• Sunja86
    1.2k
    U kojim još ligama i do kada nakon večeras traje prijelazni rok?
    Edit:Znači u Turskoj do 15.09 i u Portugalu 22.09 od te dvije lige bi se mogli pribojaviti vezano za odlazak Petka ukoliko do ponoći nigdje ne ode
  • Mlađi referent
    12.3k
    Evo mali thread o Sosi tko voli takve stvari. U vrijeme dok je igrao u Urugvaju


    Isto tako brojke iz Urugvaja


    U osnovi, tamo je po svemu kaj se može pronaći o njemu zapravo bio sasvim dobar stoper, ali se očito epski loše prilagodio u Italiji. U neko drugo vrijeme, možda ovaj transfer ne bi bio tako kritičan, ali sad kad nam ipak trebaju dokazani igrači, jebiga. Popit će puno hejta i prije nego zaigra.
  • Sbkbbb
    203
    ja uvijek gledam na to da ga talijani nikad ne bi kupili za2 mil da nisu vidjeli potencijal u njemu
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ali nama treba stoper koji je dešnjak da Ristovski ode nazad na svoju poziciju.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ma apsolutno, totalno je krivo vrijeme za taj transfer

    Ali ovo mi je jedini tračak nade da ćemo barem nešto dobit od njega
  • Orc123
    7.9k
    Ajde ostavimo prostora da nas iznenadi...decko ima samo 21g...ukoliko se ne pokaze necemo ga uzeti...nije rizik neki jedino istina je da bi nam trebao stoper desnjak jos....
  • Nogo
    3.6k
    Ja samo ne znam kako je Jakir odobrio ovo (ako ga se uopće pita). Sigurno je bilo boljih igrača i isto su se mogli na posudbu dovesti ako već ne želimo nikoga kupiti.
    Fora je da bi mi na posudbu i ovog i onog ali ne ide to tako.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jebote sad pogledam kad je Lauritsen došao on je bio pojačanje iz tamo neke jebene švedske lige, a sad Maxim dođe iz druge francuske (I tamo bude najbolji igrač) i svi pišu da dovodimo igrače iz žnj liga... Kolko smo se preobrazili u 2 godine samo...
  • OsamŠest
    3.3k
    Komnen Andrić je vrlo blizu posudbe u Osijek. To vrlo vjerojatno znači prodaju Miereza u Dinamo.. ili samo zamjena za ozlijeđenog Fućaka..
  • CastAway1986
    1.4k
    Dečko ima samo 21 nije nikad igrao u Europi do dolaska u Bolognu i vi ga odmah otpisujete a od 29 godina starog Turčina ste napravili Van Dijka na osnovu Sofascore ocjena..
  • Nevo7
    780
    Sada jedino koga možemo dovesti su odpadci iz europskih klubova ili nekoga platiti tko je na bilo koji način povezan sa Hrvatskom (Hrvat, dijaspora, stranac oni igra ili je igrao u Hrvatskoj).
    Svatko tko je mislio unaprijed za sezonu i slagao momčad, pojačanja je doveo/dogovorio do drugog tjedna priprema. Igrače na koje ne računaš prodaješ ili posuđuješ. Nakon toga imaš razdoblje od mjesec dana kada se dogovaraju jaki transferi za igrače na koje drugi (matični) klubovi računaju. U tom nekom razdoblju odlaze ključni igrači momčadi a zamjene su već ovdje. Zadnja dva, tri tjedna prijelaznog roka dovode se igrači koji će zakrpati neke ozljede, rješiti taktičke pogreške ili mladi koji će skupljati minutažu i igrati u slabije klubu da bi se nametnuli negdje. A gdje smo mi? Par dana prije kraja roka moramo zakrpati ozljede, moramo pronaći zamjene za ključne igrače, moramo se taktički i rotacijski pojačati na svim linijama i na nove zamisli koje novi trener ima.
    Na žalost ili na sreću, izbor nam se svodi na igrače povezane sa Hrvatskom. Doveli smo jednog igrača (Vidović) iz dijaspore koji je Bogu hvala iz jakog kluba (Bayern) i prošao je pripreme (za razliku od Kačavende i Stojkovića koji nisu i koji su imali usmeno dogovoren transfer još na kraju sezone pa nisu niti prošli Lokomotivine pripreme). Dvojici smo zatvorili vrata pred nosom (Ivanović, Pašalić). Od napadača bi vratio Kulenovića na zimu, ispoštovao bi Lokomotivu. Kakav god da je, naš je, ima igru glavom i radi presing. Mierez je isto to sa boljim suigračima i većom cijenom.
    Stopere smo suludo poslali na posudbu, tako da bi doveo Jelenića iz Varaždina. Bišćan je dogovorio bio njegov transfer, pa je propalo. Potpisao bi KTC-a na 1+1, za sve sadašnje braniče je on Gvardiol.
    Doveo bi rotacijske bekove, Hujbera iz Istre i Miličevića iz Lokomotive. Provjereni HNL igrači, a digli bi konkurenciju.
    Mišića bi odmarao sa Kleinheslerom iz Panatinaikosa, iako nije zadnji vezni, ima tu borbenost i dokazan je HNL igrač. Ili Çokaja na posudbu.
    Promovirao bi barem Vrbu u prvu momčad da konkurira Baturini.
    Realnost nam je takva, dobri i jaki stranci nas neće jer smo ih lige iz koje jesmo i jer nam je tu infrastruktura kakva je, i zato kaj su već sebi našli klub za novu sezonu. Možemo jedino odpatke uzimati. I moramo pribaviti činjenicu da trenutno nismo momčad. Imamo, daj Bog, par karakternih pojedinaca koji moraju biti okosnica momčadi (Petković, Mišić, Ristovski), a ostatak su zaigrani momci koji trebaju podršku da postanu klase (npr. Baturina) ili igrači koje tek treba uklopiti u momčad, pa sve do igrača koji ne bi smjeli imati mjesto u Dinamu.
  • Noel
    6.1k
    A kad se sjetim prve Lauritsenove tekme.. i njegov kiks. Kasnije nositelj obrane u povijesnoj sezoni i izbacivanju totenhama. A Bernauer dobije jednu tekmu protiv Istre odigra super Dinamo u toj tekmi clean sheet. Je al razlika Lauritsena i Bernauera je što je tad stric zoki doveo igrača a ne Šimić i što je stric zoki bio trener a ne Biščan. Kaj mediji naprave u 5 sekundi i sa par članak to ne može ni harry potter. Gade mi se svi mediji. Želim protiv Osijeka Bernauera i Kaneka i Vidovica u prvih 11.
  • Crni86
    3.6k
    Kasper Schmeichel prema Romanu raskinuo ugovor sa Niceom, ako stvarno ne vjerujemo Nevi (mislim da kad uhvati kontinuitet da ce Neva bit jako blizu razine Livog) nebi bilo lose probat dofurat Kaspera.
  • Noel
    6.1k
    Daj nam Komnena u Dinamu a pare za miereza uložiti u kapitalca krilnog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions