• Teofil Kateran
    1.4k
    Ne vjerujem da ide u hajduk jer leko ima 3 stopera na koja računa + ne znam kaj im je sa vuškovićem, ali će vjerojatno i njega krenut gurat u nekim utakmicama.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Vjerovat ću tvojim izvorima kad klub kaže da Kačevenda mora na operaciju. Koliko vidim do sada, računa se na njega.
  • Infinity
    16.3k
    Pa eto. Ajde da je u sat vremena jos bi i bio neki argument. Naravno da ce ici preko Splita kad tako stize 10 sati ranije.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    samo cu rec jucer ujutro sam reko da Stojkovic nazalost mora na operaciju ligamenata, vecina se smijala i izrugivala mene!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stupanj psihoze samo raste. Sad je propust što nismo doveli jebenog Uremovića. Da mi je znat po čemu je on nama pojačanje, a ne prinova.
  • Maximo
    490


    Da se nadovežem i malo razbijem tugu oko Uremovića :D

    Priželjkujem: vidović, top stoper, top napadač, top krilo

    Očekujem: da Hajduk osvoji još jednu fritulu :lol:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Šanse su bile 50:50 da pogodiš. Ako se potvrdi i za Kačevendu, onda ti vjerujem za ubuduće.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Dajte shvatite da ako se dovede iole pristojno lijevo krilo jer nemamo niti jedno trenutno i još jedan kvalitetan stoper Hajduk nama nije konkurentan. Nekima to očito nije jasno, ali će s vremenom shvatiti.scooniepenn

    Čak i u ovoj situaciji ja bih rekao da imamo bolju momčad bez obzira na odlaske i njihove transfere. Nas bi mogla koštati borba na 2 fronte i zato trebamo još 2, 3 pojačanja, ali da, dva igrača i opet su def slabiji svejedno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Te price kruže već 2-3 mjeseca, a kad znamo činjenicu da je Kacavenda kum sa simicem sve je jasno tko je htio ozlijeđenog igrača uzeti. P.s. germanijak i Tironi koji su najpouzdaniji izvori pišu to sto sam ja rekao, tako da i klub će se oglasiti za koji dan sigurno
  • Georg Koch
    4.5k
    Nama bi Uremovic legao brutalno, s obzirom na kadar. Nemojmo se tjesiti ako ce u Hajduk, da nije za nas itd.
    Eto Francuz je za nas, Uremovic nije...
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ljudi imaju bolji sportski sektor. Prate tržište i bez obzira što im možda i nije toliko nužan neće propustiti priliku da dovedu igrača sa reputacijom hr reprezentativca. Naši traže stopera /desnog beka i nisu reagirali.
    Sa puno manje novca su složili ekipu koja je konkurentna nama
    Ivanmtk

    Ovo.
    Već se 100x ponovilo da je osvajanje naslova ove sezone važnije nego ranije, potrefilo nam se da nam je ovo financijski jedna od najprofitabilnijih godina, imaš šansu dovesti koga hoćeš i pomesti ligu...međutim, mi smo se baš u toj sezoni odlučili igrati kresanja troškova, pa nam 10 dana prije kraja prijelaznog roka Antonio Marin igra u prvih jedanaest...i nije problem samo Marin, već ni Stojković nije pojačanje od kojeg možeš očekivati da će te vući kad treba.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Te price kruže već 2-3 mjeseca, a kad znamo činjenicu da je Kacavenda kum sa simicem sve je jasno tko je htio ozlijeđenog igrača uzeti. P.s. germanijak i Tironi koji su najpouzdaniji izvori pišu to sto sam ja rekao, tako da i klub će se oglasiti za koji dan sigurnoMiro Vugrinec

    Baš imaš pik na Šimića, a nadam se da kad pišeš o germanijaku ne misliš na Lesičkog kao najpouzdaniji izvor.
  • Joza
    455
    A kaj si tak uvredljiv, vec 2 dana pilis kak si bio u pravu i kak je cijela zona protiv tebe, daj popij nesto hladno opusti se i nemoj kurit novu bespotrebnu raspravu
  • Mr Anderson
    7.9k

    A po čemu je Uremović bolji igrač od Francuza? Ili Perkovića? Što je on to odigrao zadnjih godinu-dvije.
  • Jaro
    7.3k
    Stojković - out pola sezone
    Kačavenda - potencijalno out pola sezone?
    Mlađi referent

    racunaj sezonu za obojicu (OK - Kacavenda vjerojatno povratak u Lokose jer u slucaju jos jedne pauze od 6-10 mjeseci - tesko da tu moze bit nesto vise od HNL igraca.). Preporucen oporavak je 9 mjeseci.
    Stojkovic idealno povratak za pripreme za sljedecu sezonu - sve ranije je ugrozavanje zdravlja i potencijalno dobijes Kacavendu i nove operacije...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions