• SAS1987
    13.5k
    cinjenica da ne brani Livakovic, ja ne vidim od kud tolki optimizamJaro

    Ma bit ce netko drugi na golu :lol:
  • NitkoBitan
    12.2k
    ja ne vidim od kud tolki optimizam da se cak i o osvajanju grupe prica. 1 pobjeda max...Jaro

    Moram te utjesit. Znam da smo svi mi Dinamovci otisli u kvasinu kaj se tice razmisljana i predikcija al kladionice, kako kaze post prije tvog, kazu da su nam sanse za osminu finala 80%. Cisto sumnjam da se do toga dolazi jednom pobjedom.
  • Jaro
    5.6k
    cekaj da klade updateju podatke...
  • Infinity
    15.2k
    Moze se osvojiti EL bez ijedne pobjede kroz cijelo takmicenje :lol:
  • austrijanac
    2.7k
    cekaj da klade updateju podatkeJaro

    99% je updateano je vec, ostalo samo moze dalje odrediti volume na marketu/kladama, što po mom iskustvu neće uveliko se mjenjat do prve tekme.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Čitam različite teme i dosta ljudi piše da je važnija jedna utakmica od druge. Nije, svaka je utakmica jednako važna! Pa nismo mi neki nizeligas pa da u kupu dobije prvoligaša i ta mu je utakmica najvažnija u cijeloj sezoni. Mi smo Dinamo! Meni je jednako važna i ona u kupu protiv Ponikva, derbi protiv Hajduka i Konf.protiv Astane...
  • BBB Sibenik
    4k
    Backa Topola u EL, a jedan Dinamo u KL svasta
  • Infinity
    15.2k
    Na prvu zvuci ruzno, ali Backa Topola nije ni imala teoretsku sansu igrati takmicenje slabije od EL.
  • Infinity
    15.2k
    Da, ali zato imas Aris, Rakow, Sheriff, Garabag, sve ekipa koja je imala startnu poziciju tezu od nase i dosli su do EL. To je sramota.
  • bongo
    653


    Može se ako dovedemo Dalića na klupu
  • masacusec
    3.1k
    A da ga jebeš, kad pročitaš s kim igramo i kako skupina izgleda, zvuči full jadno!

    Lani chelsea, milan....ove godine vukojebine!
  • jp23
    2.2k
    Jel dolaziš gledati Dinamo ili chelsea, milan?
  • Orc123
    5.1k
    Ja cu pak bas s gustom doc pogledat Dinamo u natjecanju u kojem cw biti konkurentan i osvajat bodove i Nabijat Europski koeficjent sto bi kasnije kad se nadam se konsolidiramo moglo biti kljucno za laksi ulazak u LP....
  • Markelo
    2.5k
    Inače, nikad nisam pogledao neku utakmicu u skupinama konferencijske lige, baš nikada.
    Četvrtkom bi gledao samo El, a u konferencijsku ligu se ne bi uključivao prije polufinala.
    Eto ove godine ispala tako prilika da se podrobnije poprati i ta liga po prvi put
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.