• Maki17
    217
    Kulenović danas stvarno nije bio u sastavu
  • LovroZG
    1.3k
    Tironi u 24Sata

    “Dinamo bi mogao biti vrlo aktivan posljednjeg dana prijelaznog roka. Čelnici 'modrih' već su u Poljskoj gdje se 'bave' Sandrom Kulenovićem, a nova meta hrvatskog prvaka postao je i poljski wunderkind - Aleksander Buksa. Riječ je o 16-godišnjem napadaču Wisle Krakow, igraču rođenom 15. siječnja 2003. godine. Aleksander Buksa već igra prvoligaški nogomet, ove sezone iza sebe ima četiri prvoligaška nastupa i jedan gol.

    Prema Transfermarktu ovaj mladac već vrijedi 400 tisuća eura, a za njega su ozbiljno zagrizli i razni europski velikani. Dinamo bi se tako iz Poljske mogao vratiti s dva napadača, iako je priča sa Sandrom Kulenovićem i dalje na 'toplo-hladno'. Legia za njega traži nekoliko milijuna eura, a Dinamo (za sada) nije spreman platiti (pre)visoke zahtjeve poljskog velikana.

    Nije poznato bi li se Buksa po dolasku u Zagreb priključiti prvoj momčadi ili će svoju minutažu čekati kroz B (možda i juniorsku momčad), ali Zagrepčani ozbiljno kopaju po Poljskoj. Ništa čudno, dolazak Damiena Kadziora pokazao se punim pogotkom, to je bio dokaz kako se tamo jeftino može pronaći kvalitetan igrač. Vidjet ćemo kako će se razviti ova priča, hoće li se Dinamo sutra u Maksimiru pojaviti s Kulenovićem, Buksom, obojicom ili niti jednim od njih.”

    Bogami, mi stvarno previše razmišljamo o napadačima sad.
  • Draž
    1.3k
    Bogami, mi stvarno previše razmišljamo o napadačima sad.LovroZG

    S obzirom u kakvoj su nam "formi" napadači (čitaj Gavranović, Andrić) i treba nam napadač. Gavru se trpilo dosta. Svaka čast i fala mu na golovima hajduku, ali nestao je. Nije to onaj igrač iz Rijeke. Nemamo koristi od njega, a jedan je od najplaćenijih. Ispucao je kredite kod mene.
    Uvijek sam za povratak odbjeglih sinova razmetnih. Sandro, dobrodošao.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Čovječe kao da u najmanju ruku dolazi Maradona, a ne Kulenović.
    Opako, fantastično pojačanje. :brow:
  • xavier
    12.1k
    Prvo, napadač je valjda zadnja pozicija na kojoj nam treba igrač, za razliku od recimo defanzivnog veznog. Drugo, naslovi su kao da dolazi Mandžukić :yikes:
  • Ludovic IX
    7.3k
    zar nema nekog razbijača u engleskoj koji nije u prvom planu tamo..da nam se opet ponovi henriquez (u prvoj sezoni)

    pod razbijač mislim da DM-a
  • The Undertaker
    5.4k
    Kakvi smo trenutno na zadnjem veznom, i Bradarić i Mišić i Maleš bi nam bili pojačanja.
  • dinamo vitez
    319
    Navodno hoće Dennisa Aoga (32), bivšeg igrača Schalkea i Hamburga:

    https://www.fussballeck.com/2-bundesliga/hannover-96/hannover-96-will-ex-nationalspieler-aogo-cl-klubs-machen-konkurrenz/

    Slobodan je igrač, zadnji vezni i vrijedi 1,5 milijuna po tm, 12 nastupa za Njemačku. Vjerojatno alternativa Ademiju.

    Problem je što ga hoće još dosta klubova, Hannover, Zvezda, Ajax navodno.
  • nkdz
    885

    Ne djeluje mi loše za nekoga ko bi uletio kao alternativa za Ademija, ima tonu iskustva, preko 250 tekmi u bundesligi, 80 u bundesligi 2, u europi nešto tekmi.
    32 godine (33 u sijecnju) još mogu proci da nam odigra sezonu max dvije na visokom nivou ak nije bio ozlijeđen u zadnje vrijeme
  • nkdz
    885
    https://www.transfermarkt.com/statistik/vertragslosespieler

    Ima dosta free igraca, dosta toga otpada na škart ali nađe se poneki koji bi mogao još dati
  • Infinity
    16.4k
    Aogo je dobar igrac, ali je bio dosta ozlijedjen prosle sezone. Al za sve postoje lijecnicki pregledi, pogleda se, ako moze izdrzati onda OK, a ako ne moze onda ga tjeraj dalje. Slobodan je igrac i kao takav nema ogranicenje s transfer rokom, ali bez obzira da li dosao on ili netko drugi, bolje je da dodje cim prije i da se uklopi, uigra...
  • dinamo vitez
    319
    Mora ga se registrirati ubrzo, u protivnom nema pravo nastupa u LP.. On je tu vjerojatno kao osigurač u slučaju da Ademiju nešto bude, tako da ne vjerujem da će previše ni igrati pored ovih mladića u vezi.

    Ako je vjerovati FM-u, dosta dobar igrač, ljevak, igra i na lijevom beku, dobar centaršut, tehnika, pas, fizički moćan.
  • nkdz
    885

    Mozda bi koju odigrao i s Ademijem pored sebe, on kao destruktivac, a Ademiju se da više slobode napred, dobro je to izgledalo u kombinaciji sa Šunjićem, osobno mi je draza takav kombinacija nego sa Morom
  • Infinity
    16.4k
    On je iz HSV-a doveden kao lijevi bocni u Schalke. I tad je dozivio transformaciju na zadnjeg veznog. Stuttgart nisam pratio nesto zadnjih sezona, al cini mi se da je i tamo igrao uglavnom zadnjeg veznog.

    Vjerujem da u njemu ima krvi za jos sezonu, dvije, samo da nije ozlijedjen.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čisto sumnjam da će Aogo doći.
    Ja mislim da je zadnju sezonu imao preko 2 milijuna u Stuttgartu. Osim toga ga traže i drugi klubovi i izjavio je da je obiteljski čovjek i da ga ne zanima egzotika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions