• Blueshadow86
    1.6k
    Prosto mi je nevjerojatno da je Pjaca pored Dinama odabrao Rijeku. Jedino ako ga mi nismo, što se kaže, j* ni 5%. Naravno, ako je uopće istina to što novinari pišu da odlazi na Rujevicu.
  • Zagi
    7.6k
    Nek se Pjaca preko Rijeke vrati nogometu kao prvo.
    Stigne on do Dinama ako ima još baruta u nogama.
  • rob ljubavi
    868


    Samo jedan od izdajnika kaj su iz Dubrave, a otisli igrat za hajduk
  • NORTE
    11.4k
    Kao navijač Dinama ne ideš doljemarcio amoroso
    On je prije svega profesionalni nogometaš, čak i donedavni reprezentativac.
    To što ga dinamo kojem treba upravo ta pozicija nije doveo nije krivnja igrača, otišao je za ponudom koja mu oživljava karijeru.

    Sličnu priču možemo vidjet i u Pjaci, pogreška dinama.


    Dinamo je ovo ljeto bio kontaktirao menadzera Tome Basica, i ovaj nije ni pomisljao sjest za stol.FrenchMontana
    On je igrao profi nogomet za Hajduk par sezona.
    Obitelj hajdukovci i još su i greškom napadnuti u Zagrebu misleći da je riječ o tovarima.
  • Zagi
    7.6k
    Nisam baš nešto pozorno pratio slučaj Uremović.

    Osim pisanja tu na Zoni nakon interesa tovara, jel bilo ikakvih indicija da je Dinamo zainteresiran?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Taj Uremovic je za mene završena priča, otpraćen i bog. Nikakav on dinamovac nije, a i ne treba nam, u Herti nije bio blizu prve postave a dinamo je za njih United
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ono kad bivši kapetan Dinamovih juniora potpiše za hajduk i ekipa ga pravda. Nemam riječi. Doista nemam.
  • Captain America
    17.6k
    Nemam riječi da se ovdje raspravlja o takvoj beskarakternoj nuli od čovjeka i to na 40ak stranica. Otišo je s 20 iz Dinama jer mu se nije čekala šansa i sad je on kakti dinamovac. Kifla, a ne dinamovac što im se uopće javio, a ne što će potpisati s njima.
  • Georg Koch
    4.5k
    Sazetak:
    Realno,da je Uremovic dosao u nas pisali bi svi hvalospjeve, i kako ce sa Jakirom ponovo doci do razine repke.
    Buduci da je otiso u tovara, "tjesimo se"
    Bilo kako bilo, ko ga *ebe cim je svoju pripadnost plavoj klubu, zapecatio odlaskom dole.
    Uremovicu buduci si vodja obrane viceprvaka hrvatske!
  • Krizy
    43.2k
    Tako se pisalo i za Borevkovića :rofl: :rofl:
  • NORTE
    11.4k
    bivši kapetan Dinamovih junioramarcio amoroso
    Nisam to znao, no ne mijenja previše ono što sam napisao, mogu ga razumjeti, ali to je samo moje mišljenje.
    Pa nećemo se valjda bojati nekakvog stopera, za kojeg do jučer nitko nije ni pomislio, na dinamu je da pojača momčad zbog sebe i Europe.
  • Zagi
    7.6k
    bivši kapetan Dinamovih junioramarcio amoroso

    Vidiš, ovo nisam ni znao.
    To baca drugačije svjetlo na situaciju. Tko ga j.
  • Samo Dinamo
    106
    Igračima karijera ne traje vječno, a ozljeda zbog koje propada se može dogoditi već sutra. Meni nije čudno da igrači gledaju najbolje uvjete za svoju karijeru, a ako se oni ostvare u klubu koji je najveći rival voljenom klubu, jbg nesretna okolnost. Đoni, Deverić, N. Kranjčar...sve već viđeno.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nema to ništa sa tim jel se netko nečega boji čovječe. Ima sa tim da pljuješ na grb koji si nosio i koji mnogima, gle čuda, znači malo više od novca.!
  • Georg Koch
    4.5k
    potpisujem velikim slovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions