• peša
    74
    Brz prodoran, igrač nalik Ivanušecu koji nam trenutno fali i bio bi trenutno pojačanje, u rotaciji s trenutno ozljeđenim Stojkovićem imali bi širinu i kvalitet za istovremeno igranje Europe i HNLa.
  • CastAway1986
    1.4k
    vjerovatno Colak traži ogromnu placu
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    a jebiga, bolje veću plaću nego 2,3 poluproizvoda. dođeš na isto.

    neću previše komentirati na ovoj temi, čekam da se završi sve pa ćemo biti pametniji
  • Sbkbbb
    203
    ne vidim kako bi parma koja je u seria B mogla dati puno veću plaću od nas.
    EDIT: čitam da ima 750 000 godišnje u Parmi što bi za nas bilo prihvatljivo
  • Droljo
    8k
    a šta bi naš droljo brat dao za jednog crnca a mi ga bedža daliKujtim Shalla

    Zato sam i tražio tamnoputog crnca. Da nam ne vrate ovoga iz belupa. Puno puta mi se desilo (tu na zoni) da sam krivo shvaćen :lol:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Hoće li doći neki dobar stoper konačno? Tjednima se znalo da ti odlazi J. Šutalo i da ćeš ostati bez standardnog i daleko najboljeg stopera, samo je bilo pitanje u koliko sati...i da nikoga još nisu dofurali...
  • Noel
    6.1k
    Završio se Vidović pretpostavljam da se sad ide u dolazak stopera kapitalca do kraja transfer roka. Nažalost onda nekako imam dojam da je to to od dolazaka.
  • Droljo
    8k
    Završio se VidovićNoel

    Jel to službeno?
  • Facke
    3.6k


    Ha vidis da za sad nis od toga. Jakirovic je rekel da nam jos treba stoper. Il se radi u tisini ili jednostavne ceseju muda. S Pericem i B.Sutalem , Bernauerem i Perkovicem imame 4 stopera. Perkovic ne igra, Bernauer je valjda samo za HNL?! a Peric i B.Sutalo su male male ozledeni. Krpame s Riletem. Al ak bu Rile ostal stoper onda nam treba desni bek, el Moharrami nebu mogel celu sezonu sam odigrati tu poziciju. Treba i njega male roterari.
  • obelix
    92


    Kako nisu. Francuza...samo nitko ne zna je li top ili flop
  • Fanboy
    2.6k
    Uprava radi katastrofalan posao, Rijeka radi vrhunski jer su u kratkom roku nakon transfera Frigana doveli Pašalića, Ivanovića, sad je tu i Pjaca...

    Prije smo kupovali po HNL-u loše igrače da nebi došli u Hajduk, Rijeku ili Osijek te slabili rivale, a sad im prepuštamo Uremovića kada nam takav igrač treba.

    Do nedavno smo imali stopera za napraviti tri ekipe i nitko u ligi nije imao ni blizu kvalitetu našim zamjenama. Ono što očekujem da će Jakir dati Perkoviću šansu jer je dečko velik talent. Za Stojkovića nitko nije mogao znati kako će ispasti, no tražiš dalje pa to ti je i posao....

    Uglavnom velik problem je bio što Bišćan nije rotirao, nije se n znalo tko upada, a tko ne...Sa rotacijama dobiješ pravi uvid u stanje na terenu i na koliko igrača možeš računati.

    Ako se doveo Vidović to je pravi posao, mislim da je jedan od najtalentiranijih igrača mladih kod nas, a to nije mala stvar.
  • Twisted1
    537
    Ja se ponajviše nadam da će se dovesti jedna 6tica ili 8ica. Nemamo koga uvesti s klupe u vezni red osim Sučića.
  • Fanboy
    2.6k
    Pa treba pokušati dovesti Šunjića, ugovor mu ističe iduću godinu i može ga se dobiti daleko ispod cijene. Iskusan igrač koji nam može pomoći jer je sav teret na Mišiću..
  • austrijanac
    4k

    Dovest igraca iz engleske lige ispod cjene spada pod SF.
    Pogotovo kad taj igrac igra standardno i jako dobro (barem u prvih par tekmi).
  • Facke
    3.6k


    Sunjic nije vise za Dinamo. Tocka. Ono kaj je nekad bil vise nije. Hertha ga otjerala , igral je uzasnu sezonu u Bundeslige, ponasal se je ko maneken neki. I u Birminghamu ne igra bog zna kaj. Da je suprotne vec bi bil vu premier lige.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions