• Majki2111
    3.1k
    Kaj? Buraz, Bjelicu bih odmah prihvatio kao trenera Dinama. U čemu je problem?

    Htio je Dinamovog igrača u svoj klub te ima neku informaciju (koja ne mora biti točna) da ide u jači klub?

    I kaj sad? Ne kužim... :roll:
  • Jaro
    7.3k
    A u najmanju ruku upitno, a vrlo vjerojatno da i nije rekao to sto srpska kladionica pise, a nasi portali prepisuju...
  • Infinity
    16.4k
    Ja ne znam samo gdje on i kakav nemir moze unijeti. Moze ga unijeti medju nas, ali to nema bas nikakav ucinak. Nemir medju igrace i stozer? Pa valjda oni znaju jel potpisao ili ne. Bjelica moze laprdati koliko hoce, ucinka nema, osim sto nam daje do znanja kakav je. I neka daje, treba, da sutra netko opet ne bi rekao da navija protiv Dinama, jer je na suprotnoj klupi Bjelica. Eto vam ga, nosite si ga kuci kad vam je veci od Dinama.
  • Armagedon13
    959
    Osijek kaže nema razgovora o Mierezu
  • vjeko1701
    8k
    Hvala Kulesevicu, usparao nam isto kolko i Simic.
  • Istočnjak
    93
    Vidović bi nam mogel biti jedna od najboljih kupovina ikad, za tu cijenu dobiti 19-godišnjeg igrača Bayerna je super posel.
    Sreća i da nije treniral na Lokomotivinim terenima niti ide u istu teretanu s Lukasom i Lukom pa sigurno ima bolja koljena.
    Kad nam se ova tri dečka razigraju uz ove mlade koje već imamo ovogodišnji juniorski viceprvaci Europe i Hrvatske budu još dugo, ako budu imali sreće, seniorski viceprvaci Hrvatske.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Germanijak je jučer objavio da od novog statuta ništa i da će Barišić u koaliciju s Mamićem...danas pišu da je Bjelica rekao kako je Petković drastično poskupio jer je Dinamo promjenio trenera (?!) i da će potpisati ugovor sa velikim europskim klubom...meni to zvuči kao kurenje vatre pred utakmicu, a ujedno i kao loš google translate...da se ne vraćam da su crvi na poluvremenu utakmice u Ateni objavili da Šutalo odlazi.
  • Istočnjak
    93
    S obzirom na novinare, tekstove i ciljeve trač je da si budu promenili ime u Germaminjak ;-)
  • superhik
    11k
    Pa sasvim slučajno su i u poluvremenima utakmica javljali koji igrači odlaze iz Dinama.

    Ali dan dolazi. Presušiti će pipa.
  • Captain America
    17.7k
    ujedno i kao loš google translateSan Lorenzo

    Google Translate na engleski i naš kaže da je Bjelica reko da ima informacije da će Petko potpisat ugovor s europskim klubom s kojim još nije produžio i da ga novi trener cijeni kao i sam Bjelica za razliku od prethodnog.

    Imate pressicu na YT, govorio je na čini mi se na talijanskom pa netko ko zna jezik može provjerit što je točno reko.
  • Jaro
    7.3k
    njihova tesko, jbg ne propadaju kladionice samo tako (ako oh ne vodi Stimac)...
  • Nino Bule
    13.5k
    Neslužbeno doznajemo da je Hannes Wolf (24) na korak od Dinama! Član uprave Dario Šimić želi ga dovesti, ali ne pita se samo njega. O tome mora odlučiti predsjednica Vlatka Peras. No, čini se da sve ide prema tome da će 24-godišnji Austrijanac postati član Jakirovićeve momčadi.

    24sata
  • Common Sense
    796
    Ja bih rekao da Bjelica puno više zna o statusu Petkovića nego bilo tko od nas tu na zoni, s moguće je da zna više i od onih koji sjede u upravi.
  • jp23
    2.6k
    Molim vas sve, da prestanete navoditi germanijak kao relevantno piskaralo, da im prestanete davati klikove i donositi novce kroz usrane oglase koji se učitavaju na stranici, kad kliknete na njihov usrani klikbejt.

    Takva jebivjetarska piskarala, a ima ih tamo poveća lista, ne zaslužuje spominjati sveto ime Dinamo, a kamoli ga gaziti, pljuvati i koristiti za trovanje atmosfere među navijačima ili igračima. Ljudi koji su iz govana daltonovih jeli, pravo spominjati ime naše svetinje nemaju.

    Isto vrijedi i za ostale novinarske kuće, imamo svega 1 ili 2 normalna novinara i 1 polunormalnog sa relativno točnim informacijama. Njih se držite, a ovu kugu izbjegavajte.
  • Captain America
    17.7k
    Wolf je ljevak, može i na desnom krilu igrati :eyes: Na zadnjoj Fifi su stavili da može i na lijevom beku :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions