• San Lorenzo
    15.4k
    Guba sa Sneta u krizi nakon pobjede protiv RijekeDrawTube

    Otišao pogledati, bolje da nisam...gif i megaanaliza faula na Ristovskom na centru terena...još uvijek čekam Krov vs Postonjski, ali čini se da neću dočekati.
  • Keyser Soze
    10k
    Objektivne crne kese su objavile samo faul na Ristovskom uz opis "ovako se sudi Dinamu", prekjucer nije bilo videa faula na Postonjskom niti odluka na štetu Dinama sinoć, mašinerija je to.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kaj je uopće problem kod tog, čeg se ni ne sjećam, trebalo je dosuditi, dosuđen je, ali nije bio, nešto treće?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Jesu li pokazali greške iz prvog kola? Penal koji se trebao ponoviti i očito zaleđe prije kornera. Tada je bilo sve ok pretpostavljam.
  • Georg Koch
    4.5k

    Jel moze video tog faula, nisam gledo tekmu a citao sam dosta kom.da je bilo diskutabilno
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ne znam koji su veći talibani, na snetu, crne kese ili na bilom kutku.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jel moze video tog faula, nisam gledo tekmu a citao sam dosta kom.da je bilo diskutabilnomm8

    https://i.postimg.cc/sxbftSqB/Smart-Select-20230827-213429-You-Tube.gif
  • Juznjak
    3.8k
    Meni je najveći problem što te crne kese ljudi podržavaju lajkovima i u komentarima i još dijele njihove objave. Svi zajedno su takvi iskompleksirani debili koji vjerojatno ništa nisu postigli u svojim jadnim životima i za to su im svi drugi krivi. Sad sam izbrojao, crne kese su posvetile 7 (sedam!) objava Jakiroviću kad je preuzeo Dinamo. Stranica koja se predstavila kao stranica koja objektivno komentira suđenje, odlučila je potrošit vrijeme na 7 objava zbog novog trenera Dinama, njih doslovno sve boli što mi učinimo, ali baš sve. Takvi ljudi su najveći šljam našeg društva i najgore je što sigurno dosta njih ima djecu i vjerojatno tu djecu uče istom takvom ponašanju. Čak je i nebitno za koga navijaju, iste karakteristike nosi i neki navijač Dinama koji stalno njurga kad ne ide i kojem su isto tako svi drugi krivi. Još bi ja razumio one koji seru tijekom utakmice, ali ova stranica objavljuje s povećim vremenskim odmakom nakon utakmice i nije ih sram ovako nešto pisat. Jad i bijeda.
  • Patak
    2.9k
    Pa te kese i taj kutak ni ne znam gdje se nalaze a snet nisam pogledao od kad postoji zona osim dva tri puta kad je tu netko nešto stavio da se tam dešava. Zona je dovoljna za sve informacije.
  • deda
    32.6k
    Ja sam zapravo mislio da je ovo Rile carski "odigrao", ali nakon što sam par puta odgledao ovo je 100% faul nad Riletom.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Kak? Ja ne vidim faula tamo. Pametno se Rile složio
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ne znam zašto se čudite plakanju tovara na suđenje. Sada kada imaju šansu za naslov, pritisak na suce će biti veći nego ikad.
  • deda
    32.6k
    Nemamo istu dioptriju. Rile cijelo vrijeme gleda loptu i stavlja ruke pred sebe baš zbog mogućeg duela, a ovaj gleda gdje će Rile, a ne lopta i igra mu check. To ja vidim, sad mi reci šta ti vidiš.
  • Ludovic IX
    7.2k
    znači ti uz zdrave oči ne vidiš da je ovaj postavio lakat čvrsto uz tijelo da se ovaj nabije na njega.. faul ko kuća.. ako to nije faul, nije ni mišićev
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.