• IceMan
    2k
    A kaj bi sad dao za otpisanog Bockaja il Tolica..

    Na sto smo mi nas kadar sveli…
  • Crni86
    3.5k
    nije mjerilo, ali ocito je vec nezadovoljstvo prema novoj upravi i ono samo raste iz dana u dan. Sa tim da ono sta je objektivno i mjerljivo ukazuje da su spustili klub za dvijet letvice prema dole.
  • nemapredaje
    3.2k


    Upravo to

    Pričamo već neko vrijemo kako nama trebaju pojačanja, a ne rotacijski igrači. Zar netko stvarno vjeruje da bi Uremović bio pojačanje?

    Njima dole možda je, ali nama sigurno ne bi bio.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Imao bi on minutažu u Dinamu sigurno, ali igrač koji prihvati da ide u hajduk, ne treba Dinamu , a ja sam zadovoljan ako bilo ko dođe osim Vidovića , ali ne vjerujem.
  • nemapredaje
    3.2k


    Naravno da bi imao minutažu, zato sam i napisao da bi bio rotacijski igrač. Al da bi imao zacementirano mjesto u prvoj postavi, ne znam baš.
  • Orc123
    7.8k
    Znaci toliko smo spustili ocekivanja s tolikim prihodima ove godine u najbitnijoj sezoni u povijesti! S tim da smo vjerojatno u nikad boljoj financijskoj situaciji! Konacno sa transparentnijim vodenjem i onda bi se trebali zadovoljiti da se ne dovedu igraci koji nam trebaju jer ovo sto sad imamo je skakljivo za hnl a kamoli da se igra na 3. Fronta i ganja zaostatak za Hajdukom!
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ne znam za kaj je mjerilo forum, ali znam kaj bi mogla značiti ova inflacija novih nickova ovo ljeto koji ko po nekom defaultu štancaju puno copy paste postova na više tema s jasnom retorikom gdje se sve ocrnjuje, pljuje i omalovažava. Čitam malo temu Dinama na SN, sličan stil pisanja. Možda sam paranoičan, ali kak baš ovo ljeto, kak baš pred skupštinu koja se približava. Ni prošlih godina nije bilo sve bajno pa se deset puta manje sralo. Znaš linti možda kak to?
  • NitkoBitan
    17k
    Glava placa clanarine tisucama ljudi, gdje ne bi placao ove sto seru po drustvenim mrezema i forumima.
  • Papastrumf
    12.2k

    Još kad Despodov potpiše za njih, nema šanse da ih ulovimo.
  • Droljo
    8k
    Trebalo je zatvoriti registracije do kraja prijelaznog roka ili donošenja statuta
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus nije mjerilo, ali ocito je vec nezadovoljstvo prema novoj upravi i ono samo raste iz dana u dan. Sa tim da ono sta je objektivno i mjerljivo ukazuje da su spustili klub za dvijet letvice prema dole.Crni86

    Za dvije letvice veliš?
  • Sajla
    5k
    ocito je vec nezadovoljstvo prema novoj upraviCrni86

    ako možeš nabrojati članove te "nove uprave" s kojom si nezadovoljan? ja ću započeti - Šimić, zatim Perasica čiji glas vrijedi duplo više nego Dariov (a o njenoj ulozi zadnjih godina znamo i previše), a ti nastavi dalje...
    Dinamo u ovom trenutku nema upravu kak se spada nego Šimića koji ispada krivac za sve negativno, Perasicu koja ispada zaslužna za sve pozitivno i anonimuse kojima nitko ne zna ime bez par minuta razmišljanja, a izgleda da služe samo kao paravan. kroz medije se provlači ta teza o "novoj upravi" i "ulici" koja vodi klub i u Sheratonu je postavila "nove ljude", hrpa površnih pratitelja je to popušila, a klub nema funkcionalnu upravu dok se ne održi skupština. "nova uprava" je obična tlapnja, to kaj se događa iza kulisa i o čemu mi ne znamo previše je možda stoput gore od ovog prelaznog roka.
    ali sad smo offtopic....
  • ZGBhoy
    1.7k
    Možda sam paranoičanMr Anderson

    Nisi, oni su na sve spremni
  • Crni86
    3.5k
    uprava je takva kakva je, sve sta se dogada iza toga neka izadu u javnost sa tim sve do tada ja cu prema cjeloj upravi a ne samo prema simicu iskazivat nezadovoljstvo jer priprema ove sezone (sto je zadatak uprave) izgleda ko da ju je pripremalo dijete od 5 godina cime su dokazali svi skupa u upravi da nisu dorasli pozicijama na kojima se nalaze. Da ne spominjem ovaj transfer/posudbu Kacavende di smo mi doveli igraca na posudbu da ga valjda placamo dok se oporavlja od operacije pa mozda da ga i otkupimo blna zimu bez ijedne odigrane tekme za nas
  • OsamŠest
    3.3k
    Jakir mora dobit još igrača. Ajde Dinamo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions