• San Lorenzo
    15.4k

    A ništa, nadati se da će se Osijek i dalje igrati nekog inata, odbijati ponude za Miereza i sačuvati nam teško stečeni novac.
  • Orc123
    7.8k

    Pa tko omalovazava te decke, sta pricas ti? Govorim da su potencijali i da su momci buducnost ali da trebamo i instant kvalitetu, trenutnu kvalitetu!
  • NitkoBitan
    17k
    Govorim da su potencijali i da su momci buducnost ali da trebamo i instant kvalitetu, trenutnu kvalitetu!Orc123

    Od njih po meni jedino se na Stojkovica racuna u 1. postavi na lijevom krilu. Ostali ce pomalo ulazit i skupljat minute. Naravno pricam u slucaju da se ne prodaju Spikic i Petkovic.
  • Captain America
    17.6k
    Stalno se povlači teza da smo premladi. Kad pogledamo najjači sastav kojem se nadamo Nevistić, Rile, kapitalac, Šutalo/Perić, Mika/Ljubičić, Mišić, Ljubo/Bulat/Kačavenda, Stojković, Baturina, Špikić, Petko, imamo 2 ili 3 igrača koji imaju pravo nastupa za u21 u prvih 11. U 2 senzacionalne sezone u EL pod Nenom i mamićem smo u prvih 11 imali Olma i Moru/Šunjića/Gojaka (tu je i Livi) pod Nenom i Jolea, Majera i Ivanušeca (tu je i Jakić) pod mamićem.

    Ono što hoću reći je da ako je trener dobar, ta mladost nije problem. Kačavendi i Bulatu je ovo 3. sezona seniorskog nogometa. Stojković je pokazao protiv Sparte da, da prostite, ne jebe živu silu. Vidović ima iskustvo standardnog igranja Eredivisie s 19 godina u solidnom klubu. Tovari koje neki previše respektiraju imaju u prvih 11 Pukštasa i Sigura koji s našim mladim igračima ne mogu u istu rečenicu.

    Jakir je s 14 drugoligaških igrača napravio odličan rezultat u prvoj sezoni HNLa. S 2, 3 najbolja hrvatska mlada igrača i Riletom, stoperom-kapitalcem, Šutalom, Mišićem, Ljubom i nadam se Petkom naslov ne bi smio doći u pitanje.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Dosadno mi je malo dok čekam tekmu pa se idem igrat malo rosterom, ima tu još jako puno upitnika koji bi se trebali riješiti do kraja roka.

    GK: Neva i Zagorac - tu nam fali još neki mladi golman da popuni rupu. Za svaki slučaj kako bi se reklo, ali nije kritično (osim u slučaju ozljede)
    CB: Francuz, Šutalo, Perić i Perković - tu na prvu izgledamo popunjeno, ali onda pogledaš da je Francuz još uvijek nedokazan. Da je Perković "na ledu", a Šutalo i Perić očito izrazito skloni ozljedama tako da bi ovdje bilo prijeko potrebno pojačanje, čak i u slučaju prekomandiranja Ristovskog ako se već ne vjeruje Perkoviću
    RB: Ristovski i Moha - tu smo popunjeni ako se Ristovski ne bude selio
    LB: Ukrajinac i možda Perković - tu bi nam jako dobro došao igrač za rotaciju još jedan
    CM: Mišić, Ljubičić, Bulat i Sučić? - Sučića po meni van i jedan igrač za rotaciju pod obavezno
    AM/LW/RW (grupirani jer svi mogu više manje svuda) Baturina, Stojković, Kačavenda, Špikić, Kaneko i ajmo reć Vidović - tu smo dobro pokriveni po meni, jedino bi možda doveo neko krilo barem kvalitete Despodova (nisam ga nikad gledo, ali vjerovat ću na riječ da je dobar) i u tom bi slučaju probao prodati Špikića
    CF: Petković, Drmić, Emreli - Petković upitan s obzirom na ugovor, Drmić meni nikad nije sjeo tako da bi ga probao prodati, a Emreli upitan iako ja mislim da je dobar igrač (ali isključivo kao napadać). Tu nam fali jedan, možda i dva igrača ovisno o odlascima.

    Znači prijeko potrebna pojačanja su nam: vezni igrač, stoper, napadač (tim redom), zatim manje možda hitno i ovisno o treneru: lijevi bek i desno krilo (makar bi desno krilo po meni bilo prioritet)

    Igrači za "odstrel": Menalo, Marin, Sučić (posudba), Deni Jurić i po meni Drmić i Špika možda da se oslobodi mjesto pojačanju potencijalnom. Za razliku od Bišćana, nekako imam osjećaj da tu Jakirović bude puno više bio uključen u pojačanja i nadam se da budemo do kraja roka jači nego sad. Ovo čak i da se ostvari sve što sam napisao, je po meni tranzicijska i mlada momčad. Momčad kojoj treba vremena, ali koja bude imala jako puno energije i želje. Ja smatram da bi to trebalo bit dovoljno za titulu, ali vrijeme bude pokazalo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kakva god različita mišljenja imali , svi se slažu sa jednim Kiril Despodov igrač za Dinamo. :wink:
  • nwankwo646
    342
    Despodov je u agenciji (braća Lemić) u kojoj sada Vrsaljko radi...
  • i more je plavo
    1k
    Ak danas ne dobijemo Rijeku, ni Despodov, Okereke i Morelos zajedno, nebudu zaustavili lavinu i spasili vlak da ne zavrsi u snijegu.

    Danas je pravi test mogucnosti ovog Dinama.
    Rijeka napaljena, da napaljenija nemre biti.
    Dinamo s mislima u Pragu, i miksanom ekipom.....
    Ak Jakir ovo dobro odradi, puno toga bu jasnije.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Je, klub će se ugasiti ako ne dobijemo Rijeku danas.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Tak je, i odma Jakira smijenit po mogućnosti :100:
  • dinon7
    849
    Vidovića niti danas nema u sastavu Bayern.
  • Facke
    3.6k


    A kak bi bil u sastavu kad ga je Tuchel vec odavne otpisal.
  • Hrc-Vg
    346
    Ak Jakir žeki Miereza, treba ga i dobiti. Sumjam da on nije vidio sve njegove vrline i mane, i sigurno zna kako ga može uklopiti u igru kakvu želi…
  • Dinaminjo
    929


    Kad dovedes lokalnog trenera pa je odusevljen lokalnim igracima koje si prije nije mogao priustiti..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Treba javiti Sergeju da malo poprati temu DZG-Transferi na Zoni Dinamo, odmah će progledati i shvatiti kakva pojačanja treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions