• Mali Zeus
    12.5k
    Di je mali Ćorić ovih dana?
  • Crni86
    3.5k
    culi su da bi se Junior Fernandes vratio u Zagreb , sad cemo ga preotet Loksi
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ćorić - Roma?The Undertaker

    2016-17 ispali u PO od Porta
  • IceMan
    2k
    A di je Sunjic? On je bio u Herthi, kad su ga potjerali nesto…


    Kod nas je onu godinu rasturao..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo Vidovića dovodi na posudbu, uz pravo otkupa. Njemački mediji tvrde da je cijena otkupa četiri milijuna eura, no, iz više izvora dobili smo informaciju da klauzula ipak nije tako visoka, da je ipak pristupačnija hrvatskom prvaku. No, o tom potom, ako će se uopće na kraju sezone razgovarati o otkupu to će značiti da je Vidović zadovoljio, da se pokazao kao pojačanje.
  • austrijanac
    4k

    Birmingham, igra konstantno.

    Gledao ga protiv Bristola, medu najboljima na terenu,
    Iznimno agresivan, bit ce da mu odgovara Championship.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Nadam se da je Vidović bolji od onog Motike što ga je zvezda dovela iz Bayerna.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako ćemo gledati sljedeću sezonu onda Rog i Napoli 2016/17.
  • Crni86
    3.5k
    Ovo je do sada valjda najgori transfer rok u zadnjih 5 godina. Vidi se kako se krenulo bez ikakvog plana u ciscenje svlacionice i bez ikakvog plana koja su nam ciljana pojacanja i dobili smo finalni produkt u smjeni jednog trenera, najnekvalitetniji kadar unazad zadnjih pet godina, zaostatak za tovarima od 8 bodova i ispadanje iz LP. I to samo nakon jednog transfer roka koji je vodila nova uprava. Do sad sam branio Simica i ekipu ali moje povjerenje su izgubili i strah me iskreno sta ce bit sa nasim Dinamo ako se ovako nastavi u sljedecih godinu dana… Hajduk je jako blizu sto se vid i iz panike na forumi a to mu je nazalost omogucila nesposobnost nase uprave.
  • Dinamouberalles
    218
    puno bolji , gledao sam ih u Bayern 2 x puta , par frendova mi igraju regional ligu Bayern j . I govorili su za Vidovića i Ivanovića da su top
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Baturina je bio naš najbolji talent i dali smo mu priliku , Vidović je najveći talent Bayerna i njemu ćemo dati priliku i vjerujem da će završit isto kao i Baturina, tovari su dali priliku Borevkoviću , sad će dat priliku Uremoviću , i vjerujem da će završiti isto kao Borevković.
  • ivosivo
    188
    Volio bih vidjeti, ako bi se nekome dalo izvuci statistiku prema kriterijima:

    Transfer igraca u klub koji je te i prethodne dvije igrao Ligu prvaka
    — Infinity

    Dobar kriterij, ovo je bilo zabavno, nadam se da nisam nekog preskočio, a moguće da jesam.
    Od sezone 2005/06 do danas:

    1. Marko Pjaca u Juventus, 2016/17
    2. Ognjen Vukojević u Dynamo Kijev, 08/09
    3. Eduardo da Silva u Arsenal, 07/08
    Mlađi referent

    ne znam jeste spomenuli Dejan Lovren u Lyon, 09/10?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Hajduk je jako blizu sto se vid i iz panike na forumi a to mu je nazalost omogucila nesposobnost nase uprave.Crni86

    Ovaj forum nije neko mjerilo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako ćemo gledati sljedeću sezonu onda Rog i Napoli 2016/17.The Undertaker

    Napoli kao ni Roma nisu prethodne dvije u ta dva slučaja igrali LP.

    znam jeste spomenuli Dejan Lovren u Lyon, 09/10?ivosivo

    Ovo je točno :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions