• striko
    1.5k
    Pa koji qrac ne objavi klub? Pa mi nitko nece moc ubacivat ništa. I ja sam prolupao više. Ako je istina roknit ću se
  • Crni86
    3.5k
    Ja vjerujem vise nasim ljudima od tud koji su rekli da Petko ostaje, nego nekom Bjelici i zutim tiskovima koji bi ubili za lajk. Preporucam i ostalima to. Uz sve ukljucite malo mozak ak je Bulat izjavio da Petko ostaje…
  • i more je plavo
    1k


    A koji bi bio suvisli razlog da se to sluzbeno ne objavi i jos podigne atmosfera među navijacima ??
  • Captain America
    17.6k
    Pa koji qrac ne objavi klub?striko

    Photoshooting je obavljen s Kačavendom prije subote. Vidovićev video sa stadiona je jučer objavljen, a vidi se po vremenu da jučer nije sigurno sniman. Ko će ga znati zašto se čeka.

    A koji bi bio suvisli razlog da se to sluzbeno ne objavi i jos podigne atmosfera među navijacima ??i more je plavo

    Čekaju prvi kiks da umire navijače :grimace:
  • i more je plavo
    1k


    Bulat je rekao da je to procitao, jedino nije rekao jel u SN ili na Indexu
  • Joza
    455
    Cekanje nakon tekme sa spartom i jos da uz potpis petka objave 2 3 nova pojacanja :) (mokri snovi)
  • Endeavour
    571
    Pa naravno da Petko još nije potpisao novi ugovor. Klub bi takvu važnu vijest objavio iste sekunde.
  • Crni86
    3.5k
    da inace oni ne pricaju medu sobom, evo Petko i Bulat se vidli danas prvi put od tekme s Rijekom…
  • FrenchMontana
    625
    Pa tko je u javnost pustio da je sve gotovo?? Tri dana proslo jos uvijek Dinamo nije objavio nista. Ima neki razlog? Po meni, tako neka objava moze samo pomoci prije dvije vazne tekme danas i u ned, tako da opravdanja da se ceka da to sve prode su jadna. I kak da se covjek ne zivcira? A jedini koji se ovdje blamiraju su jazavci iz uprave koji se buše međusobno a na kraju pati naš klub.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Znaš da si velik klub kad je na dan playoffa sa Spartom glavna tema razgovora stoper Verone i istinitost insajderskih informacija. :cool:
  • Nino Bule
    13.4k
    Mediji su objavili da su nacelni uvjeti dogovoreni i da se trebaju detalji ispeglat, u svakom slucaju nema nikakvog smisla histerizirat 10 strana o ovoj temi opet, nasi insajderi su napisali da je rjeseno, bjelica kaze nije, necemo znat tocno sta ce biti dok ne potpise ili ode, najbolje pricekat jer na situaciju ne mozete utjecat
  • Ivanmtk
    1k
    Svaka čast Bjelici. Stari lisac namazan svim mastima.. Unio nemir i u Dinamovce do kosti na Zoni, a zamislite šta je tek kod ovih "trendi" ili "vikend" Dinamovaca.. Zna Neno šta radi..
  • Jurki
    11.7k
    Nek se Neno jebe i nek nam konacno sjaše s grbače. Nek mu daju cim prije otkaz pa bu čkomel.
  • Ivanmtk
    1k
    Samo se nadam da su se otvorile oči onima koji ga stalno zazivaju ko spasitelja kad se nekom treneru Dinama zatrese stolica... Ako nisu, dabogda vam takav bio najbolji prijatelj
  • ivosivo
    190
    Nakon svega, ja se stvarno ne bi cudio da mu netko placa za to sve sto radi protiv nas, jer ovo nije bas normalno…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions