bit će on dobar al za 2-3 mjeseca kao i Kaneko . Ali nama treba odma sad da bude dobar.
  • Hrc-Vg
    346
    Meni se želudac digao na Pjacu u dresu Rijeke…Siguran sam da ćemo to požaliti…
  • emilperska
    5.5k

    Je je gospon Šarac :lol:
  • Crni86
    3.6k
    Pisu SN da Sosa dolazi u ponedjeljak na ljecnicki, malo mi je tesko povjerovat da cemo mi za njega a i bilo koga drugog uspjet na vrijeme odradit ljecnicki da se prijave za europu…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions