• db-izbjeglica
    15.3k
    ak lazu mene lazem ja vasOlmic

    mene samo zanima od kud potreba za takvim upsima?
    što postižeš s tim? čak i da je to netko rekao, čak i da je to rekao netko tko sjedi u loži svaku utakmicu... čemu?

    kakva je to satisfakcija glumiti nekakvog insajdera?
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ma pustit ćemo da ne kažem šta Petka...čovjek ima ugovor i ne zanima me što bi on htio u osrednjeg turskog ligaša. I ja bih da karam Vesnu Zmijanac.

    Dinamo bi kao trebao svima ispunjavati želje a ko ih nama ispunjava? Ivanušec izjavljuje da mu je prčeni Feyenoord kojeg je Dinamo razmontirao korak više u karijeri, krevelji se pod tribinama a imao je ugovor još 3 godine i Dinamo ga je pustio u pola cijene. Hoće li možda on vratiti uslugu i ispuniti našu želju pa se vratiti sa 30 godina u Dinamo? Hoće ali u mjesecu Limburgu. Ko i mnogi drugi će doći sa 35 godina nakon što je dobio nogom u guzicu iz nekog Konyaspora.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Čak i da je istina je li odmah za smeće?Mali Zeus

    Nije za smeće, ali nije ni za Dinamo...u Lokomotivi je imao istrčavanja u prazno, golove kroz pišu...pa jel nama sila igrati se s takvim golmanom?
    Nema se novca?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Moje mišljenje je da nam je Petko najvažniji igrač kojeg imamo. Ali ako on ne vidi sebe kod nas više i želi da ide, i igrat će preko one stvari u slučaju da ostane, onda može slobodno ići. A na upravi ovoj debilnoj je da li će ga zadržati. Mislim načelni da je pao dogovor da ne ide u trabzon i da ostaje kod nas još godinu dana da kupe na vremenu i nama zamazu oči. A u slučaju da dodje bolja ponuda da može ići. Najvjerojatnije je to u pitanju. A da su retard I uhljebi bi to stoji. Njihova nestručnost je danas razotkrivana. Prolaz bi nam malo zamazao oči, a ovako, jako tesko
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nemojte samo nevistica kriviti pa nismo se dosli braniti u jebeni prag

    Covjek je zakucan za klupu 3 jebene godine

    Trebali smo uvaljati 5 komada i to je to

    Samo nemre petko primiti na prsa okrenuti se gurnuti u for i onda jos zabiti

    Po meni iskljucivo krivac prije svih Uprava

    Ajmo pit sta je tu je
  • Olmic
    3.6k
    razmjena informacija,misljenja medu navijacima dinama je forum ili nisam dobro shvatio poantu ovog foruma
  • Captain America
    17.6k
    Olatunji 900K eura, Kuchta 2.5 milijuna, Haraslin 1.5 milijun, Sorensen 700K. Čestitke sportskom sektoru, treba bit umjetnik pa ovako masakrirat roster, dovest ovakve zamjene i ovako ispast od približno isto plaćenih igrača.
  • Fanboy
    2.6k
    Čavlina će biti dobar golman, meni je daleko bolji od Nevestića...
  • Dinaminjo
    929
    socijalna inteligencija ti bas nijena razni ha?

    Dodajes sol na ranu.
    Mozda si u pravu, ali po koju cijenu
  • i more je plavo
    1k

    Pa kaj u naslovu topica ne piše "nagađanja", pa za kaj treba odgovarat ak nagađaš u temi koja se tak zove ?
  • i more je plavo
    1k

    Joooj a kakve tek on kikseve ima.
    Ne velim da nebu dobar kad preboli djecje bolesti, ali nek ih preboli negdje drugdje.
  • blue heart 72
    1.7k
    A jesu neki napaljeni i navalili na Olmića
  • i more je plavo
    1k

    Cuj da je bolji od Livija, prodali bi njega, a sad nije lako naci golmana koji ce zamjeniti jednu od bitnih karika 2.reprezentacije svijeta.

    Sad ak bumo svakog golmana mjerili s Livijem, nebumo s nijednim zadovoljni.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Da li može neko da mi kaže tko je taj wolf koji se spominje danas ovdje na forumu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions