• OsamŠest
    3.3k

    Mišić, Sučić, Bulat, Ljubičić, Baturina i Vidović.

    Ne znam kakvo je stanje sa Kačavendom pa ga ne navodim, ali i on je tu.

    Iz juniora imaš velike talente Vrbančića i Kujundžića.

    Ako sumnjaš u Sučića, mislim da ne bi trebao. Prvo i najvažnije, odličan je igrač, a tek 19 godina. A drugo, pod Jakirovićem je briljirao u Zrinjskom, tak da dobro zna kak izvuć iz njega maksimum.

    Dobro smo popunjeni u sredini. Na drugim pozicijama treba podebljat i pojačat..
  • CastAway1986
    1.4k
    Jeli Pjaca potpisao za Rijeku a Uremovic za Hajduk , nisu još a ako pratis Sunjica postao je standardan u Birminghamu i igra odlično na početku sezone tako da ga sigurno ne misle dati za mal novac
  • Infinity
    16.4k
    Ne razumijem tolki hype oko tog Despodova..Noel

    Zato sto bi bio sjajno pojacanje, a itekako nam je i dostupan. Ne bi se lozili da je u Salzburgu ili da igra na razini Menala.
  • CastAway1986
    1.4k
    ne budi smiješan da Sunjic nije igrač za Dinamo eto jest Sučić
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne razumijem tolki hype oko tog Despodova..
    — Noel

    Zato sto bi bio sjajno pojacanje, a itekako nam je i dostupan. Ne bi se lozili da je u Salzburgu ili da igra na razini Menala.
    Infinity

    I zato što nema jezičnu barijeru.
  • Krizy
    43.2k
    Trenutni bazen proširiti na Ukrajinu, Poljsku, Češku, Slovačku. Može se iskopati dobrih igrača a to sam već par puta pisao baš zbog slavenskih jezika. Ionako smo najjači klub u tom dijelu Europe. To treba iskoristiti.
  • Infinity
    16.4k
    Trenutni bazen proširiti na Ukrajinu, Poljsku, Češku, Slovačku.Krizy

    Bugarsku, halooo, Bugarsku! :rofl:
  • Twisted1
    537
    Korektan odgovor.

    Uzmemo li u obzir da su Baturina i Vidović više ofenzivnije varijante, odnosno 10ke uz sve izglednije guranje Ljubičića opet na beka, onda ovo izgleda prilično šturo. Zar ne?

    Što se tiče Sučića, do sada je odigrao skroz korektno.
  • peša
    74
    Despodova treba dovesti ako je ikako moguće, trenutno pojačanje, zadnja godina ugovora, Marin ne može čitavu godinu igrati i pokrivati i Europu i HNL, pa čak nisam siguran ni za samo HNL.
  • i more je plavo
    1k
    Ma ja ne vidim razloge za takvu paniku, jedino ako u klubu znaju da zdravstveno stanje Perica i Šutala nije dobro, onda nam stvarno treba stoper, u suprotnom ja nebi mjenjal Perica ni Šutala za Uremovica, Šarliju, Ferra...i slicne stopere s kojima Hajduk racuna biti prvak.
    Francuz je bil među najboljim stoperuma francuske 2 lige, a ak se za Perkovica dalo 2 milje, valjda je dovoljno dobar igrac za rotaciju u HNL-u
    I Japanac bu skuzil di je, pa bu dal svoj obol protiv Belupa, Varazdina, Rudesa.....da se sacuvaju glavne snage.

    Po meni smo tanki na lijevoj strani, ali to bi Vidovic trebal zatvoriti prema napred, a Miha, Ljubo pa i Perkovic otraga.

    Mislim jedino da nam fali pravi gol igrac, ali opet ak Jakir voli da se akcije zavrsavaju udarcima iz vana, onda to mogu Bulat, Mišić, Baturina.

    Za hnl mislim da imamo sasvim dobru momcad i odlicnog trenera.

    Pa ni Hajduk nebi s ovim kadrom izgledal tak dobro da ih Leko nije dobro poslozil.

    Bilo bi dobro ak se nadje neko stvarno pojacanje, da dodje, ali i sa ovim kadrom se da lijepo ploviti.
  • Krizy
    43.2k
    Već je Marcio spomenuo s Despodovom :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Despodova treba dovesti ako je ikako moguće, trenutno pojačanje, zadnja godina ugovora, Marin ne može čitavu godinu igrati i pokrivati i Europu i HNL, pa čak nisam siguran ni za samo HNL.peša

    Meni je zanimljivo da 90% foruma Despodova vidi kao lijevo krilo. Moze on to igrati, samo sto tu nije ni blizu ucinkovit kao na desnom. Iako, bio bi on lijevo sigurno bolji nego Marin, pa barem duplo.

    Sutra kad bi Despodov dosao, i Spikic i Menalo bi bili lijeva krila u prvih 11, desno eventualno s klupe ako udju ili ako Despodov odmara.
  • peša
    74
    Stavljam ga lijevo isključivo jer nam tu fali širine, normalno i zjam da Despodov može igrati sve tri napadačke pozicije, a dođe li, slatke su muke hoće li se Despodova staviti lijevo ili desno te hoće li se tijekom utakmice Špika i Despodov mijenjati i rotirati.

    Ne znm kakva je situacija s Vidovićem, je l on pokriva lijevo ili je iskljucivo sredina?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Nadam se da je svima sada nakon članka na Germanijaku jasno zašto nema transfera i da ćete napokon prestati zazivati nove igrače. Dok god se smeće u klubu me počisti biti će miniranja, a na kraju će svi prsti biti uprti u Šimića i Bišćana(već je). Naša borba još traje...!
  • Maximo
    490


    Složio bi se da...nažalost čudo je da su opće ikog doveli s takvim stanjem u upravi i vrlo izvjesno da više nikog ni neće dovesti nakon ovog...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions