• Jurki
    11.7k
    I Pjaci se svidio video s dedom..
    i am just saying.
    Mozda probati dogovoriti s njim neku fiksnu placu plus bonusi za nastupe s obzirom na njegovo zdravstveno stanje. Nekaj slicno ko s Ukrajincem.
  • Nino Bule
    13.6k
    S obzirom da u rijeku ide na posudbu to i nije neki rizik, ako trazi ugovor na 3 godine, ne hvala
  • Sljeme
    2.4k
    Ajde molim te kad pišeš onda piši kak Bog zapovijedaZagreb1992

    Bog sigurno ne zapovijeda da ljudi pišu njima neprirodnu štokavštinu na forumu. U moru svakakvih, često nepismenih komentara, ne znam zakaj tebe baš u oči bode kajkavski? Zagreb nije nastal 1992., kajkavski je tu puno duže od današnjeg standarda.

    Ima ovdje ekipe iz dijaspore, iz BiH, s juga i svi pišu kak im je prirodno i nek pišu. Fala Bogu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ne bode nego mi je čist ok pročitati da normalno piše ..Nemam nikaj protiv kajkavskog :)
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa to je za naše SF ispregovarati za Pjacu bar posudbu ..idealno bi sjeo nakon odlaska Ivanušeca
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Realno, ja bi pjaci dao ugovor na god dana
    Placa za 100k ali sa jakim bonusima za asist/gol

    Masu para bacamo na denije jurice koji ce prosjediti 5 godina na klupi, a prije bi probao sa nekim dinamovcem koji je ostavio trag i ako se zvjezde poklope mozda bas proigra tih par tekmi kada ce nam trebati lucidnosti

    E sad na njegovom mjestu, da li ce radije u rijeku za slican ugovor i eventualno nekom "garantiranom" pozicijom ili trenirati u svom Zagrebu i uskociti kada bude trebalo

    Love se vjerujem dovoljno nagrabio do sada tako da to sigurno nije imperativ

    Pjaca od mene +
  • Noel
    6.1k
    Nije problem kaj piše na kajkavskom nego je problem koji to radi zbog šprdnje po istom narječju i onda još to radi dosta krivo pogrešno i glupo. Da je stvarno kajkavac i govornik tog narečja nebi imao tolko ogromnih pogrešaka u svojim upisima. Dajem ruku u vatru da ni jedan kajkavac u lijepoj našoj ne priča tako.
  • hardek
    2.8k
    Pjaca mi je jedan od najdražih igrača koje smo "proizveli". Jedan od rijetkih pravih krila u zadnjih xy godina i što se njega tiče jednostavno sam uvijek subjektivan. Doveo bi ga kad god i u bilo kojem stanju. Po meni se njega mora dovesti jer vjerujem da bi i on volio doći i ostati duže vrijeme. Nekako mi se čini da bi mogao biti vođa novog vala kao što je i Oršić bio uz Petka, Ademija i Livija.
  • Facke
    3.6k


    Onda dojdi k mene vu prigorje ba bus videl kak mi sprehame. Kajkavski i ekavicu :wink:
  • Noel
    6.1k
    Da si u Prigorju nebi sprehal nek pripovedal
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ajd vas dvojica barite se u inboxu, spamate temu
  • Noel
    6.1k
    Ok ok ,da se vratim na temu izgleda da je Vidovic završen posao po svim medijima u hr. Čeka se objava Dinama.
  • Papastrumf
    12.2k
    Vidovic i klub su vec potpisali.
  • Dudu24
    182
    Kad je Pjaca odlazio u Juve, napisao sam status na FB koji mi svake god dolazi kao uspomena. "Odlazi najveći talent hrvatskog nogometa ikad, Marko sretno"
    Obožavao sam ga, baš obožavao.
    Volio bi ga vidjet opet kod nas
  • Keyser Soze
    10k
    Mislim da su se pre kasno sjetili... Ja sam bio protiv dovođenja, ali samo u slučaju da ne ode u niti jedan drugi HNL klub, muka će mi ga bit gledat u tuđem dresu, teška nostalgija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions