• Noel
    6.1k
    https://youtu.be/g9Nj_X-M4O8?si=BeLtBiGNXYXbnRku
    Ovo je sažetak i utakmica protiv Torina poslje koje gospodin Sosa nije imao ozbiljnu minutažu u dresu Bologne. Ugodno se smjestite uzmite kokice i u 3 minute sažetka pogledajte show program igrača sa brojem 4 na leđima. Lijevi stoper ekipe Bologne. Ovo je tužno više nije ni smiješno.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    a preko tjedna samo ako dinamo igraGražvydas Mikulėnas

    Ili ako ne igra :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nisam ti nikada rekao, ali imas najjaci nick na forumu :lol:

    Jedva cekam da zavrsi prijelazni rok da se svi kolektivno obrusimo na ovu temu i najebemo se majki upravi kako nisu nista napravili...
  • Marcinko
    599
    za dovođenje ovakvih likova svi članovi uprave trebaju biti osuđeni ko mentor im, gori je od onog brazilca is Sheriffa što je Osijek doveo.
  • Noel
    6.1k
    Podsjeća me na Mamićevog Carlosa identične osobine i kretnje.
  • Facke
    3.6k
    Decki nemojte pljuvati igraca prije nek kaj je minutu za nas igral. To nije fer.
  • Captain America
    17.7k
    Podsjeća me na Mamićevog Carlosa identične osobine i kretnje.Noel

    Podsjeća me na Moharramija s ovakvim defanzivnim reakcijama.
  • Lynx17
    4.1k
    Malo mi je lakše sada, možda je ono stvarno bila parodijahardek


    Ma to je bilo ocito nakon prvi par sekundi.
  • dinon7
    870
    Sutra očekujem krilo a la Marin i veznog sličnog Sucicu. Napadač će doletjeti u zadnji tren i to će biti neki crni za kojeg nitko nije cuo
  • Captain America
    17.7k
    Propo je Gunter i zato ovaj dibidus dolazi kao oslabljenje na stoperskoj poziciji.
  • Dinaminjo
    930
    Bas i mene podsjeća na Mohu..

    Nek bude alternativa Mihi na beku i ok
  • Sunja86
    1.2k
    Gunter ni na klupi za Veronu danas ocito da negdje ide a to nismo mi ako je vjerovati zadnjim natpisima
  • Infinity
    16.4k
    Decki nemojte pljuvati igraca prije nek kaj je minutu za nas igral. To nije fer.Facke

    To znaci da sutra mozemo dovesti i stopera iz Solina, ali treba cekati da vidimo kakav je?

    Dajte ljudi, ovako ste pocetkom sedmog mjeseca cekali kraj prijelaznog roka da bi dali sud. Jel stvarno potrebno da Sosa odigra minutu u Dinamu da bi znali da nije za Dinamo? Jel toliko tesko vidjeti da se radi greska ili je svaki put potrebno da se to i dokaze?

    Shkodran Mustafi je slobodan igrac. Posljednji ugovor je odradio za 600.000 eura godisnje. Daj mu ugovor 1+1 ili 1+2, pristat ce vjerojatno. Do sad bi vec bio negdje da ima ozbiljnije ponude. Pored ovih nasih ce biti Ferdinand.
  • Facke
    3.6k


    Covjek je doputoval u hrvatsku. Bil je u Zagrebu. Maldi Bara resaval transfer. De je zapele neznam ali se nadam da ipak dolazi. Jos ga otpisal nisam.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nadam se ipak ovom Svabi a ne Urugvajcu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions