• Majki2111
    3.1k
    Ma daj fuj. Par puta pederi mi uletili. Nemoj, molim te... :monkey: :groan:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Odmah pokazao video s treninga klincima. Da im sve dodatno uđe u krv.
    I onda poslije još par puta u pozadini dok su bili u dnevnoj na repeat. :D
  • Georg Koch
    4.5k
    Netko je pisao, jel ono rok za registraciju igraca za Europsku i Konferencijsku ligu 05.09.?
  • hardek
    2.8k
    Mislim da je deadline ponedjeljak 04.09 do ponoći.
  • NORTE
    11.4k
    Jakir radi pravi posao. Poslao na posudbe Topića i Krdžalića i vjerujem da se radi na još kojem pojačanju.

    Edit.
  • Facke
    3.6k


    Ha stoper bi nam trebal. Sad el budu uspeli nekog uzeti je pitanje. Puno vremena vise nema. Mozda cak jos igrac na krilu. Bumo vidli.
  • Georg Koch
    4.5k
    dobro je, imamo jos 6 punih dana :D
  • deda
    32.6k
    Bog je stvorio Zemlju za 6 dana. Tako bar neki vele.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ja se nadam,

    Ja se stvarno nadam da ova mrtva uprava neće iskoristiti simbiozu igrača i navijača za svoje sitne interese,

    mislim da smo svi više manje razočarani pristupom oko transfera / komunikacije / marketinga / usluge na stadionu / štednje u najbitnijoj sezoni itd...

    grupa valjda nikada jača, prošle sezone svako gostovanje jako, na sjeveru izdanja sve bolja i bolja, baš se daje podrška klubu na max. od bišćana , jakira pa do igrača. svi imaju bezuvjetnu podršku

    samo se iskreno nadam da klošari neće iskoristiti tu simbiozu kako bi u pozadini radili kontra našim očekivanjima

    u suprotnom treba oplesti po njima bez imalo zadrške ( uključujući darija )
  • deda
    32.6k
    Gražvydas dobro zboriš. Jesi drmnuo što ujutro :smile:
  • NORTE
    11.4k
    u suprotnom treba oplesti po njima bez imalo zadrške ( uključujući darija )Gražvydas Mikulėnas
    Ja sam optimist i nadam se najboljem.
    Tvoja rečenica me podsjetila na onu sliku dinamove tribine i poruku dinamovaca tamo negdje 70-ih "upravo stidi se".
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nisam dragi deda, osim što sam plesnuo dragu po dupetu ako se to broji :rofl:

    godišnji je gotov, sada red, rad, disciplina preko dana, navečer opuštanje :up:
  • Mali Zeus
    12.7k
    U svakom slučaju to što se još ništa ne zna o skupštini i kad će biti nikako nije dobro. Možemo se smijati medi koliko hoćemo, ali dok je ovakav limbo sve može biti istina i ništa ne mora biti istina. Hoću reći, samo se nadam da Barišić ne kuje nekakve planove u pozadini koji će shebati cijelu priču.
    Iako opcija da se struja koja je bila protiv mamića dogovorila kao s Barišićem da uskoči na visoke pozicije umjesto njega i to sve olfo uz blagoslov Grada mi zvuči nevjerojatno kao što mi nevjerojatno zvuči da bi to sve netko znao, osobito netko poput mede.
    Sve mi zvuči kao bapske priče. Al opet dok god je ovakva magla oko svega i dok imamo upravo koja nema legitimnost nije dobro.
  • ZGBhoy
    1.7k
    plesnuo dragu po dupetu ako se to broji :rofl:Gražvydas Mikulėnas

    Broji se i te kak, i meni godisnji prosao. Nedostaje mi Pelin i Kava :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.