• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mene to isto malo jebe. Ok mierez je nesto za hnl
    Ali brate mili za 4m mislim da mozes cuda dovesti iz j.amerike ali opet to je vec trebala nasa skauting sluzba odraditi
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Obitelj Vidović lajkala objavu o dolasku Gabriela u Dinamo, to je to.
  • Nolifer
    8.1k
    Al pari Pašalića u Rijeci. Nadam se da je to to. :cheer:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stric Rajko lobirao za svog frenda Sergeja.:grin:
  • Mihaljević
    9.8k
    Trebamo svi bit za Miereza , onda neće doći garant.
  • Dinaminjo
    929
    Za 5m smo onda barem mogli dovest mladog 20 god reprezentativca Frigana

    Ako vec ne gledamo cijelo trziste
  • Mihaljević
    9.8k
    Kontam da bi Augsburg pustio Belju za 4M jer ga ne igraju , a on je premlad za Bundesligu... Al nije bi Beljo top kapitalac , al je sigurno bolji od Miereza.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ocekujemo isti sastav ko protiv Sparte samo da debitira od prve na krilu Stojkovic!
  • Droljo
    8k
    Obitelj Vidović lajkala objavu o dolasku Gabriela u Dinamo, to je to.Doktor Kunić

    Navodno je majka oprala jesensku robu i putne torbe. Vjetrovke vise sa balkona stana u minhenu. Ako to nije znak...
  • ivosivo
    190
    Pricao sam s kolegom koji je odlicno upoznat s Vidovicem. Kaze primarno da je 10-ka, ali moze odraditi i lijevo krilo sa ulascima prema sredini…
    Vrhunski prvi dodir, pregled igre, nije brz, fali mu udarac, ali da je mlad i ce to popraviti..
    Odlican decko, cvrsto na zemlji, njemacki mentalitet…
  • Mihaljević
    9.8k
    Kontam da bi Augsburg pustio Belju za 4M jer ga ne igraju , a on je premlad za Bundesligu...PlavaSlavonija86d
    Taman što krenem srat Beljo ga da Bayernu i to u 86 minuti...
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Kad procitam neke komentare pomislim kada bi se Haaland povezivao sa Dinamom rekli bi to nije kapitalac.
    Pomirite se s tim da nema zamjene prave za Sutala,Ivanuseca,to jest ima ali kostaju 20,30,40
    milijuna pa eto mozda kad bi dali taj novac…
    Bitno je da Dinamo dovede igraca od 25-28 godina da je stranac iz strane lige i onda bi ga nazvali kapitalcem
  • Ludovic IX
    7.2k
    Baš. Zašto bi despodov dinamu bio veće pojačanje od npr stojkovica ili kacavende. Da on valja toliko, nebi mi razmišljali o njemu već bi on igrao a ono barem u grčkoj ligi ili turskoj. Ludogorec zadnjih par sezona i nije neki hit. To što je on tamo najbolji apsolutno ništa ne znači.

    Nama pojačanja nisu igrači koje platimo 4 miliona izvana. Pojačanja mogu bit jedino slobodni igrači koje ćemo platiti 4 miliona za dve godine ugovora.

    Peric vam ne valja a on je npr igrac od 4 miliona.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sve mi diraj ali Despodova ne... :rage:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Despodov na klupi danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions