• Mlađi referent
    12.3k
    Stupanj psihoze samo raste.Mr Anderson

    Kako raste stupanj amaterskog vođenja ovog kluba, tako će rast i stupanj psihoze.
  • Ivanmtk
    1k
    Samo info da je Uremović imao godišnju plaću 1,2 mil u Herthi
  • Georg Koch
    4.5k
    a po cemu nije?
    Po igrama, iskustvu, broju utakmica, nema jezicne barijere, poznaje ligu/igrace, cijenama koje su placane za njega itd. Eto bolji je Francuz, da bas.
    Cak ja simpatiziram Bernauera, to sam istico i ovdje, ali mislim tj.siguran sam da je ovaj ipak dosta bolji i spremniji odmah uletiti.
  • Dautbegović1
    92
    Ovo sa Perkovićem mi nije jasno,kakav feler on ima?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    racunaj sezonu za obojicu (OK - Kacavenda vjerojatno povratak u Lokose jer u slucaju jos jedne pauze od 6-10 mjeseci - tesko da tu moze bit nesto vise od HNL igraca.)Jaro

    Nebih se iznenadio da mi zatražimo da se posudba produži do kraja sezone. To bi bilo dobro rješenje
  • Orc123
    7.8k
    Imace Hajduk radi punom parom na dovodenju Dwspodova! Samo da njega ne dovedu. Znam da iz kluba citaju Zonu! Dajte se uozbiljite ljudi!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Dragi Joža, nisam uvredljiv. Pišem te stvari samo kako bih raskrinkao neke stvari, jer sramota je da netko ide ozlijeđenog podvaliti pod zdravog. Protiv Kacavende kao momka i igrača nemam ništa, dapače jako mi ga je zao jer do nesretne ozljede igrao je vrhunski i imao odlične ponude da si osigura život i razvije top karijeru. Moj komentar vise ide u smjeru, da nekome mora pasti glava jee je svjesno se išlo prevariti klub, netko iz Dinamove uprave, a svi znate tko je kumski vezan s kacavendom i išao je napraviti transfer na štetu Dinama. Znam točno da je sin dotičnog svaki sat u kontaktu s Kacavendom i da ima sve informacije. Ovo sto sam napisao za ozljedu je nažalost sve točno i provjereno, čeka se i da klub to potvrdi. Još jednom mogu reci zao mi je Lukasa kao perspektivnog igrača, ali ljude u klubu koji idu varati može biti sramota
  • Sbkbbb
    203
    čitam te portale što su objavili, i nigdje se ne navodi izvor osim toga da je na letu za Split i to je jedina informacija, bio je i Modrić u Dubrovniku pa nije potpisao za GOŠK.
  • OsamŠest
    3.3k
    Samo info da je Uremović imao godišnju plaću 1,2 mil u HerthiIvanmtk

    Mislim da je bila neka fora u ugovoru oko 40% rezanja plaće u slučaju ispadanja iz lige, što se i dogodilo.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Da? Koliko puta si ga gledao u zadnje 2 godine? Ak već dovodimo stopera onda bi valjda trebali dovesti nekog koji je barem u rangu Boška, a ne u rangu Francuza.
  • Papastrumf
    12.2k
    Svi zaboravljate kronologiju s Kačavendom. Trebao je doći u paketu sa Stojkovićem, ali su na liječničkom vidjeli da bi moglo biti problema s koljenom te su ispregovarali posudbu. Kačavena je u tom trenutku bio neozlijeđen, ali očito je postojao rizik. Onda su debili dopustili da igra u Rijeci, gdje se i ozlijedio i sada imamo na posudbi do zime igrača koji do tada neće niti zaigrati za nas. Amaterizam teški.
  • Nino Bule
    13.4k
    Imace Hajduk radi punom parom na dovodenju Dwspodova!Orc123

    Odakle ti ova glupost hahaha
  • Mr Anderson
    7.9k

    Do prije 1-2 godine se super vodio klub kad je bio jedan gazda? Kaj ne?
  • Georg Koch
    4.5k
    malo vise nego ti, a i ja francuza.
    Bosko je staklen i trebat ce mu ocito vremena, vidjelo se protiv RI. I da bude sve u redu sa zdravljem, trebat ce mu vremena.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Sad kad Uremović na kraju samo ide na more :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions