• Krizy
    43.1k

    Pjaca, Gvardiol, Olmo, Šutalo
  • hardek
    2.8k
    Jel imamo mi neki postotak na prodaju za Crnca? Realno na takve transfere gdje mlade igrače dajemo besplatno trebali bi stavljati barem 30% od prodaje. Klub koji ga uzima ne riskira ništa pa nema razloga da dobije sve
  • Jurki
    11.7k
    kolko ja znam 50% od transfera.
    Btw izgleda Belupo se zeli zesce ukljuciti u borbu za opstanak.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Pjaca, Gvardiol, Olmo, ŠutaloKrizy

    i Jozo Šimunović :lol:
  • hardek
    2.8k
    Otkrili ljudi cheat code, sad će nam kucat na vrata opet za Šaranića. Šalu na stranu, trebali bi im dati Rukavinu na posudbu ako malom i njegovom starom nije ispod časti igrat za Slaven
  • Rex Ramae
    2.8k
    Btw izgleda Belupo se zeli zesce ukljuciti u borbu za opstanak.Jurki

    Hoće i ovce i novce, računaju na to da ne mogu biti lošiji od Rudeša i pri tome još zarade na Crncu. Win win
  • Infinity
    16.3k
    Nemoj mi napamet tih polovicnih podataka :rofl:
  • Jurki
    11.7k
    Rukavinu bi ja ostavio u kadru. Mozda trenutno nije bolji od Marina.. ali je mlađi..al mu ni šansu nismo dali.
    Marin ako nije sve kredite potrosil.. onda ja fakat ne znam.
  • Jurki
    11.7k
    nek uzmu Šaranića.. ak nist drugo mogu ga poslati na Dravu da peca Šarane.
  • Sunja86
    1.2k
    Ima li išta od Okerekea?
  • Captain America
    17.6k
    Topić u Rudeš.
  • hardek
    2.8k
    Neće biti minuta za Rukavinu jer imamo puno krila (većinom upitne kvalitete): Špikić, Marin, Emreli, Kaneko, Menalo, Stojković (ozljeda), Kačavenda može na krilo + dolazi Vidović. Ne vidim minute za Rukavinu u ovoj rotaciji tim više što smo ušli loše u sezonu pa nema mjesta eksperimentima
  • Jurki
    11.7k
    Špikica navodno zeli Fener, od Marina nema koristi jer se to vidi. Emreli je špica.. za krilo beskoristan. Kaneko je desni wing back ajd desno krilo. Menalo rotacija. Vidoviceva pozicija je primarno 10tka (zamjena Baturini). Rukavina za rotaciju.. puno imena malo ucinka. Kacavenda ajd mozda al je to zeru blize udarnih 11 od Menala. On jos najblize.
    Edit: a desno krilo? Auuu
  • Orc123
    7.8k

    Koja ironija, prosle ljeto svi smo zazivali da nam treba bolje desno krilo od Spikica, pa isto tako i na zimu da bi sad na ljeto Spika bio najbolje krilo koje imamo i to ne jer je previse napredovao nego smo mi ostali bez 2 puno bolja krila u međuvremenu...puno keila a ni jedno ne radi razliku...Emreli ni nije krilo, Menalo i Marin su cisto popunjavanje kadra, Rukavina ima 20 seniorskih minuta, Kaneko nije dobio priliku, kacavenda isto tako nije krilo ali i on je na granici zdravlja, Stojke jedino pravo potencijalno pojacanje zavrsilo sa puknucem kriznih...i od svih silnih krila ispada da je Spikic najbolji a to nije ni malo obecavajuce!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions