• Dinaminjo
    929
    Crnac za 1.3 u Rakow navodno..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Imamo li mi tu išta?
  • BBBaranja
    2.5k

    Koliko je naše od toga?
  • Patak
    2.9k
    Trebalo je bit sve jer je iz naše škole. Propust.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Po meni nije propust, jer ne bi kod nas igrao a da smo ga dali na posudbu onda ga ne bi toliko gurali.
  • superhik
    11k
    "Vi ste dolje u problemu jer ste frustrirani što osamnaest godina niste osvojili prvenstvo! Normalno je da se onda događaju ovakve stvari. Osamnaest godina već govorite da ćete biti prvaci, ali niste!" Žuti na komentar poruke Torcide koja mu je bila upućena.
  • Jurki
    11.7k
    Crnac out. Šakota unutra.. jos jedan od najboljih juniora koje smo poklonili.
    Bravo za upravu kaj je nasla klub partner koji ce istrpiti nase mlade igrace. Treba vam standing ovation cijelog stadiona.
    Mozda bi Crnac ili Šakota bili za godinu dve ako nist drugo za rotaciju.
  • Benito
    822
    Veli Ivković za Miereza, igrač koji igra dobro glavom, tehnički lošiji od naših napadača, igra staje kad dođe do njega jer traži faul a ako dolazi u klub može doć za zadnjih 15-20 min a za to kupuješ igrača od 500.000 eura a ne od 3-4 milje...dobro je rekao
  • Mr Anderson
    7.9k

    A gdje bi igrali? Za Dinamo nisu bili. Normalno da im treba naći klub koji će ih istrpiti i razvijati.
  • Jurki
    11.7k
    zato je uprava trebala naci feeder club, a ne da ih dajemo za čik.
    Kak sam i napisal u postu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Najlakše naknadnu pamet prodavati. Klubovi čekaju u redu da nam budu feederi kako bi im mi lifrali svoje viškove i ubirali dobit.
  • Jurki
    11.7k
    ako mogu svi drugi moderni europski klubovi, ne vidim razloga zakaj nebi i mi.
    Gdje je interes obje strane.. uvek se sve da dogovoriti.
    I ovo nije problem samo od ove sezone.. ovo je problem otkad su ukinute druge momcadi.
    Edit: kaj se toga bas tice.. spominjal se Bravo (Slovenija), Sesvete i Inter Zapresic (prije nego kaj je propal).
    A vjerujem u najgorem slucaju da bi se nasel neki slovenski drugoligas sa ambicijom da uđe u prvu SNL da nam bude feeder club bez problema.
    De u buducnosti bi imali koristi i mi i oni.
  • Infinity
    16.3k
    Marko Pjaca is back :fire:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Back to the future?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.