• Bosskovitz
    7.5k


    U kojoj utakmici? S obzirom na domaću, ovdje ćemo imati 6 pobjeda bez problema. S obzirom na gostujuću, borit ćemo se s Česima za prvo mjesto. Ajde nemojmo pretjerivati, odigrali smo užasnu utakmicu i ne izgledamo dobro, ali nismo baš toliko loši da i Viktoria i Astana ili Ballkani završe iznad nas nakon šest utakmica.

    Sve u svemu, poklon za koeficijent. Nevjerojatno da pobjeda u ovoj grupi nosi jednako bodova za koef kao i pobjeda u grupi LP.
  • BigZ
    393

    Slazem se s tobom, ali puhanje na hladno nije bez razloga
  • Klenx
    4.1k
    Tri puta sam pročitao i nikak da shvatim kaj si htio reć :grin:nemapredaje

    2 za pobjedu, 1 za bod
  • dumitrumitu
    561
    Ja sam i za prvo poluvrijeme prve utakmice rekao da dugo nismo tako loše izgledali. Imam osjećaj da nas je Sparta u prvoj utakmici previše respektirala.
  • Marcinko
    327
    Reklo bi se da se zbog ove grupe isplatilo ispasti iz EL i LP, jedan detalj koji prvo promiče mnogima je taj da mi nećemo morati u svakoj utkamici biti na 100% 90 minuta, ko što bi morali biti protiv gotovo svih ekipa ove godine u EL bez da rezultat pati ko u ovim kvalifikacijskim utakmicama, samim tim će nam biti lakše igrati ritam četvrtak nedjelja. Realnost je da budemo prvi i uzmemo oko 10 bodova na koeficijentu što nije loše, još će piknuti dodatni novac i moglo bi se to približiti iznosu od 10 milijuna eura, a na zimu se možemo pojačati pa možda uz sreću u ždrijebu probati se dokopati kobne Atene.
  • Marcinko
    327
    plus 2 boda za osvajanje grupe i 1 bod za drugo mjesto.
  • sport
    2.3k
    Viktorija nema dugo pobijedila Spartu 1-0, a protiv Astane ovaj put bez Livija,Šutala,Ivanušeca tako da opreza nikad dosta.
  • Sunja86
    1k
    Koliko dodatnih bodova za koeficijent nosi 1.mjesto u grupi zna li netko?
  • Bosskovitz
    7.5k


    2 boda prvo mjesto, 1 bod drugo mjesto. Svaka pobjeda 2 boda, svaki remi 1 bod, maksimalno u grupi 14 bodova.

    za sljedeću sezonu nam se briše 14 bodova iz sezone 18/19, u ovoj smo ih do sada osvojili 2,5.
  • Patak
    2.2k
    Čekam da vidim kraj prijelaznog roka. Jer ako odu još i Petković i Baturina neću biti tako optimističan...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Užitak je poslovati sa vama

    zRmtYM.jpg
  • Krizy
    36.3k
    Kolo sreće se okreće

  • Jaro
    5.6k
    S obzirom kakje izgledala uzvratna protiv Astane i cinjenica da ne brani Livakovic, ja ne vidim od kud tolki optimizam da se cak i o osvajanju grupe prica. 1 pobjeda max...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.