• Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus i simica, koliko znamo prije je vladala volja samo jendog covjeka koji kak je reko tak je bilo i realno novitet je u dinamu da se glasa za bilo sta. Plus ne znam iskreno kakve veze njih dva uopce imaju sa nogometom i kak oni mogu rec simicu npr da neki igrac kvalitetom ne odgovara dinamu ili da se nece uklopit u dinamo al okeCrni86

    E tu sam te čekao. :D

    Zašto okolišaš kad i ti kao i još neki ovod svu krivnju svaljuju na Šimića.
    Nova uprava, stara uprava, reci nam što stvarno misliš a ne tak.
  • Crni86
    3.5k
    Mozes cekat, imat post prije di sam branio Simica i tvrdio da nije sam i da ak treba napast nekog onda se napada cijela uprava a ne samo jedna osoba.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Osvrtnik kaže da smo mi spremni platiti ono što Osijek traži ali se oni dvoje isplati li im se zamjeriti navijačima
  • Mr Anderson
    7.9k
    Za Miereza ili Žapera?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Po njemu je Mierez već naš igrač zadnja 4 dana pa stvarno ne mislim da je bitno prenosit kaj on kaže, već se pričalo o tom. Pogotovo kad je samo malo ljepše upakirao ono kaj već znamo od Germanijaka i SN.

    Super stranica, neka čavrljaju tamo o dinamu, ali izvor je nikakav
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Mierez tip igrača koji će dat 25 golova ili nijedan , al ako Jakir garantira za njega... Bar prilagodba neće biti prevelika , samo se nadam da neće izvodit kerefeke odma na početku da mora nosit dres sa brojem 13 ili takve gluposti kao što je u osijeku inzistirao , Rile će ga pojest...
  • Praskaton
    2.3k
    Ocito je jakir bas zapeo za Miereza,ne vidim zasto al je.
    Najmanje kriticna pozicija je ona napadaca(ako Petko i Drma ostaju a cini se da da)

    Ko papige se ovdje svi ponavljaju koje pozicije nam trebaju,vjerujem da se radi na tome a ovo s Mierezom je jedino sto dnovinari uspiju doznat
  • Crni86
    3.5k
    ako za Miereza damo 5 milijuna, a za Belju nismo htjeli dat 4,5 onda stvarno vise ne znam
  • Ludovic IX
    7.2k
    nijedan ni drugi nisu mandzukic za kojeg se prije neg je nama došao moglo reći da je to to. lik nas ubijao u zg. baš je bio klasa. usporedjujem ih sa njim jer mi vuku više na njega nego na eduarda..

    mislim da je to tu negdje.. nije beljo toliko bolji od miereza ili čak obrnuto.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Malo sam se pogubio sa pravilima. Jel moze Mierez igrati europu za nas bez obzira sto je igrao za osijek?
  • boem
    309
    Vjerojatno bez toga ne bismo doveli ni Stojkovića (prepostavljam neki Šikićev uvjet).
  • MarkanZg
    1
    Tko je dinamov osvrtnik? Čovjek je prvi pustio za jakira,miereza,vidovica . Ja mislim da je to netko čak iz kluba . A možda samo nagađa iako ima dobrih stvari
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nije iz kluba, bar tako on kaže, ali navodno zna nekog u klubu. Sad, jel samo pogađa ii stvarno ima neke info, to nećemo nikad saznat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions