• Nino Bule
    13.4k
    Posjeta izvrsna, atmosfera jos bolja
  • Antisha
    721
    Klasično rimovanje Turaka i falusa.

    Vrlo sam zadovoljan utakmicom, na startu oba poluvremena su ih momci bas utjerali u njihovih 16.

    Petko moćan, Mišić standardan, Bulat sve bolji... Malo drame pri kraju, ali se pobjedu piše.

    Dragi kolege Dinamovci, proslavite, zaslužili smo!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    U prvom poluvremenu niste imali prilika?

    Nekada davno kada sam ja igrao udarac sa 16 metara bio je prilika.

    :lol:
  • Kepec
    5.5k
    Sopić nakon prvih 20 minuta igre vadi Veigu.
    U 58. uvodi Djouahru i vadi ga u 80.
    Rijetko viđeno, ali ipak je to Sopić.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Na što smo spali kad nam je 9.000 super posjeta na derbiju?
  • NitkoBitan
    17k
    Na što smo spali kad nam je 9.000 super posjeta na derbiju?Mr Anderson

    Jesi bio ti na stadionu? Kakvih 9 tisuca, smijesno. Na zapadu je bilo vise ljudi nego stolica, sjever oko 4500 + 600injak Armade + 200/300 ljudi u lozi pa racunaj.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Najbolje bi bilo da u zadnjoj utakmici sezone preteknemo tovare. Čim budemo prvi, ljudi će izgubiti interes.
  • Salva
    2.5k
    Ako uzmeš u obzir da je danas bilo sigurno preko 10k ljudi i da ovakvu posjetu u utakmici protiv Rijeke nismo imali više od 6 godina kada su slavili naslov na Maksimiru (izuzev oproštaja Ademija), rekao bih da je ovo čisto solidna posjeta.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dinamo je jedini klub na svijetu kojem je iz nekog nepoznatog razloga u interesu prikazat manju posjetu. Svi pumpaju, Premiership pumpa (mi smo karte prodali, a ak neko nije tu nema veze), al Dinamo to obrije..
  • Orc123
    7.8k
    Dobro je to danas bilo, ali me Rijeka razocarala bas malo. A Sopic ko Sopic, previse je teatralan. Dobar je trener ali si je umislio da je Mourinho. I da, Mika danas odlican tih 25min koje je dobio i nadam se da je samo sparanje u pitanju i da zato ne igra standardno na svojoj poziciji jer je odlican bek, a ljubo je dobar vezni koji se mora nadopunjavati sa Bulatom i tjerat jedno drugoga da budu jos bolji!
  • seljak86
    2.5k
    Prerizično. Radije da osiguramo titulu puno prije.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nemoj meni pametovat, ja sam svaku utakmicu na stadionu. Nisam brojao ljude ni zujao okolo koliko ih ima. Postoji broj prodanih karata plus godišnje. Valjda su nekako došli do tog broja uz pretpostavku da su svi godišnjaci bili na tekmi. A nisu bili.
  • Kepec
    5.5k
    Dolazim na hnl tekmu i jedva nađem parking.
    To mi je dovoljan pokazatelj da ima ljudi.
    Bilo je vremena kad se moglo ispred pekare Svetice parkirat.
    Sve je dobro, dižemo se polako u ligi, Europa ide punom parom, igrači i trener su nabrijani, o navijačima da ne govorim.
    Nažalost doći će sve na svoje vi koji strahujete i ne znam kaj bute onda.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma klosari, ali je zato od zapada dobio zasluzeni pljesak i prije i poslije utakmice.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Možda je bilo više nego nekih prošlih sezona, ali to ne znači da trebamo biti time zadovoljni. Uzmi Zonu ko neki ogledni primjerak pa vidi koliko zonaša nije na utakmici negobsu na forumu. A da, zaboravil sam da su paklene vrućine od 21 sat na dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.