• dinon7
    461
    Danas nakon ponoći će biti panika svim igračima koji su se nadali transferu a nisu ga ostvarili. Ostaje samo par zemalja u igri tako da će sigurno biti lakše uvjeriti igrače na dolazak. To je razlog zbog kojeg Hrvatska sirotinja (svi klubovi) traže intenzivno igrače sada
  • Armagedon13
    958
    Ajmo dalje nema od kupanja ništa,od sutra čekamo pojačanja
  • Orc123
    5.2k

    Gledao sam na Uefinoj stranici live...ne mogu sad naci Sergejevu izjavu....
  • Olmic
    2.7k
    bude uskoro izaslo
  • rakurs
    140
    Što je s Petkovićem, odlazi ili ostaje?

    - Jutros je bio na treningu s nama, regeneracija. Na današnji dan ostaje, čekamo ponoć da se zatvori prijelazni rok. Lakše nam je s igračima s kojima smo krenuli u pregovore da i oni malo suze svoje tržište.

    Jakir o Petkoviću, zadnji puta kada je rekao da igrač na današnji dan ostaje, svi znamo što se dogodilo... nadam se da neće i s Petkom.
  • Armagedon13
    958
    Ako sam dobro razumio Jakira taj Gunter je u Zagrebu
  • dinon7
    461

    Da. Tako sam i ja shvatio. On je jučer došao ali ima još 2-3 ponude. Sad jel došao kao ideja da ga se dovede ili je fizički došao u Zagreb. Pitaj boga
  • Mali Zeus
    9.8k
    Germanijak je saznao ime potencijalnog pojačanja na stoperskoj poziciji, čeka se još lijevi bek i napadač. A Ramon Mierez je i dalje prva opcija!

    Jel to Gunter?
  • Praskaton
    1.8k
    Ako puste Petkovica bolesni su,to je prakticki predaja prvenstva u ruke tovarima.

    A i on je nadam se pametan momak i zna da mu u nekoj novoj sredini nitko ne moze garantirati prvih 11 nakon 3-4 lose utakmice
  • Vučko53
    172
    Bitni su i transferi poslije 4.9.
    Ovu grupu u europi jednostavno moramo proci, a nama su igraci bitni i za HNL, jer ovaj kadar ne moze na dva kolosijeka, a kamoli jos kad ukljucimo kup. Ako nekog kapitalca mozemo dovesti poslije 4.9. Zasto ne.. lagano ga za europu prijavimo na zimu
  • Juznjak
    3k

    Ajde majstore dovedi kapitalca koji će igrat samo HNL. Razmisli malo što pišeš.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    O Gunter se pregovara,da je u Zagrebu sigurno nije…
  • Teofil Kateran
    876
    slažem se, trenutno su nam pojačanja bitnija za HNL, a protiv ovih protivnika možemo igrati i sa izmiješanim sastavom, protiv Astane se to vidjelo iz prve ruke.
  • Orc123
    5.2k
    Nitko tko bi nama dosao ko pojacanje nece doci igrati samo hnl....zavrsit ce oni to do 4.9.
  • Beowulf112
    301
    Kad se samo sjetim onog clanka s pocetka ljeta..bogati dinamo pojacanja trazi po 2.francuskog ligi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.