• mali M
    5.1k
    Brate ajde više stanite sa Despodovom.. to nam je očito novi Ojeda... Očito ga ne gledaju, nemaju/neznaju afiiteta prema njemu, zašto ga moramo ponoviti ali doslovno tiuću puta ovdje? znam da je dobar, znam da bi nam (vjerovatno) dobro došao, ali ne vidim svrhu ovoga.. I još k tome velik broj ljudi tu pljuje upravu za igrača kojeg se ne gleda ne prati niti, očito, ne želi... kužim vas dečki, ali već lagano bole oči...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    andy bara za siromasne se spominjao ako se ne varam
  • Juznjak
    3.8k
    “Argentinski napadač razgovarao je s direktorom Osijeka Vladimirom Čoharom, koji mu je poručio da ga klub ne namjerava prodati ovog ljeta. “ -Index
    Znači samo kod nas prolazi inzistiranje na transferu. Baš ćemo vidit sad po Mierezu kako to izgleda nezadovoljan igrač u ekipi.
  • mali M
    5.1k
    Baš ćemo vidit sad po Mierezu kako to izgleda nezadovoljan igrač u ekipi.Juznjak

    ne razmijem, sad će davati nula golova umjesto dosadašnjih 3-4 u sezoni?
  • Juznjak
    3.8k

    Nisam rekao da nama Mierez treba nego sam usporedio rad naše uprave i uprave Osijeka u istoj ili sličnoj situaciji. Uvijek igrač može igrati gore, a mislim da neće problem biti na Mierezu zaključit ponaša li se isto kao prije ove situacije ili drugačije.
  • mali M
    5.1k
    ma baš o tome govorim.. njemu je glava u gorem stanju nego Petku. Čas je u euforiji, čas u depresiji, čas trči ko navijen, čas se durinja i vuće ko curica po terenu, čas zabije euro gol pa minutu kasnije 10 sivonjićevih promaši.. zato i kažem, neznam po čemu bi trebali skužiti jel nezadovoljan pa se drukčije ponaša...
  • Nemrem99
    22
    Ako ne dođe Mierez, doći će Brodić i to ce bit to od naših transfera čini mi se.
    *Uz Vidovića
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Oni u upravi kad shvate da Dinamo nisu ovi i oni (Mamićevci i Boysi) tad ćemo dovest neke transfere, dok se oni budu bojkotirali između sebe , nema nama transfera.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Veznog igrača vidim kao pod obavezno da dodje, Mišića treba odmoriti kad rezultat dopušta,Ljubo ce se rotirat na beku, tako da klasicni vezni igrac box to box vidim pod obavezno do kraja prijelaznog roka.

    Bulatu sezona nakon ozljede biti ce oscilacija kod njega,Sucic još prezelen po prikazanom.

    Miriši na Selahija u zadnjim sekundama prijelaznog roka ako Miško ispadne od Lilla.
  • Droljo
    8k
    Selahija za 10 mil + Janković? Ne hvala
  • Dinaminjo
    930
    Mirisi na Zapera za 2-3 i self hi5 kak smo ga Hajduku ispod nosa ukrali..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma nikakav Selahi. Od veznih iz HNL-a, van Dinama jedini dobar i zanimljiv vezni mi je bio Caceres iz Istre. Gdje je on uopće? Alaves?
  • Infinity
    16.4k
    @Klenx obrisan komentar. Mozemo svasta misliti, svasta pisati, al dajte barem malo neke pristojnosti.
  • Facke
    3.6k
    Ha Zaper je okej. Kolko sam sad precital Hajduk je nudil pol miljuna i to na rate. (Index objavil) Tulike o njihovoj financijske moci. Vjerovante s novcima od Mlakara pokrivaju dio place. A ko zna mozda je Uremovic krenul u pregovore s Hajdukem i onda produzil za Zagreb da cuje i nasu ponudu?! Pitam se kad budu sluzbene objavili Vidovica. I njemacki Kicker pise da je stvar resena.
  • Georg Koch
    4.5k
    Pisali smo svi o zeljama i ocekivanjima za transfere.
    Ocito su veliki sukobi u vrhu toliko preveliki da ce ispastati Dinamo i mi. Strasno sta se dogadja u klubu konstantni niz godina. I sad se vrari malo vatra koja je tinjala, ali gledaju je ugasiti. Mogli bi se mi srozati i sa zeljama i sa ocekivanjima. Ja evo nakon novih vijesti nista vise ne ocekujem. Zalim sebe, nas, Dinamo i Jakira u sta nas dovedose...za nepovjerovati!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions