• Mihaljević
    9.8k
    Ma skinut će Riječani gaćice tovarima i na Rujevici zbog Jakira...Smeće je Mišković, a mi ćemo mu po običaju dat 5 milijuna za nekog kad zaškripi... A sjetit će se mnogi sezone 20/21 kad je Rijeka trebala pobjedit Dinamo da hajduk ne uđe u Europu , a mi gospodski ne pustimo Rijeci nego ih nakantamo 5-1 , a mogli smo pustit Rijeci da hajduk ne ide u Europu , baš se pitam kakva bi situacija bila da je obrnuta situacija, vjerovatno bi oni krenuli sa juniorima.
  • Nino Bule
    13.4k
    Rijeka sigurno nece skinut gace hajduku, cmizdrite previse
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sopic i skidanje gaca.. how yes no. Ajmo ne dramit bar do Bozica.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Osijek i Hajduk su vec trebali(morali) dogovoriti svoju jer su ispali iz europe. Prvi iduci slobodni termin je izmedju 16. i 23.9. i ne vidim razloga da se tada ne odigra iako bih volio da im je ubace nekad izmedju 3 derbija.

    Sto se nasih utakmica tice, mislim da nista od njih prije drugog dijela sezone.
  • Patak
    2.9k
    Brodić i Mierez nisu nimalo bolji od Kulenovića, baš bi me razočaralo da Jakirović inzistira na jednom od njih. Kule bi u Dinamu dao 15+ golova u sezoni, a još imamo i neiskorištenog Drmića
  • blue heart 72
    1.7k
    Mi kao narod smo uvijek i u svemu u mogućnosti pronaći neku teoriju zavjere. Ajmo se prije svega baviti sami sa sobom
  • Infinity
    16.3k
    Nije Rijeka dovoljno mala i rezultatski neuspjesna da bi nekome skidala gace.
  • Captain America
    17.6k
    Netko ozbiljno misli da će Rijeka čiji navijači mrze tovare iz dna duše pustiti njima neku utakmicu da nama napakoste? Uzeli smo im i Gavru, malo su se ljutili i brzo odljutili. Sopić sigurno tom smeću neće ić niz dlaku. Ako nekima ovo nije dovoljno, Armada bi sigurno blagonaklono dočekala slavlje majmunčeta nakon pobjede protiv Rijeke.

    Samo se par likova na forumu pokušalo slizat s Riječanima nakon propasti dvotjedne suradnje s Istrijanima, ništa vrijedno spomena.
  • Klenx
    5.6k
    Riječani će prije krepat nego puštanjem gurat tovarima titulu
  • Krizy
    43.2k
    Hajduk ima devet uzastopnih pobjeda u HNL-u čime je izjednačen rekord.

    2001./02 - Marsonia, TŠK, Zadar, Cibalia, Šibenik, Pomorac, Dinamo, Čakovec, Kamen Ingrad

    2008./09 - Varteks, Zagreb, Rijeka, Slaven Belupo, Osijek, Šibenik, Dinamo, Inter, Croatia Sesvete

    2022./23, 2023./24 - Lokomotiva, Osijek, Slaven Belupo 2x, Šibenik, Dinamo, Rijeka, Rudeš, Varaždin


    I 2001./02. i 2008./09. su završili kao drugoplasirani a Dinamo će im pomoći da nastave niz :up:
  • Patak
    2.9k
    Istra Rudeš 0:0. Prvi bod Rudeša
  • PlavacZRima
    289
    Nije mi jasno,gledam sad uvodnu emisiju u tekmu i dalje je rasprava jel moralno kaj se dogodilo između Rijeke,Dinama i Jakira. Zaključak je bio kao da je Dinamo ispao nekorektan. Kako je moguće da svi mediji su protiv Dinama,nisu nužno svi za Hajduk(Vecina je,ali gotovo svi su protiv Dinama). Bil sam na par svadibi,rođendana ovo ljeto po cijeloj Hrvatskoj i Hercegovini, svuda se pričalo kao da je to ta godina di je "politika" odlučila da Dinamo ne smije biti prvak. Većinom su to pričali ljudi koji imaju informacije s takvih događanja i nabadaju,al bilo je par ljudi za koje znam da su jako visoko pozicionirani u politici,gradu te kad bi se njih nešto pitalo nisu bili voljni dati neko svoje mišljenje iako su u prošlosti znali reć neš u stilu "ne pričaj gluposti Njofra,preveć si popil...","kafanske priće bez povoda...". Imam osjećaj da se već par sezona gura ta neka spika na mlin tovara i da je moguće da je netko tko ima neku ulogu odlučio da je to to ove godine. Trebamo se galvanizirati kao navijači i stati uz momčad.
  • Mihaljević
    9.8k
    po cijeloj Hrvatskoj i HercegoviniPlavacZRima
    ?
  • Deleted User
    3
    PA HAJDUK JE SVJETSKI VICEPRVAK U PENALIMA, SVE ŠTO RADE JE U REDU I KOD NJIH NEMA SPORTSKIH INSPEKCIJA . POSUDI PERO, BABO, ŽELJKO I SVE OK. ZATO JOŠ JAČE ZA DINAMO KAKO SI REKAO !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.