• Miro Vugrinec
    1.8k
    Evo sluzbeno je sad kao sto sam i piso ranije, nazalost…
  • OsamŠest
    2.6k
    A jebiga, situacija je takva kakva je. Šteta..

    Sretno i što brži oporavak i povratak na teren.
  • Crusades1986
    10k
    Nadajmo se da će biti spreman do druge polovice proljeća
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A u pm... Tako mi je žao. :worry:
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Mr Anderson evo potvrda mojih informacija, cekamo jos jednu sluzbenu potvrdu. Sobzirom da pisem nebuloze i glupsoti kako kazes. Oce bit javno izvinjenje?
  • Jurki
    9.1k
    A u kurac.. Luka brz oporavak. Jebemti ligamente..i ozljede
  • Orc123
    5.5k
    Pas m.....nismo se dosta oslabili do sad pa jos onda ovo ... Mah ...brz oporavak mali
  • jp23
    2.2k
    O živote pasji skote. Nadam se da će se Luka u potpunosti oporaviti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ok, kod nas je dečko, vjerujem da će dobiti najbolju zdravstvenu skrb, on sam ima volje 120%, vjerujem da će se vratiti još jači
  • Sajla
    3.8k
    sutra poslije treninga svi na Kamenita vrata zapaliti svijeću i pomoliti se. ovolika količina peha u svega par tjedana se ne pamti.

    Luka, svi ti želimo brzi oporavak i da u plavom dresu što prije zabiješ 86+7 golova!
  • Infinity
    15.3k
    Evo ti javno upozorenje pred ban.

    Ako je nesto zavrsilo, zasto to opet pocinjes? Post ti necu brisati, nego ces biti banovan ako se ovaj nadoveze i sve to se nastavi novim prozivanjima.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jebote kakav mi peh imamo sa novim igracima pa to je pre strasno, prosle godine dosao Bosko koji je vec tad bio ozlijeden, ali se oporavio i odmah je upao u prvu postavu i onda dode ta ozljeda na utakmici protiv Sibenika, sad isto dode nam Stojkovic i odigra vrhunskih 20-ak minuta protiv Sparte, vidjelo se da je bio pun pogodak i onda se ozlijedi na zagrijavanju i ode nam do proljeca ako ne i duze. Stvarno nemamo srece ove sezone pocevsi od zdrijeba pa do utakmica i onda slag na tortu ovo. Sad je vrijeme za upravu da nam dovede nekog tko ga moze zamjenit jer trenutno nemamo neko rijesenje za njega.
  • Georg Koch
    3.8k
    Jel ima igrac da se provjereno vratio 100% nakon ovakve povrede. Strah me i za karijeru mu...
  • Istočnjak
    93
    Ostajemo pehisti. Jedino je dobro kaj izgleda nije potpuna ruptura čim se vraća za nekoliko mjeseci. Bože pomozi da u novoj godini s nama juriša po još jednu titulu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.