• Jaro
    5.7k
    ako je istina - dokaz da je jakiru plafon Zrinjski, Gorica i Belupa... Al ionako je dinamo trenutno po uredjenju vjerojatno ispod tih klubova...
    U normalnom klubu trener raspolaze onime kaj ima...
  • scooniepenn
    1.9k
    Imam bolove u želucu od Marina na krilu i Nevistićevog nastupa bez ijedne obrane jučer i ne znam kad ću moći konzumirati krutu hranu. Gledanje naše obrane jučer je rezultiralo upalom očiju, a poraz na onakav način od momčadi ranga Sparte i ispadanje je doveo do opstipacije. Kad na to sve pročitam da se propituje je li Hannes Wolf pojačanje kad na lijevom krilu imamo Marina i Menala potakne me da se prebacim na praćenje pingića. Ja očito pratim drugi sport kad nekima ovdje nije jasno da mi na nekim pozicijama imamo igrače koji ne bi bili prevaga ni u Rudešu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪xFire ako je istina - dokaz da je jakiru plafon Zrinjski, Gorica i Belupa... Al ionako je dinamo trenutno po uredjenju vjerojatno ispod tih klubova...Jaro

    Čitaj tekst. Čisto nagađanje.

    Prema nekim potezima i raspodjeli minutaže, čini se da je neke igrače već otpisao ili barem gurnuo u drugi plan.
  • Nolifer
    6.7k


    Čitam zato mi nije jasno. Čemu takve podjele, ako znaš da ti fali kadar
  • Mali Zeus
    9.8k
    Čitam zato mi nije jasno. Čemu takve podjele, ako znaš da ti fali kadarxFire

    Čovjek je 3 utakmice trener. Da im ne da minute pol godine onda ok, al 3 utakmice.
  • emilperska
    3.2k
    Jebena Noina Arka, tajnica wannabe milfonjara i 2 beskicmenjaka i blefera. Nikakve izjave, nikakva pojacanja, apsolutna nula.
    Mi smo danas ono sto je Hajduk bio 2014. s ovom upravom..
  • i more je plavo
    891
    pod isprikom da se prodavati mora da bi klub preživio.manikk

    Pa to i nisu isprike nego istina.

    Šutalo se nije prodao pošto/poto nego za dobar novac, a da je za Ivanušeca netko ponudio znatno više, onda bi mogao prigovoriti što se udovoljilo njegovoj želji da ide u Nizozemsku, za Livija neznam što bi rekao, ali ocigledno je jaaako zelio otici, koji su razlozi ne znam, ali sumnjam da mu je turska bila u top 5 destinacija, medjutim nitko nije htio platiti više.

    Ako ne prodajes, onda dolazis u situaciju u kojoj su svi klubovi HNL-a ( uzimaju samo ono sto drugi ne žele, i to bez odstete i pokušavaju od toga složiti nekakvu momcad ).

    A sad zašto se barem 20 % od utrženog nije reinvestiralo ????? To vec treba pitati upravu ili one koji upravljaju s njima.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Gledam kadar i pokušavam pronaći igrača na kojem ćemo zaraditi neki veći novac iduće godine.
  • og1986
    2.9k
    Nije toliko bitno zaraditi koliko uštedjeti.
  • The Undertaker
    4.1k
    Gledajući urađeno zadnjih 4-5 mjeseci, da li se danas netko čudi zašto su se ključni igrači razbježali u kojekakve osrednje klubove?
  • Patak
    2.2k
    Prije mjesec dana sam dao moju prognozu dosadašnjih i eventualnih novih igrača za ovu sezonu. Nisam puno pogriješio iako sam "napadnut" da će Kaneko sigurno zamijeniti Špiku, Mika će sigurno igrati u prcih 11 jer nemamo beka itd...

    Prognoza za prvih 11 pa prognoza za rotaciju:
    Bernauer: 2%, 10% (Ak ode Šutalo 10%, 20%)
    Kaneko: 20 %, 40%
    Mihajličenko: 20%, 50%
    Alžirac: 1%, 3%
    Stojković: 40%, 90%
    Kačavenda: 20%, 70%
    Michael Frey: 5%, 20%
  • Blueshadow86
    964
    Pogodio si, što se kaže, u sridu. :ok: :up:
  • emilperska
    3.2k

    Pocetak kraja bilo je kad smo ulupali u Denija Juroca, Bockaja i slicne godisnji budzet Hajduka. Tajnicine egzibicije s Kacavendom i pitaj Boga s kime i Noino igranje football managera su samo tocka na i. Pocetak kraja bio je kad je glavata spodoba namirisala kraj i krenula u akciju pod imenom Cabraja, Stefulj, Bockaj, Juric itd..
  • BBB Baranja
    232
    Kolega, pun pogodak! Cirkus je krenuo onog trenutka kad je otisao Bjelica pa su se poceli kupovat igraci samo da ih on ne pokupi, a u tom trenutku nam uopce nisu trebali
  • Blueshadow86
    964
    Ode ti Oršić - ne dovedeš nikoga.
    Ode ti Ademi - ne dovedeš nikoga.
    Ode ti Šutalo - ne dovedeš nikoga.
    Ode ti Livaković - ne dovedeš nikoga.
    Ode ti Ivanušec - ne dovedeš nikoga.
    ALO, ŠTA JE OVO??!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.