• Mali Zeus
    12.6k
    Čekao Rileta, napravio mu fini bodycheck da ga sruši i nastavio trčati.
    Faul ko kuća.
  • Ludovic IX
    7.2k
    prvo i osnovno.. igrač rijeke ni ne gleda di je lopta za razliku od rileta.. igrač rijeke gleda di je rile i gleda kako da ga zaustavi..

    jel netko njima to napisao tamo?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Sudac je oprostio rijeci 3 žuta kartona u prvih pola sata i poništio nama diskutabilan gol. Jedino zao ili jako glup čovjek može pričati o tome da je Rijeka jučer oštećena i da je izgubila zbog suca. Ne nasjedajte na debilne fejs grupe ili na bolesnike.

    Ono šta je sigurno da će sa strane tovara pritisak na suce biti enorman.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ne znam. Kad to tako postaviš ima smisla. Postavio mu je Ivanović rame i lakat. Izgledalo mi je dosta slabije, kao da se Rile složio
  • zagr
    505
    kaže kohorta da želi gostima sledit krv u žilama
  • Georg Koch
    4.5k
    mislio sam za to na Postonjskom
  • Infinity
    16.3k
    OBAVIJEST

    Mole se clanovi, pogotovo novi da gledaju u koju temu sta pisu.

    Ne mozete u temu o transferima pisati svoje vidjenje utakmice. Ne mozete u temu Dinamo - o svemu pomalo pisati nesto o Kohorti. To su samo neki od postova koji su premjesteni u primjerenu temu. Na kraju to ne bude jedan post, nego i sve ono sto se nadovezalo na isti.

    Znam da vas je vecina dosla sa sneta i da tamo sve trpate u jednu temu, ali je ovo forum na kojem u svemu vezanom za Dinamo imate posebnu temu. Kako tamo u temi NK Istra ne pisete o utakmici Dinamo - Rijeka, tako i ovdje u temi transferi nemojte pisati o utakmici Dinamo - Rijeka, nego nadjite temu Dinamo - Rijeka i tu pisite.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Faul misica kod gola rileta je identican faulu ivanovica nad riletom.
    Oba dvije situacije su faulove i ispravne odluke kolarica!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kad ide prodaja ulaznica za Osijek i oce bit online prodaje?
  • NitkoBitan
    17k
    Samo karatana, godisnjaci prvokup tak da treba racunat da tko nije godisnjak nece doc do karte. Vjerojatno u petak.
  • Nino Bule
    13.4k

    Bit ce prvokup za vlasnike sezonih na ticket pointu, tako da nista od online prodaje
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vezano za jucerasnju utakmicu Istra - Rudes, travnjak na Drosini je u stanju kao da smo u 2. mjesecu a ne u 8. Ja ne vidim nacin kako ce oni odigrat sezonu do kraja tamo a da se isti ne promijeni. Na TV se jos ne skuzi toliko ali uzivo zato da.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Volio bih da si Osijek malo kompletira tu obranu.u reprezentativnoj pauzi. Jer ako im mi damo 3-4 komada, dati će im i tovari u zaostaloj tekmi ako se ne pojačaju.
  • OsamŠest
    3.3k
    Denys Garmash potpisuje s Osijekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.