• Ludovic IX
    7.2k
    meni bi danas najveća pobjeda bil da uremović osvane u ZG.. nisam siguran koliko bi on bio pojačanje ali svi medii su napisali već da dolazi u Hajduk a izvor je slika di putuje u split..u split je sletio prije više od pol sata i da nije niti jedan fotka sa aerodroma došla.. da nijedan tovar nije već poslao negdje..

    jel moguće da tam čeka avion za zg? čisto da im se nabije na nos dolje.. možda je djetinje ali malo veselja nikad zgoreg
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Sajla uprava je takva kakva je, sve sta se dogada iza toga neka izadu u javnost sa tim sve do tada ja cu prema cjeloj upravi a ne samo prema simicu iskazivat nezadovoljstvo jer priprema ove sezone (sto je zadatak uprave) izgleda ko da ju je pripremalo dijete od 5 godina cime su dokazali svi skupa u upravi da nisu dorasli pozicijama na kojima se nalaze. Da ne spominjem ovaj transfer/posudbu Kacavende di smo mi doveli igraca na posudbu da ga valjda placamo dok se oporavlja od operacije pa mozda da ga i otkupimo blna zimu bez ijedne odigrane tekme za nasCrni86

    E a kaj kažeš na ovo sve s Kačavendom?

    Znači netko mora odgovarati za to kaj je doveden ozlijeđen igrač na posudbu kojeg će dinamo sad plaćati.
    I pazi ili je prošao takav liječnički ili još gore nije prošao, a svejedno je potpisao.

    Ne znam jesi li znao da je Kačavenda u kumskom odnosu sa Šimićem.
  • Rakovica1986
    632
    Iskreno kad gledam roster Dinama reko bi da panike nema. U Europi ćemo se možda pomučit s kadrom zbog same prilagodbe za svaku tekmu i protivnika, ali Dinamo HNL s ovom ekipom može osvojiti. Zadnjih dana prijelaznog roka se puno toga dogovara i vjerujem da će u dogovoru s Jakirovićem uprava finalizirati još 1-2 pojačanja. Poučen iskustvom Football managera, kad se izleti iz Europe imaš jako širok kadar gdje nema za sve mjesta nakon čega se pojavljuje nezadovoljstvo...
  • Georg Koch
    4.5k
    e to. Meni ce bit zao njega ako ne dobije. Kao sto sam vec pisao, ako je sa Rijekom od ocajne ekipe i igre napravio vrhunski tim, ako je od Zrinjskog napravio europski klub(ovo sve sto sada Zrinja radi je njegovo djelo 1000%, Rendulic nije ni blizu njegove razine), ako je sa nama u 6 dana razmontirao Rijeku i Spartu koja je dobra ekipa. Sta bi tek radio sa igracima os prije 6mjeseci?!? Strahota.
    Zato kazem, tj slazem se da mora dobiti jos igraca, instant pojacanja.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne znam zašto je tako bitno što o ovoj Upravi misle navijači i novinari. Pa ne biraju je oni.
  • Sajla
    5k

    poanta je u korištenju izraza "nova uprava" što pretpostavlja i postojanje "stare uprave" personificirane u liku i djelu Sotone iz Međugorja, a koja je kakti bila dobra i uspješna, dok je nova loša i neuspješna.
    taj narativ, kojeg i neki forumaši ovdje pokušavaju više-manje neizravno progurati, po kojemu su se dogodile promjene i kako s njima ništa ne valja - je netočan. promjene, statut, novu upravu još uvijek čekamo. od članova Zone bih očekivao da toga budu svjesni i ne pričaju o tome kako imamo nekakvu novu upravu koja ne zna svoj posao (insinuirajući kako je nekakva stara uprava bila bolja).
    dok te borbe unutar kluba traju, možeš biti siguran da neće nitko izaći u javnost s prljavim vešom.
  • Crni86
    3.5k
    a posao odobrila cjelokupna uprava sa 5 glasova tako da neka se cjelokupna uprava izjasni o tome, koliko znamo alzirac je upravo radi ljecnickog odbijen. Nebi skodilo malo vise informacija dat ljudima, pogotovo kad se pojave neki medijski napisi.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nadam se da je Vidović bolji od onog Motike što ga je zvezda dovela iz Bayernadumitrumitu

    A nemožeš dovest igrača što se zove Motika i očekivat da bude pojačanje...najočitiji primjer nomenestomenizma.
  • Jurki
    11.6k
    to sam i ja napisal da je to jedna te ista uprava.. pa sam dobil etiketu da sam mamicevac :rofl:
  • Crni86
    3.5k
    ja vise mislim u smislu nove uprave novih ljudi koji su trenutno u njoj jer trenutno se samo to i promjenilo kako si i sam reko. To nisu ljudi koji imaju kvalitete biti u dinamu jer ocito ce ova pat situacija bez statuta potrajat kako je krenulo…
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Sajla ja vise mislim u smislu nove uprave novih ljudi koji su trenutno u njoj jer trenutno se samo to i promjenilo kako si i sam reko. To nisu ljudi koji imaju kvalitete biti u dinamu jer ocito ce ova pat situacija bez statuta potrajat kako je krenulo…Crni86

    To misliš na onog iz Lana grupe i onog drugog pretpostavljam?
  • Sajla
    5k
    vise mislim u smislu nove uprave novih ljudi koji su trenutno u njoj jCrni86

    opet ti isto. nemam namjeru dalje nastavljati raspravu. "novi ljudi" a imaš Perasicu koja samostalno ima 40% glasova, a uz nju tip iz Lane = 60%, pa da ne nastavljam. zaboravi taj izraz "novi ljudi" ili "nova uprava".
  • Crni86
    3.5k
    i simica, koliko znamo prije je vladala volja samo jendog covjeka koji kak je reko tak je bilo i realno novitet je u dinamu da se glasa za bilo sta. Plus ne znam iskreno kakve veze njih dva uopce imaju sa nogometom i kak oni mogu rec simicu npr da neki igrac kvalitetom ne odgovara dinamu ili da se nece uklopit u dinamo al oke
  • Box
    28
    potpisujem. I da nadodam kako se prije stalno izlazilo u javnost sa parolama "nema prodaje" a prodavalo se sve sto se prodati moglo. Meni je to bilo razocarenje vece nego da sada nikoga ne dovedu.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Sve razumijem i Bernauera, i Kaneka, i Miereza ma sve ... Al zašto smo doveli Kačavednu na pola godine a znali smo da ide na operaciju u kojoj će oporavak trajati minimalno 8 mjeseci, nek se ne naljuti niko ali ovo spada u top 5 najglupljih poteza ikada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions