• Krizy
    43.2k
    Kapetan Rijeke Nediljko Labrović naglasio je kako je ipak utjecaja na igru Bijelih imala i nedavna smjena trenera…



    – Čestitam Dinamu na pobjedi, realizirali su svoje prilike. S obzirom na smjene trenera, ovo je bila jako dobra utakmica.
    Majki2111

    Ovo je i Dinamu i Rijeci druga utakmica nakon smjene trenera. Također je rekao da Rijeka svoje šanse nije iskoristila a Dinamo je :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Petko danas daleko najbolji, kakva asistencija kod Bulatovog gola i precizno izveden penal. Obavezno zadrzat kapetana barem do kraja sezone ako ne i duze.
  • Olmic
    3.6k
    Bravo svima od igraca, trenera do navijaca. Uz dokazak Vidovica , nadam se jos stoperu/desnom beku te napadacu
  • OsamŠest
    3.3k

    Slažem se sa svim napisanim. Nisam siguran da smo gledali mi i kolege istu utakmicu.

    Također, onaj pravovremeni izlazak na njihovoj polovici kad je pročitao i presjekao.. Rijeka bi izašla u kontru 3 na 3.

    Boško nakon ulaska je bio odličan kao i Perić prije izlaska. A što se faula tiče, nikad me nitko neće uvjerit da je ono prekršaj.
  • Benito
    823
    Ja ne znam di si ti vidio da je on odigral lošu utakmicu al stvarno...
  • jp23
    2.6k
    Jedini razlog zašto sam povukao statistiku sa sofascorea kojeg ne volim, je da se uvjerim jesam li krivo prebrojao broj izgubljenih lopti. I uistinu jesam, ja sam ih prebrojao 8, kadli ono 7 izgubljenih.

    Ovakvo hvaljenje igrača koji, ruku na srce, nije dovoljno dobar za rotaciju u Dinamu, će se prije ili kasnije obiti o glavu. "Ovo mu je jedna od boljih utakmica!" - Zašto? Jer je ipak malo trčao za razliku od inače? Jer su ga faulirali 3 puta u 10 minuta jer je predugo zadržavao loptu? Jer su nakon ta 3 faula shvatili da će mu lakše oduzet loptu ak ga puste s njom, i potom mu je oduzeli SEDAM puta. Ali dobro je, to je bolje no inače. To mu je jedna od "boljih utakmica".

    Koliko nam je nizak standard sa Marinom? Čovjek je bio talentiran, i svaki put kad ga vidim, sjetim se da je to dečko kojem su puno predviđali, a završit će u najboljem slučaju na razini Ćorića ili Halilovića. Uz iznimku da se na njemu nije zaradilo kao na ovoj dvojici.

    Čovjek ima ne drugu, ne treću, nego valjda petu priliku u Dinamu da se uozbilji.

    Jedini dio gdje se u potpunosti slažem sa tvojom izjavom je da sofascore nije niti će biti mjerilo ikada.
  • bluelions
    320
    Odlično bravo dečkima, ide to na puno puno bolje.
    Može li mi netko objasniti kako je moguće da se neki tovari skupljaju na zapadu da bi se sprdali i komentirali onako "tovarski"?
  • Georg Koch
    4.5k
    DA!
    Upravo to.
  • veselko tenžera
    2.1k
    2 utakmice su mali uzorak, ali gledajući ovu okomitost, okretanje strana i brzinu proigravanja prema naprijed uviđam da su svi treneri nakon Bjelice samo gledali da ne diraju puno njegove postavke. 4-1-4-1, polako, strpljivo, koncentrirano. Imali su istu bazu i ekipu koja se u tome ugodno osjećala, ali nitko nije ni pokušao nešto unaprijediti. Iznimka je Kopić s onih 3-5-2, sreća pa je kratko trajalo.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Jel se samo meni cini ili je danas bilo vise od 9000? Sjever je bio pun, Zapad isto i dosta njih je cak sjedilo na stepenicama pa zbog toga ne vjerujem da je bilo manje od 10-11 tisuca
  • deda
    32.6k
    Zapad je bio pun ko šipak. Brojači ne broje dobro pričam to već dvije godine.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Na ono s brojača uvijek dodaj 1000-1500

    Kaj su Riječani izvikivali Jakiru poslije utakmice?
  • Salva
    2.5k
    Zapad dolje nije bio ovako ispunjen niti jednom ove sezone.

    Vrhunska atmosfera, teška pozitiva, bravo svi. Jebe mi se za brojku, dobro je meni i s vas 9000.
  • Kepec
    5.5k
    Najveća pobjeda danas je ne odgovaranje zapada na sjeverov "Dinamo" kada ne treba jer ide "Tko je najbolji?Dinamo".
    Ali zato uključivanje kada treba i reakcija na "ajmo zapad".
    Konačno da se i to savladalo.
  • Captain America
    17.6k
    Ovakvo hvaljenje igrača koji, ruku na srce, nije dovoljno dobar za rotaciju u Dinamu, će se prije ili kasnije obiti o glavu.jp23

    Stojković, Vidović, Špikić, Menalo pa i Emreli i Kačavenda uz Rukavinu. Sasvim korektna rotacija na krilu i sigurno se s Marinom ne računa kao nositeljem. Uletio je danas jer ga je Jakir smatrao najspremnijim i vodio ga je već ranije pa je bio upoznat sa zahtjevima trenera. Ne možemo imati Stojkovićevu kvalitetu na klupi, al sigurno se ne bi dovodio Stojko da netko ozbiljno računa s Marinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.