• Juznjak
    3.8k

    Za sad su bolji za 5 bodova u najboljem slučaju.
  • mali M
    5.2k
    sve ok, ali srećom prestigli me neki ovdje... Doslovno niti jedan igrač Hajduka koji je doveden, kod nas nebi bio dočekan kao pojačanje. doslovno niti jedan. mi takve etiketiramo kao "prinove" i da imaju još ohoho da se dokažu... nije poanta da Dinamo nemože takve dovesti, nego ne želi. zar mislite da, karikiram, agent ovog Moufia nije probao prvo ubacit youtube filmić nekom iz Dinama? Naša transfer politika ima dva ozbiljna problema. Jedan je grozomorno nesposobna skautska služba, a drugi potpisnici transfera koji se igraju powerplaya sa svakim potencijalnim potpisom.
  • Mali Zeus
    13.2k
    možda to treba reći, ali se ne bih složio.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pfff po cemu? Muf, Djidji i onaj treci su ih kostali u Grckoj. Menalo, Bernauer, Drmic, Emreli, Vidovic.. fali nam malo, a imali bi da se mogu pribrojit Kacavenda i Stojkovic.
  • LeonianWrynn
    162
    Otkud vam te informacije da se Hajduk zadužio masno?

    I da će Lukša letit ako ne bude rezultata do Božića?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Hajduk nema veću širinu, igrači koji njima dolaze bi kod nas grijali klupu, a da mi dovedemo beka i da nam igra stopera bi mi stvorili dramu.

    Pod utjecajem ste Livajinih 5/5 i kad krene kriza će vam se brzo promijenit mišljenje o njihovim pojačanjima. Vidim, brzo je splasnula euforija o kapitalčini Odjidji.

    Msm, ovakva reakcija na dovođenje Žapera? Dajte lakše
  • Crusades1986
    12.5k
    Budući da se radi o mišljenju forumaša, pretpostavljam da ga je dobio od glasnogovornika Hajduka.
  • nwankwo646
    342
    Da je Kaneko potpisa za hajduk pričalo bi se da je bolji od De Bruynea...
  • Ludovic IX
    7.3k
    to oko dugova hajduka i nije tajna.. akumulirali su nekih 7 mil eura duga u 20oj i 21oj..sa biukom i ljubičićem tj novcima od njih su bili na pozivnoj nuli u 22-oj.

    njihovih 25-30 miliona budzeta nije lako napuniti bez prodaje i europe. oni prodaju 17k pretplata i na kraju sezone od ulaznica imaju koliko i mi. jebiga, kod nas malo skuplje, imamo 7-8 utkamica više no oni doma i novci dođu na isto.

    i sad si guraju pušku u usta. trpaju se igračima koje ne mogu prodat za kikiriki, klince šalju okolo i osim ove dvojice, malog litavca i sigura, neće imat koga prodat za 2 godine.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ne znamo još kakva je kvaliteta tih hajdukovih pojačanja ai treba priznati da su oni jači nego što su bili prošle godine a mi smo slabiji. Kakva je razlika u kvaliteti između nas, ako je ima vidjet ćemo kroz sezonu.
  • mali M
    5.2k
    pa vjerojatno se radi o brzom pregledu njihovog financijskog izvješća.. nisu nešto posebno prodali a dopeljali koliko novih. s obzirom da su financijskli milju eura u plusu završili, dođe se do pretpostavke (to je bitno naglasiti) da sad debelo plešu na crti po minusu.. i to u nadi da će im poslovanje biti jednako dobro kao prošle godine.. ako su imali prošle godine cca 10mil € zarade od prodaje, sada ne vidim da baš bude tako, mada možda i bude.. pričamo samo o ovom trenutku i ja isto vjerujem da idu na đemdo jer nema europe, za sad nema prodaja nekih, samo dolasci (koji ne igraju za đabe) i nada da će osvojit ligu ili tako nešto što bi moglo dat financijsku injekciju. baš zbog toga meni izgleda da je njima ovo sve il ništa. nije da će propast, ali zato i mogu dopeljavati besplatno anonimuse ili u najboljem slučaju poluanonimuse i svaki dan ići svetom Duji palit svjeću za Livajino zdravlje..
  • Juznjak
    3.8k
    Možemo stvari postavit drugačije. Krenimo od početka. Hajduk nam je izravni konkurent za titulu. Tko ima bolje igrače? Mi. Tko ima više para? Mi. Tko je odradio ogromne izlazne transfere ovaj rok? Mi. Spomenuo je kolega Facke da smo doveli 6 igrača. Jedan od tih šest igra, i to i njega moramo paziti radi koljena. Od ostale petorice za sad ništa nemamo. Hajduk dovodi igrače koji bi u nas grijali klupu, koji nemaju što raditi u Dinamu, slažem se. Pomažu li njima ti igrači u HNL-u? Pomažu itekako. Je li Hajduk i dalje s tim (za nas) lošim pojačanjima nama konkurent za prvo mjesto? Jest. Sad idemo dalje s jednim primjerom. Nama jako nedostaje stoper. Stopera nikako ne dovodimo, a prijelazni rok se bliži kraju. Hajduk dovodi Uremovića i Žapera. Jesu li oni igrači za Dinamo? Ne znam. Mogu li pomoći u HNL-u? Mogu itekako. Hoće li Dinamo dovest ikakvog stopera? Ne znam. Poučen iskustvom ovog prijelaznog roka svi se možemo složiti da je puno veća vjerojatnost da neće ili da će dovesti nekog “supertalenta” od 18 godina. Može li nam supertalent pomoći u HNL-u? Ne može, jer da je toliko dobar već bi igrao negdje drugdje, a i tako mlad i dobar igrač vrijedi novca kojeg naša uprava ne želi dat. I onda shvatimo da nam je Hajduk i dalje konkurent za naslov, samo s razlikom što oni imaju neku pomoć u vidu novih igrača u borbi za titulu, a mi tu pomoć nemamo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    zar je nekom stvarno Uremović, Šarlija, Diallo ili Ferro bolji od Perića i Boška?Teofil Kateran

    Nije stvar jesu li bolji nego se po forumj stalno vrti tema da nam treba stoper, nitko nije rekao da su bolji vec da bi Uremovic bio realno pojacanje ili prinova kako se to sad kaze, jer ocito nekog jaceg nismo zasad doveli
  • Mr Anderson
    8.2k
    Uremović bi bio koristan, ali realno morao bi se boriti da upadne u prvih 11. Po tome bi više bio prinova nego pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.