• Eduardo
    20.3k
    Da se razumijemo, ne tražim skidanje Sergejove glave ili nešto slično. Samo kažem da za večeras snosi svoj dio odgovornosti isto kao što ga snosi i za pobjede prošlog tjedna.

    puno toga stoji što si rekao. I kad je došao rekao sam da sam ga volio i kao igrača tak da nemam baš ništa protiv njega. Dapače, sviđa mi se energija koju emitira u svojim istupima i tijekom utakmica, ali krimen za večeras snosi kakvu god terminologiju koristio. U budućnosti on daj Bože možda izraste u najboljeg trenera Dinama u povijesti, ali mi konkretno pričamo o onome što se dogodilo večeras.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Po meni je Jakir imao dvije opcije večeras:

    - igrati u ovom sastavu
    - staviti u prvih 11 novih 5-6 svježih igrača koji bi mogli trkački biti na nivou

    On je izabrao prvu naizgled sigurniju opciju, igrati sa igračima koji su igrali i protiv Sparte u ZG-u i protiv Rijeke prije 4 dana. Ja mislim da mi večeras nismo ispali jer je Jakir učinio taktičku grešku nego zato što su igrači fizički potpuno prazni. Za lošu pripremljenost krivim kondicijskog trenera Naglića koji je prošao loše pripreme sa igračima. Da je Jakir izabrao drugu opciju i da je u prvih 11 stavio recimo Menala, Bernauera, Sučića i Kaneka i da se ispalo bili bi još žešći napadi i ljudi bi govorili da je Jakir lud čovjek jer u play off utakmici mijenja pola sastava.
  • Majki2111
    3.2k
    Presica:

    -Nijr mu jasno kako su izašli prazni u drugo poluvrijeme, daleko od igrača, loše linije postavljene
    -zamjene urodile plodom. Smatra da je Dinamo drugo poluvrijeme bio bolji protivnik. Baturina prebqčen lijevo radi probojnosti
    -gubitci utakmica nisu kondicijske naravi. Smatra da je tu Dinamo dobar. Smatra da je Dinamo nadigrao Spartu u drugom poluvremenu. Stvar je psih9loške naravi i za dublju analizu
    -nema puno kukanja i pravac Osijek
  • Dinaminjo
    948
    Isti covjek koji je rekao da ga Rijeka ne moze nicim iznenadit prije i da su ga iznenadili vrlo niskim blokom poslije utakmice.
  • mlinchica
    1.8k
    Trener Jakirović poslije utakmice (index): “Ne vjerujem da je stvar kondicije, pali bismo prije da je to u pitanju. Čak smo u nastavku bili i više na lopti od njih, kao da su oni imali problem s kondicijom. Može biti posljedica psihološkog stanja, ali i za to nema razloga, dvije pobjede dale su nam samopouzdanje, podignule nas. Svima nam je teško, ali moramo se izvući iz ovoga. Poraz nije lagan, no čeka nas Osijek.” Eto, on sam negira problem kondicije, kako to ako je Naglić kriv? Kaže stvar moze bit na psihološkom planu - kako to ako je on pravi motivator i lav? Ovo za kondiciju je ponovio riječi Belog poslije Aeka u Zg... samo bih voljela da se prestane vise kriviti Belog i njegov stožer jer su žrtvovani za necije druge ciljeve, nažalost. I da se novi trener ne uzdiže kao božanstvo..
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Neće trener javno na pressici otkriti što je boljka ekipe niti mi on to mora reći. Imam vlastitu glavu i jasno vidim o čemu se radi. U Zagrebu je Dinamo bio fizički na nivou i tad je razmontirao Spartu, nije bilo nikakvih psiholoških problema. Sada kad igramo treću utakmicu u tjedan dana odjednom se tobože javljaju psihološki problemi...ja se ne bih složio. Mislim da su problemi fizičke prirode.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    I nije nas Sparta dobila zbog njihovog velikog umijeća i veće kvalitete nego zbog su nas fizički raznijeli. Imao sam dojam da Spartini igrači mogu dvojicu naših nositi na leđima.
  • mlinchica
    1.8k
    Nije valjda onda Naglić zaslužan za dobar fizicki nivo u Zagrebu? Ili je samo problem u 3. tekmi? Sve ok, o svemu se moze i treba raspravljati, normalno je da su različita mišljenja ali ajmo samo imati iste standarde prema svima. ✌️:wink:
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Svaka čast Bibiju i bio sam protiv smjene jer nije njegova krivica to što su ga sabotirali(jednako je Jakiru(i još ima slabiju momčad)), ali on je imao sve u svojim rukama zadnju utakmicu i uprskao je. Ako ćemo imati jednake standarde prema svima..
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    To je prva utakmica pod novim trenerom i tu se kratkoročno pronašla energija. Dugoročno se javljaju isti problemi kakvi su i prije bili. Protiv AEK-a se u obje utakmice fizički palo zadnjih 20 minuta, protiv Hajduka isto, sada se igrala treća utakmica u 7 dana i opet se po meni javljaju stari problemi fizičke prirode.
  • mlinchica
    1.8k
    Sigurna sam da i on misli isto to za zadnjih par minuta utakmice u Ateni i da je svjestan svoje greške. Referirala sam se na price o gardu i motivatoru i božanstvu koji nam je eto priuštio najgori poraz u zadnjem desetljeću, pa bih voljela da su standardi isti. I da se razumijemo, ne mislim na kolegu Maksima :wink: nego se stvorila takva percepcija u javnosti gdje se jednog pribija na križ, a drugog diže u nebo zbog garda. A jedino je igra na terenu i rezultat mjerilo. Ali i ranije sam spomenula, za ovakav Dinamo nisu krivi niti jedan niti drugi trener.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mora pokazati reakciju u nedjelju i vjerujem da hoće. Mora naučiti nešto iz ovog. Išao je do sad na sigurno, sad mora malo rotirati, kemijati i igrači nek igraju na svojim pozicijama. Mora se snalaziti s rupama u momčadi koje ima zahvaljujući upravi.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    U Bišćana sam prvi put posumnjao kad sam shvatio da mu je Moharami prvi pick za desnog beka.

    Taj igrač će smjeniti više trenera nego sto je Glava smjenio sveukupno.

    U Jakira sam veceras posumnjao, nakon što Marina drugi put zaredom gura u prvih 11 i da sastavlja veznu liniju sa samo dva klasična vezna na ekipu koja lovi dva razlike i koja ce ici "100 na sat".
  • Dudu9
    816
    Ne kužim ako nema dobro lijevo krilo zašto nije baturinu od početka na to stavio a ljubičic u sredinu pa nismo morali ganjat rezultat, valjda smo trebali držat loptu i smireno odigrati a ne da nas pretrce i oni na svakoj lopti bili u prvom pol
  • Jaro
    7.4k
    Kako sam za Biscana prognozirao da ce izletit prije Prosineckog, bojim se da ce i profa Jakir letit prije Bozica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.